• Informacje na temat:

  mick jagger aktor

Artykuły na temat: mick jagger aktor
 • Mel Gibson został po raz dziewiąty ojcem!

  ...miesięcy temu ojcem po raz ósmy został jego kolega  z show-biznesu, Mick Jagger. Gratulujemy! *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:(...), że rodzina Mela Gibsona powiększy się o kolejnego potomka. Teraz media donoszą, że dziecko jest już na świecie. Ukochana aktora, Rosalind Ross, urodziła mu synka. Para zdecydowała się nadać chłopcu...

 • "Get on Up" : Biograficzny produkcyjniak

  Pierwsze skojarzenia? "It's a Man's World", szpagaty na scenie i niewyparzony język, trochę w stylu Muhammada Aliego. Chcecie dowiedzieć się więcej? Biograficzny film "Get on Up" tylko utrwala stereotypowy obraz Jamesa Browna.

 • 62-letni Rowan Atkinson będzie ojcem po raz trzeci!

  ...rządzi Mick Jagger, który swoje ósme dziecko powitał w wieku 73 lat, zaraz za nim Ronnie Wood - 68. Do świeżo upieczonych ojców dołączył niedawno także 63-letni Piotr Gliński, minister kultury(...)Aktor przez 25 lat był mężem Sunsety Sastry, z którą ma dwójkę dzieci - syna Benjamina (22 l.) i córkę Lily (21 l.). W 2015 roku związał się z młodszą o 28 lat aktorką Louisy Ford (33 l.).  Teraz...

 • Jeśli powstanie film o życiu Micka Jaggera, w postać wokalisty The Rolling Stones wcieli się na pewno brytyjski aktor Jude Law, znany z filmu "Utalentowany Pan Ripley". Takie jest życzenie wokalisty najdłużej działającej rock'n'rollowej grupy świata.

 • Angelina" wypadła z pierwszego piętra kamienicy podczas jednej z imprez. Celebrytka doznała licznych złamań. Obecnie nadal dochodzi do siebie. Mick Jagger musiał zmierzyć się ze śmiercią bliskiej osoby(...)To nie był dobry rok dla Agnieszki Kotulanki. Aktorka przez swoje problemy z alkoholem straciła główne źródło dochodu - rolę Krystyny w serialu "Klan", a także możliwość gry w Teatrze Komedia. Media...

 • Mick Jagger na video

  Dramat "Gra w słowa" George'a Hickenloopera ("Dogtown") pojawi się na video w polskich wypożyczalniach 24 października. W filmie rolę wyrafinowanego pisarza, właściciela agencji zatrudniającej panów do towarzystwa, zagrał Mick Jagger.

 • Najbardziej dziwaczne imiona dzieci gwiazd

  Na 1. miejscu znalazł się aktor Jason Lee ("My Name is Earl"). Imię, jakie wybrał dla synka - Pilot Inspector - raczej nie przyjmie się w poradnikach dla przyszłych rodziców... Francuski designer Christian Audigier, z miłości do Stonesów, dał na imię swojemu synkowi Rocco Mick Jagger. Miejsce 2. listy. Na podium nie mogło zabraknąć Bruce'a Willisa i Demi Moore (małżeństwo od roku 1987 do 2000

 • Mick Jagger ofiarą gangu

  "I Want To Rob Jeff Goldblum" to roboczy tytuł nowego amerykańskiego sitcomu. W zapowiadającym serial odcinku wystąpi Mick Jagger. Wokalista The Rolling Stones zagrał właściciela luksusowego apartamentu, który zamierza obrabować nowojorski gang.

 • Mick Jagger: Promocyjny koncert dla gwiazd

  Mick Jagger zorganizował w czwartek, 15 listopada, specjalny koncert dla gwiazd show biznesu z okazji zbliżającej się premiery jego czwartego solowego albumu "Goddess In The Doorway", który pojawi się w sklepach w najbliższy poniedziałek, 19 listopada. Wydarzenie miało miejsce w sali El Rey Theatre, nieopodal Hollywood, a uczestniczyli w nim znani muzycy i aktorzy.

 • Noel Gallagher, gitarzysta brytyjskiej grupy Oasis, otwarcie skrytykował Davida Bowiego i Micka Jaggera z The Rolling Stones. Obu słynnym weteranom rocka dostało się za to, że zamiast skupiać się na muzyce, nieudanie próbują swych sił jako aktorzy.