• Informacje na temat:

  michelle lee zdjęcia

Artykuły na temat: michelle lee zdjęcia
 • Lea Michelle podziękował fanom za wsparcie

  Lea Michelle, dziewczyna tragicznie zmarłego dwa tygodnie temu Cory’ergo Monteitha, przerywa milczenie.

 • Filmowy zawrót głowy! Drakula spotyka Pinokia

  Dawno nie było tygodnia, w którym do kin trafiałoby aż 11 premierowych tytułów. Poza Drakulą i Pinokiem na dużym ekranie możemy od dziś oglądać również islandzką piosenkarkę Björk ("Björk: Biophilia Live"), szkockiego aktora Jamesa McAvoya ("Brud") oraz Roberta Downeya Jr. ("Sędzia"). Widzowie obejrzą również polską produkcję, nagrodzony w Gdyni mroczny kryminał "Jeziorak".

 • "Star Trek: Discovery": Pierwsze zdjęcie z produkcji

  Na zdjęciu możemy zobaczyć kapitan Philippę Georgiou (Michelle Yeoh) oraz Michael Burnham (Sonequa Martin-Green). W główną bohaterkę "Star Trek Discovery" -  pierwszą oficer na statku Discovery(...) Lorcę i Michelle Yeoh jako kapitan okrętu Shenzhou. Jak na razie nie podano dokładnej daty premiery. Do tej pory przełożono ją już dwukrotnie - na początku serial miał zadebiutować w serwisie CBS...

 • Michelle Yeoh: Aktorka i producent

  Już za kilka tygodni rozpocznie produkcja najnowszego filmu z udziełem Michelle Yeoh ( "Przyczajony tygrys, ukryty smok" ) i Bena Chaplina ( "Cienka czerwona linia" ). Zdjęcia kręcone będą w Chinach i Tybecie, a Yeoh zadebiutuje tym obrazem jako producent i będzie to zarazem jej pierwsza rola od czasu występu w nagrodzonym Oscarami głośnym filmie Anga Lee.

 • Zginął przed ślubem?

  Gwiazda "Glee", Lea Michelle, straciła niedawno swojego życiowego partnera, Cory'ego Monteitha. Zabiły go narkotyki. Para podobno planowała ślub.

 • Michelle Pfeiffer w filmie Luka Bessona

  Robert De Niro, Tommy Lee Jones oraz Michelle Pfeiffer to amerykańskie gwiazdy, które zagrają w filmie "Malavita" Luca Bessona. Nowa produkcja jest czarną komedią o rodzinie gangsterskiej, która została objęta programem ochrony świadków.

 • Przeprasza fotografa

  ...zaszczycona i zachwycona, że mogłam tam być". Michelle znalazła się w gronie 100 gwiazd , łącznie z Taylor Swift, Lady Gagą, Sir Eltonem Johnem i Robertem Pattisonem, uczestniczącym w kolacji...

 • Michelle Williams: Aktorka w trampkach

  Mimo dopiero 32 lat już trzy razy nominowana była do Oscara. Każdym kolejnym filmem Michelle Williams potwierdza jednak, że Hollywood to nie jej bajka. Z okazji kinowej premiery jej najnowszego obrazu - "Take This Waltz" - przypominamy jej najlepsze ekranowe kreacje.

 • "Detektyw": Tajemnica sprzed lat

  ..., Matthew McConaughey’m, Woody’m Harrelsonem i Steve’m Golinem pełni także obowiązki producenta wykonawczego. Zdjęcia zostały nakręcone w Luizjanie. W rolach głównych występują Matthew McConaughey jako Rust Cohle i Woody Harrelson jako Martin Hart. W pozostałych rolach pojawiają się: Michelle Monaghan jako Maggie, żona Harta, która walczy o rodzinę, mimo że jej mąż coraz bardziej zatraca się...

 • Ang Lee: Staroświeccy geje

  Ang Lee ( "Rozważna i romantyczna" , "Hulk" ) realizuje w Kanadzie swój najnowszy film, zatytułowany "Brokeback Mountain". Zdjęcia do tego kontrowersyjnego westernu rozpoczęły się w Calgary. Producent przedsięwzięcia zapowiada, że widzowie powinni spodziewać się... nader tradycyjnej i romantycznej opowieści.