• Informacje na temat:

  mickey rooney zdjęcia

Artykuły na temat: mickey rooney zdjęcia
 • Gwiazdy, które odeszły w 2014 roku

  Kwaśniewskiego. Mickey Rooney aktor filmowy i artysta estradowy zmarł w niedzielę, 6 kwietnia. Rooney był laureatem wielu nagród, m. in. dwukrotnie Złotych Globów (m.in. za serial "Mickey") i nagrody Emmy(...) Darlene Chamberlin. Mickey Rooney był aktorem czynnym zawodowo do końca życia. W ostatnich latach mogliśmy go oglądać w takich filmach, jak "Muppety" (2011), "Noc w muzeum" (2006), "The Voices from...

 • Hazardzista Jaś Fasola

  John Cleese, jeden z członków słynnej grupy brytyjskich komików Monty Python oraz Rowan Atkinson (Jaś Fasola) i Whoopi Goldberg pojawią się wspólnie na planie filmu "Rat Race". Fotel reżysera zajmie Jerry Zucker, twórca znakomitych komedii z cyklu "Naga broń".

 • Robin Williams prezydentem USA

  Robin Williams ( "Bezsenność" , "Good Morning, Vietnam" ) wcieli się w postać prezydenta Stanów Zjednoczonych Theodora Roosvelta w komedii "Night at the Museum". W obrazie, który wyreżyseruje Shawn Levy ( "Różowa pantera" ), wystąpi także Ben Stiller ( "Poznaj moich rodziców" , "Zoolander" ).

 • Oscarowa noc w INTERIA.PL!

  W sali Hollywood & Highland Kodak Theatre w Los Angeles rozpoczęła się jubileuszowa, 75. ceremonia rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Faworytem rywalizacji najważniejsze nagrody światowego kina, jest musical "Chicago" Roba Marshalla . Film nominowany jest w aż trzynastu kategoriach! Zapraszamy na relację z uroczystości wręczenia Oscarów na stronach INTERIA.PL!