• Informacje na temat:

  michelle williams

Artykuły na temat: michelle williams
 • Michelle Williams wzięła ślub!

  Michelle Williams (37 l.) i jej ukochany powiedzieli sobie „tak”!

 • "Bliskość": Nowy serial HBO od 12 stycznia

  W poniedziałek, 12 stycznia 2015 - dzień po premierze amerykańskiej - rusza nowa produkcja HBO "Bliskość" (Togetherness). Tego samego dnia premiery będą miały także: czwarty sezon serialu "Dziewczyny" oraz drugi sezon serialu "Spojrzenia". Wszystkie produkcje będą również od 12 stycznia dostępne w serwisie HBO GO.

 • Michelle Williams szykuje się do ślubu

  Kolejna gwiazda przygotowuje się do ślubu - tym razem Michelle Williams (37 l.).

 • Andrzej Chyra dołącza do grona filmowych nauczycieli

  23 stycznia na ekrany kin powróci Andrzej Chyra. W "Carte Blanche", filmie równie poruszającym co prawdziwym, wciela się w nauczyciela z liceum, który - aby zachować ukochaną pracę i przygotować uczniów do matury - ukrywa przed światem, że stopniowo traci wzrok.

 • "Fosse": Historia Boba Fosse'a. W rolach głównych Sam Rockwell i Michelle Williams

  W serialu, którego premiera została zaplanowana na 2019 rok, w rolach głównych wystąpią Sam Rockwell i Michelle Williams. Sam Rockwell ("Moon", "Zielona mila","Trzy billboardy za Ebbing, Missouri") wcieli się w postać Boba Fosse'a. Miand Verdon. Z kolei Michelle Williams ("Jezioro marzeń", "Mój tydzień z Marilyn", "Król rozrywki") zagra Gwen Verdon - jedną z najlepszych broadwayowskich tancerek...

 • Janusz Chabior: Mam swój kodeks

  Osoby, które widziały go w "Disco Polo", wiedzą że jest uroczy nawet gdy klnie. W "Służbach specjalnych" gra zabójcę, a jednak... nie sposób nie ulec jego wdziękowi! Co więc sprawia, że coraz częściej padają słowa: "Chabior coś w sobie ma"?

 • "Przereklamowani": Nowy serial z Robinem Williamsem i Sarah Michelle Gellar

  Robin Williams i Sarah Michelle Gellar wracają na ekrany telewizorów w wielkim stylu! Historia pracy w agencji reklamowej już 27 kwietnia tylko w "Przereklamowanych"!

 • Oscary 2015: Przedstawiamy nominowanych

  Na początku każdego roku Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej nominuje do swojego najbardziej prestiżowego wyróżnienia grono dwudziestu aktorów i aktorek. W tym roku to oni dostąpili tego zaszczytu.

 • Michelle Williams po roku rozstała się z partnerem!

  Wygląda na to, że drogi Michelle Williams i Jasona Segela właśnie się rozeszły. Amerykańskie media plotkarskie aż huczą od plotek o ich rozstaniu!

 • Michelle Williams zakochana?

  Czyżby wokalistka Destiny's Child Michelle Williams znalazła wreszcie odpowiedniego partnera? Plotka rskie media utrzymują, że jej koleżanka z grupy, Beyonce Knowles, debiut w roli swatki może uznać za udany. To właśnie Beyonce twierdziła, że najwłaściwszym facetem dla Michelle byłby telewizyjny prezenter Tim Vincent.

Zdjęcia na temat: michelle williams
 • Dom Michelle Williams zniszczony przez huragan "Sandy".
 • "The Crazy Ones": Zabawna i zwariowana komedia Davida E. Kelley’a o codziennych zmaganiach pracowników agencji reklamowej. Robin Williams wrócił po trzydziestu latach do grania w serialach i jest świetny. Partneruje mu Sarah Michelle Gellar.
Wideo na temat: michelle williams
 • Wspomnienie po zmarłym aktorze

  Heath Ledger z partnerką Michelle Williams

 • Czołówka serialu "Jezioro marzeń"

  Dawson (James Van der Beek), Jen (Michelle Williams), Pacey (Joshua Jackson) i Joey (Katie Holmes) oraz Jack (Kerr Smith) - piątka przyjaciół z uroczego, turystycznego miasteczka Capeside w stanie Massachusetts, którzy razem chodzili do szkoły średniej, właśnie opuszczają rodzinne strony, by podjąć studia wyższe i rozpocząć dorosłe życie. Większość z nich: Joey, Jen oraz Jack przenoszą się do

Dyskusje na temat: michelle williams