• Informacje na temat:

  michel

Artykuły na temat: michel
 • "Na Wspólnej": Sandra chce odejść od Michela

  Sandra chce odejść od Michela, a Norbert odkrywa smutną tajemnicę Klary! Sandra zarzuca mężowi zdradę! Pakuje się i chce wyprowadzić. Czy Michel na to pozwoli? Tymczasem Norberta niepokoi nieobecność w szkole Klary. Postanawia odwiedzić ją w domu. Orientuje się, że jego najlepsza biegaczka wychowuje się w rodzinie patologicznej... Olga jest śledzona? Olga zabiera dzisiaj Stasia do...

 • Michel Moran: Kuchnia uczy pokory

  Mistrz patelni, restaurator, juror - Michel Moran zna się na gotowaniu jak mało kto. Jaki jest jego przepis na... idealnego "MasterChefa".

 • "Na Wspólnej": Sandra publicznie wypiera się Michela

  Sandra ma dzisiaj pierwszy wywiad w telewizji. Na pytanie, czy ma chłopaka zaprzecza! Niestety, słyszy to Michel. Tymczasem Norbert ma kolejną lekcję z Gabi - dziewczyna otwarcie go kokietuje i podrywa. Roman jest załamany - nie zobaczy odnalezionego brata Kamil i Marta przekonują ojca, by cieszył się z faktu, że ma brata. Roman cały czas ma wątpliwości - przecież to owoc zdrady jego...

 • Bérénice Bejo: Myślałam, że będzie łatwiej

  Bérénice Bejo zagrała główną rolę w walczącym o Złotą Palmę na zeszłorocznym festiwalu w Cannes filmie "Rozdzieleni". Dla aktorki był to kolejny występ przed kamerą swojego męża - Michela Hazanaviciusa, z którym zrealizowała między innymi oscarowego "Artystę".

 • "Na Wspólnej": To już definitywny koniec małżeństwa Sandry i Michela?

  ...​Gdy Michel (Mariusz Ochociński) zdecyduje się wrócić do domu i wspierać Sandrę (Michalina Robakiewicz), pechowo zobaczy swoją żonę w towarzystwie Mariusza (Marcin Grzymowicz). Natychmiast zmieni plany...

 • Bérénice Bejo o "Rozdzielonych": Wiedziałam, że ten film jest ważny

  "Musiałam zrezygnować z bycia miłą i słodką" - tak Bérénice Bejo, aktorka znana z filmu "Artysta", mówi o swej nowej roli w dramacie Michela Hazanaviciusa "Rozdzieleni". "To nasz kolejny 'rodzinny' film, ale musiałam zrezygnować ze wszystkich macierzyńskich gestów" - dodaje.

 • "Na Wspólnej": Michel Moran od kucharza do aktora!

  Najpierw swoje pięć minut w telenoweli „Na Wspólnej” miała Magda Gessler, teraz przyszła pora na innego jurora programu „MasterChef” - Michela Morana. To będzie jego aktorski debiut.

 • Porwany pisarz, aresztowany bankier, bezlitosny agent

  Dramat "Witamy w Nowym Jorku", western "Pewnego razu na dzikim wschodzie", thriller "Bez litości", komedia "Spódnice w górę!", stylizowane na dokument "Porwanie Michela Houellebecqa" oraz nowa, kinowa wersja "Pszczółki Mai" to najgłośniejsze premiery filmowe tego tygodnia.

 • Michel Moran zachwycony Polską! "Polacy nie doceniają swojego kraju!"

  Michel Moran z miłości do kobiety przeniósł się nad Wisłę. Docenia naszą tradycję, znaczenie rodziny. Rozsmakował się także w polskich przysmakach. Których?

 • Poruszeni występem dziecięcej gwiazdy

  "Rozdzieleni" - nowe dzieło Michela Hazanaviciusa, autora głośnego i obsypanego Oscarami "Artysty" - to kolejny po "Imperium słońca" czy polskim "W ciemności" obraz, który na grozę wojny spogląda oczami dziecka. O poszukiwaniach odtwórcy do roli czeczeńskiego chłopca i łzach na planie filmu opowiadają reżyser i gwiazdy filmu Bérénice Bejo oraz Anette Bening.

Zdjęcia na temat: michel
 • Michel Moran z żoną
 • Lea Michele
Wideo na temat: michel
 • Michel Moran pochwalił się żoną

  Michel Moran na gali wręczania Wiktorów pojawił się ze swoją żoną Haliną. Małżonka znanego szefa kuchni zdradziła Agnieszce Jastrzębskiej z "Dzień Dobry TVN", czy bywa zazdrosna o swojego męża i jak popularność Morana wpłynęła na ich małżeństwo. Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

 • Porwanie Michela Houellebecqa

  Punktem wyjścia filmu jest tajemnicze zaginięcie Houellebecqa w czasie trasy promocyjnej "Mapy i terytorium", kiedy nie pojawił się na spotkaniach z belgijskimi czytelnikami. Film Guillaume’a Niclouxa podaje inną wersję wydarzeń: pisarz został zapakowany do wielkiej metalowej skrzyni i wywieziony do wiejskiego domu przez trzech braci polskiego pochodzenia.

 • "Na Wspólnej": Show-biznes rozdzieli Sandrę i Michela?

  Michalina Robakiewicz i Mariusz Ochociński zdradzili nam, co wydarzy się w wątku ich bohaterów w "Na Wspólnej"! Sprawdźcie!

 • Dziewczyna z lilią

  Nowy film Michela Gondry'ego to ekranizacja międzynarodowego bestsellera "Piana złudzeń" autorstwa Borisa Viana - francuskiego pisarza słynącego z niezwykłej wyobraźni i nieprzeciętnego poczucia humoru. Colin - młody i bogaty wynalazca - ma praktycznie wszystko, czego zapragnie, z wyjątkiem miłości. Za sprawą przyjaciół poznaje piękną Chloe. Wzajemna fascynacja od pierwszego wejrzenia szybko przeradza się w miłość na całe życie. Po wymarzonym ślubie udają się w podróż. Po powrocie Chloe...

Dyskusje na temat: michel