• Informacje na temat:

  mick hucknall piosenkarz

Artykuły na temat: mick hucknall piosenkarz
 • Mick Hucknall chce pozwać policję do sądu

  Mick Hucknall, wokalista grupy Simply Red, rozważa możliwość pozwania do sądu przedstawicieli policji w mieście Surrey, która aresztowała go w sobotę, 25 listopada, pod zarzutem dokonania gwałtu. Oskarżenie okazało się fałszywe, ale wiadomość o aresztowaniu od razu przedostała się do prasy.

 • Ten zespół to więzienie

  Piosenkarz Mick Hucknall, wokalista zespołu Simply Red, twierdzi, że grupa stała się dla niego "więzieniem". Hucknall zamierza w przyszłym roku rozwiązać zespół.

 • Niezbyt przyjemnie będzie wspominał tegoroczne święta Bożego Narodzenia Mick Hucknall, wokalista i frontman brytyjskiej formacji Simply Red. Piosenkarzowi przedstawiono zarzut posiadania narkotyków. Policja znalazła je w jego domu podczas przeszukania, do jakiego doszło 25 listopada.

 • Najwięksi podrywacze wszech czasów. Lista!

  Brytyjski magazyn "Q" stworzył listę największych uwodzicieli wśród gwiazd muzyki. Kto znalazł się w pierwszej dziesiątce?

 • Simply Red: Dajcie mi zabić Saddama

  Mick Hucknall, lider angielskiego zespołu Simply Red, wyłamał się z szeregu artystów opowiadających się przeciwko konfliktowi w Iraku. Znany wokalista chętnie pomógłby wojskom sprzymierzonym, a gdyby było trzeba sam, chętnie własnoręcznie zabiłby Saddama Husajna.

 • Skandale roku 2007

  Mijający rok był dla zagranicznych gwiazd czasem rozliczania się z przeszłością. Prasa donosiła o odwykach, pozwach, rozwodach i pobytach w więzieniu. Było też trochę sympatyczniejszych wydarzeń - urodziło się sporo dzieci, gwiazdy udzielały się charytatywnie, a na estradę powróciło kilka znanych zespołów.

Wideo na temat: mick hucknall piosenkarz
 • Sugar Man

  Laureat Nagrody Publiczności na festiwalach w Sundance, Nowym Jorku, Los Angeles, Melbourne. Uniwersalna i zaskakująca opowieść o potędze przypadku i roli szczęścia w ludzkim życiu. Ten trzymający w napięciu film przedstawia niewiarygodną, pełną niespodzianek, a do tego prawdziwą historię życia Sixto Rodrigueza, piosenkarza, któremu wróżono karierę większą niż Bobowi Dylanowi, a o którym... nikt nie słyszał. Pod koniec lat 60. w jednym z barów w Detroit dwóch uznanych producentów muzycznych...

 • O krok od sławy

  Piękny hołd złożony wokalistkom śpiewającym w chórkach największych gwiazd światowej sceny muzycznej. Miliony osób znają ich głosy, ale nikt nie zna ich imion. W swoim nowym, wciągającym filmie "O krok od sławy" (Oscar w kategorii: najlepszy pełnometrażowy film dokumentalny), Morgan Neville - zdobywca wielu nagród za reżyserię - rzuca światło na prawdziwe historie chórzystek i chórzystow skrytych za sukcesami największych gwiazd muzyki 21. wieku. Triumfalny i jednocześnie chwytający za serce...

 • Sen o Warszawie

  "Sen o Warszawie" w reżyserii Krzysztofa Magowskiego, to pierwszy pełnometrażowy film biograficzny o Czesławie Niemenie, piosenkarzu, kompozytorze i multiinstrumentaliście, ikonie polskiej muzyki rozrywkowej. Okazją do jego realizacji stała się 10. rocznica śmierci charyzmatycznego artysty, zmarłego w styczniu 2004 roku. W filmie wykorzystano wiele nieznanych dotąd materiałów archiwalnych, które rzucają nowe światło na życie Niemena. Opowiadają o nim barwnie członkowie jego rodziny,...