• Informacje na temat:

  michel teló

Artykuły na temat: michel teló
 • Siwiec najpopularniejszą Polką!

  ..., Felix Baumgartner, Ewelina Lisowska, Michel Telo... Co ciekawe, w zestawieniu nie znalazła się ubiegłoroczna zwyciężczyni rankingu Maja Sablewska. Czy za rok Siwiec podzieli los byłej menedżerki? Ile...

 • "Zakochany" Michel Teló

  Autor popularnego na całym świecie przeboju "Ai Se Eu Te Pego" nagrał nowy singel. "Love Song" to prawdopodobnie zapowiedź całkiem nowego albumu Michela Teló.

 • Michel Teló rusza w świat

  "Podejrzewam, że sukces tej piosenki wziął się stąd, że została ona wydana w odpowiednim czasie" - mówi brazylijski wokalista Michel Teló o fenomenie swojego przeboju "Ai Se Eu Te Pego!".

 • Michel Teló: Tańczą i śpiewają wszyscy

  Pod koniec lutego ukaże się specjalna edycja (CD + DVD) "Na Balada" - płyty z której pochodzi wielki przebój "Ai Se Eu Te Pego" Michela Teló.

 • Michel Teló: Ulubiony taniec piłkarzy

  Przebój "Ai Se Eu Te Pego" brazylijskiego wokalisty i kompozytora Michela Teló to ulubiona piosenka piłkarzy. Zobaczcie sami!

 • Michel Teló śpiewa "Parapapa"

  Autor popularnego na całym świecie przeboju "Ai Se Eu Te Pego" nagrał nowy singel. W ciągu trzech dni klip Brazylijczka odtworzono już ponad milion razy!

 • Gusttavo Lima: Następca Michela Teló?

  Opadł już nieco szał wokół przeboju "Ai Se Tu Pego" brazylijskiego przystojniaka Michela Teló. W jego ślady idzie właśnie Gusttavo Lima z piosenką "Balada boa (Tche tcherer)".

 • Michel Teló nie zagroził Gotye

  "Making Mirrors" belgijsko-australijskiego muzyka Gotye utrzymał prowadzenie na polskiej liście bestsellerów płytowych.

 • Piosenki jak wirusy. Kto tym steruje?

  Internetem wstrząsają kolejne epidemie. Wirusy mają tak groźnie brzmiące nazwy, jak "Gotye", "Lana del Rey" czy "Michel Teló". Ratunku przed nimi nie ma. Co gorsza, nie da się przewidzieć, gdzie i kiedy wykluje się kolejny.

 • Tacabro: Będzie kolejny przebój?

  Czyżby szykował się kolejny przebój internetu po "Ai Se Eu Te Pego" Michela Teló? Sprawdźcie Tacabro i piosenkę "Tacata"!

Wideo na temat: michel teló
 • Porwanie Michela Houellebecqa

  Punktem wyjścia filmu jest tajemnicze zaginięcie Houellebecqa w czasie trasy promocyjnej "Mapy i terytorium", kiedy nie pojawił się na spotkaniach z belgijskimi czytelnikami. Film Guillaume’a Niclouxa podaje inną wersję wydarzeń: pisarz został zapakowany do wielkiej metalowej skrzyni i wywieziony do wiejskiego domu przez trzech braci polskiego pochodzenia.

 • Dziewczyna z lilią

  Nowy film Michela Gondry'ego to ekranizacja międzynarodowego bestsellera "Piana złudzeń" autorstwa Borisa Viana - francuskiego pisarza słynącego z niezwykłej wyobraźni i nieprzeciętnego poczucia humoru. Colin - młody i bogaty wynalazca - ma praktycznie wszystko, czego zapragnie, z wyjątkiem miłości. Za sprawą przyjaciół poznaje piękną Chloe. Wzajemna fascynacja od pierwszego wejrzenia szybko przeradza się w miłość na całe życie. Po wymarzonym ślubie udają się w podróż. Po powrocie Chloe...

 • Czy Noam Chomsky jest wysoki czy szczęśliwy?

  Nowy film Michela Gondry'ego ("Zakochany bez pamięci", "Jak we śnie") w którym rozmawia z Noamem Chomskym - jednym z największych myślicieli XX i XXI wieku. Film jest próbą pokazania niezwykle interesującej osobowości Noama Chomsky’ego, a także jego ciekawych, choć skomplikowanych naukowych teorii. Michael Gondry zdecydował się tu na wyjątkowy zabieg. Nie tylko prowadzi z naukowcem fascynującą i szczerą rozmowę. Dodatkowo ubarwił ją również fantastycznymi animacji, które w doskonały sposób...