• Informacje na temat:

  mick jagger zdjęcia

Artykuły na temat: mick jagger zdjęcia
 • Mick Jagger: Siostra L’Wren Scott oskarża go o jej śmierć?!

  Mick Jagger (70 l.) został ostatnio przyłapany z tajemniczą kobietą. Fakt ten bardzo nie spodobał się siostrze jego byłej narzeczonej, która uważa, że to przez jego romanse L’Wren Scott miała depresję!

 • Bob Marley: 10 rzeczy, których możecie nie wiedzieć o królu reggae

  Gdyby żył, 6 lutego skończyłby 70 lat. Dobrze ponad trzy dekady po jego śmierci twórczość Boba Marleya wciąż inspiruje kolejne zastępy muzyków.

 • Kuba Wojewódzki ujawnił wstydliwy sekret Michała Figurskiego

  ...wybaczyć, że nie jest liderem w tym duecie. Pod koniec współpracy byliśmy w takich stosunkach jak Mick Jagger i Keith Richards. Ten sam zespół, występ, ale inna garderoba, także mentalnie" - pisze...

 • Mick Jagger ma nową partnerkę?

  Kilka miesięcy po samobójczej śmierci partnerki L'Wren Scott wokalista Mick Jagger z grupy The Rolling Stones widziany był w towarzystwie tajemniczej brunetki.

 • "Vinyl": Tajemnice Devon Finestry

  ...naszych działań, ale niewielu z nas zdaje sobie sprawę, że istnieje także jej ciemna strona. - Wiem, że to właśnie z tego powodu Mick Jagger postanowił nakręcić serial o przemyśle muzycznym. Po(...) dopiero zaczynaliśmy zdjęcia. A potem Marty wstał zza kamery i powiedział "Teraz Devon jest kimś." Przeszył mnie dreszcz i pomyślałam sobie, że na tym planie każdy z nas będzie mógł zgłaszać własne...

 • Kim jest nowa dziewczyna Micka Jaggera?

  Brytyjskie media ujawniły tożsamość nowej partnerki wokalisty Micka Jaggera.

 • Zarzuca Kate Moss plagiat

  ..."Nie jest moją przyjaciółką, myślałam, że była. Ona jest bardzo sprytna" - mówi artystka. W wywiadzie dla "The Times" Faithfull, która spotykała się kiedyś z Jaggerem, powiedziała, że modelka oparła swój styl o jej własne doświadczenia. "Teraz widzę jej zdjęcia z chłopakiem, który wygląda dokładnie jak Mick Jagger, a ona jak ja. I to jest jedna z przykrości jakie mi zrobiła" - dodaje...

 • Mick Jagger wyprodukuje film

  Wokalista The Rolling Stones Mick Jagger zajmie się produkcją remake'u filmu George'a Cukora "The Women".

 • Mick Jagger ofiarą gangu

  "I Want To Rob Jeff Goldblum" to roboczy tytuł nowego amerykańskiego sitcomu. W zapowiadającym serial odcinku wystąpi Mick Jagger. Wokalista The Rolling Stones zagrał właściciela luksusowego apartamentu, który zamierza obrabować nowojorski gang.

 • Zdenerwowany Mick Jagger wycofuje się

  Mick Jagger, legendarny wokalista grupy The Rolling Stones, wycofał się z promowania Wielkiej Brytanii w szwajcarskim Davos.

Wideo na temat: mick jagger zdjęcia
 • O krok od sławy

  Piękny hołd złożony wokalistkom śpiewającym w chórkach największych gwiazd światowej sceny muzycznej. Miliony osób znają ich głosy, ale nikt nie zna ich imion. W swoim nowym, wciągającym filmie "O krok od sławy" (Oscar w kategorii: najlepszy pełnometrażowy film dokumentalny), Morgan Neville - zdobywca wielu nagród za reżyserię - rzuca światło na prawdziwe historie chórzystek i chórzystow skrytych za sukcesami największych gwiazd muzyki 21. wieku. Triumfalny i jednocześnie chwytający za serce...

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.