• Informacje na temat:

  mick jagger producent

Artykuły na temat: mick jagger producent
 • "Vinyl": Tajemnice Devon Finestry

  ...naszych działań, ale niewielu z nas zdaje sobie sprawę, że istnieje także jej ciemna strona. - Wiem, że to właśnie z tego powodu Mick Jagger postanowił nakręcić serial o przemyśle muzycznym. Po(...) realistyczny. Mieliśmy trzech producentów, a dwóch z nich współtworzyło kulturę tego okresu. Rozmawialiśmy z nimi i mogliśmy się ich pytać, czy idziemy w dobrym kierunku, czy nasza historia jest...

 • David Byron z Uriah Heep: Więcej niż wokalista

  30 lat temu, 28 lutego 1985 roku znaleziono ciało Davida Byrona, byłego wokalisty hardrockowej grupy Uriah Heep, z którą odnosił wielkie sukcesy w latach 70. Śmierci Brytyjczyka, pokonanego przez alkoholizm, niemal nie odnotowała ówczesna prasa.

 • Winehouse w obsadzie

  Amy Winehouse, która podbija świat swoim drugim albumem "Back To Black", dostała właśnie propozycję pojawienia sie w animowanym świecie Simpsonów z popularnego już od 20 lat serialu telewizyjnego "The Simpsons". Producenci kreskówki wcześniej wprowadzili do niej takie gwiazdy, jak Paul McCartney, Mick Jagger, Metallica, R.E.M., czy The White Stripes. Winehouse została zaproszona ze względu na...

 • "Get on Up" : Biograficzny produkcyjniak

  Pierwsze skojarzenia? "It's a Man's World", szpagaty na scenie i niewyparzony język, trochę w stylu Muhammada Aliego. Chcecie dowiedzieć się więcej? Biograficzny film "Get on Up" tylko utrwala stereotypowy obraz Jamesa Browna.

 • KFF: Znamy program konkursu DocFilmMusic

  Po wynikach selekcji do konkursu krótkometrażowego Krakowskiego Festiwalu Filmowego, który odbywa się nieprzerwanie od 1961 roku, przyszedł czas na najmłodszy, odbywający się po raz trzeci konkurs muzyczny. DocFilmMusic będzie mieć tradycyjnie także swoją warszawską odsłonę, filmy konkursowe zostaną pokazane w Kinie Rejs.

 • Zupełnie niespodziewanym gościem 57. Festiwalu Filmowego w Wenecji jest Mick Jagger, wokalista legendarnej grupy The Rolling Stones. Artysta jest bowiem zaangażowany w przedsięwzięcia filmowe jako producent, ale - jak twierdzi - w Wenecji jest zupełnie prywatnie.

 • M. Jagger: Producent "Kobiet"

  Wokalista The Rolling Stones Mick Jagger wyprodukuje film "The Women", przeróbkę klasycznego obrazu z 1939 roku. Trudno o lepszego specjalistę od tytułowych kobiet - nie od dziś wiadomo, że Jagger lubi się otaczać pięknymi paniami.

 • Stracona szansa Micka Jaggera

  Wyobrażacie sobie "Mechaniczną pomarańczę" z główną rolą Micka Jaggera i muzyką The Beatles? Opublikowany właśnie list producenta filmowego Si Litvinoffa do reżysera Johna Schlesingera ujawnia nieznane ciekawostki, dotyczące ekranizacji powieści Anthony'ego Burgessa.

 • Mick Jagger z producentem Britney Spears!

  Potwierdziły się informacje o nowym solowym albumie Micka Jaggera. Jednak nie będą one zbyt wesołe dla tych, którzy oczekują, iż następca płyty "Wandering Spirit" utrzymany będzie w rockowej konwencji. Frontman The Rolling Stones zaprosił bowiem do studia producenta Rodney'a Jenkinsa, znanego ze współpracy z...Britney Spears.

 • Mick Jagger: Hity i rarytasy

  Wokalista legendarnej grupy The Rolling Stones, Mick Jagger, podsumowuje swoje najlepsze solowe dokonania na płycie z hitami i rarytasami.