• Informacje na temat:

  michelle lee aktorka

Artykuły na temat: michelle lee aktorka
 • Zginął przed ślubem?

  Gwiazda "Glee", Lea Michelle, straciła niedawno swojego życiowego partnera, Cory'ego Monteitha. Zabiły go narkotyki. Para podobno planowała ślub.

 • Oscary 2015: Przedstawiamy nominowanych

  Na początku każdego roku Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej nominuje do swojego najbardziej prestiżowego wyróżnienia grono dwudziestu aktorów i aktorek. W tym roku to oni dostąpili tego zaszczytu.

 • "Star Trek Discovery": To już oficjalne! Główną rolę zagra Sonequa Martin-Green

  Pancholy'ego jako doktora Nambue, Jasona Isaaca jako kapitana Lorcę i Michelle Yeoh jako kapitan okrętu Shenzhou. Jak na razie nie podano dokładnej daty premiery. Do tej pory przełożono ją już dwukrotnie - na...

 • Michelle Yeoh: Aktorka i producent

  Już za kilka tygodni rozpocznie produkcja najnowszego filmu z udziełem Michelle Yeoh ( "Przyczajony tygrys, ukryty smok" ) i Bena Chaplina ( "Cienka czerwona linia" ). Zdjęcia kręcone będą w Chinach i Tybecie, a Yeoh zadebiutuje tym obrazem jako producent i będzie to zarazem jej pierwsza rola od czasu występu w nagrodzonym Oscarami głośnym filmie Anga Lee.

 • "Żona idealna": Gwiazda "Gry o tron" zagra w spin offie serialu

  ...wykonawczy i pomysłodawcy serialu Robert i Michelle King. - Szukaliśmy młodej aktorki, która mogłaby bez problemu zmierzyć się z takimi aktorkami jak Christine Baranski i Cush Jumbo. Rose jest idealna(...)Aktorka wcieli się w Maję, córkę chrzestną Diane Lockhart (Christine Baranski), która pada ofiarą oszustwa finansowego. Oszczędności życia traci również Diane, która zostaje wyrzucona z kancelarii...

 • Michelle Williams: Aktorka w trampkach

  Mimo dopiero 32 lat już trzy razy nominowana była do Oscara. Każdym kolejnym filmem Michelle Williams potwierdza jednak, że Hollywood to nie jej bajka. Z okazji kinowej premiery jej najnowszego obrazu - "Take This Waltz" - przypominamy jej najlepsze ekranowe kreacje.

 • "The Good Fight": Nowe informacje o spin offie "Żony idealnej"

  ...wyrzucona z kancelarii Lockhart & Lee. Jakby tego było mało, jej małżeństwo z Kurtem (Gary Cole) zaczyna się rozpadać. W najnowszym serialu Roberta i Michelle King czeka nas sporo niespodzianek(...)Wbrew wcześniejszym spekulacjom w serii nie pojawi się postać Alicii Florrick (Julianna Margulies). I aktorka, i twórcy doszli do wniosku, że historia Alicii zakończyła się w siódmym sezonie. Jak...

 • Szlachcianka Michelle Yeoh

  Pochodząca z Malezji Michelle Yeoh, gwiazda przebojów "Jutro nie umiera nigdy" Rogera Spottiswoode'a i "Przyczajony tygrys, ukryty smok" Anga Lee, została w czwartek, 19 kwietnia, uhonorowana tytułem Datuk, będącym malezyjskim odpowiednikiem szlachectwa.

 • Wojna w Hollywood

  Po występie w telewizji Sarah Hyland , aktorka z serialu "Współczesna rodzina", zadarła z tłumami rozwścieczonych fanów serialu "Glee"! Dlaczego?

 • Nowe plany Michelle Yeoh

  Informowaliśmy niedawno, że pochodząca z Malezji aktorka, znana przede wszystkim ze swej roli 'dziewczyny Bonda' w "Jutro nie umiera nigdy" i w najnowszym filmie Anga Lee - "Przyczajony tygrys, ukryty smok", zagra w realizowanych kontynuacjach "Matrixa". Miała zastąpić na planie inną gwiazdę sztuk walki - Jeta Li. Niestety ostatnio aktorka poinformowała, że nie zagra w sequelach.