• Informacje na temat:

  mieczysław hryniewicz z żoną

Artykuły na temat: mieczysław hryniewicz z żoną
 • Mieczysław Hryniewicz chwali się umiejętnościami kulinarnymi!

  Od tej strony mało kto znał Mieczysława Hryniewicza (69 l.)!

 • "Na Wspólnej": Z aresztu wprost przed ołtarz

  W jubileuszowym, 2000. odcinku "Na Wspólnej", dwie pary przysięgną sobie miłość w dość osobliwych okolicznościach. Sakramentalne "tak" powiedzą Joanna (Anna Cieślak) i Bogdan (Wojciech Brzeziński) oraz Monika (Sylwia Gliwa) i Damian (Waldemar Błaszczyk).

 • Mieczysław Hryniewicz: Rocznicę ślubu obchodzi co cztery lata! Jak to możliwe?

  Fani seriali znają go doskonale. Mieczysław Hryniewicz (68 l.) zdradził tygodnikowi "Na Żywo", dlaczego wybrał dziwną datę na swój ślub, jaki jest sposób na udany związek. Wyjawił też swoją bolesną tajemnicę.

 • Mirosław Hryniewicz: Nie jestem gwałtowny

  Chyba wszyscy pamiętają go jako szczupłego chłopaka, taksówkarza w "Zmiennikach". Dzisiaj Mieczysław Hryniewicz nie jest już taki szczupły, ale nadal ma młodzieńczy błysk w oku i poczucie humoru.

 • "Na Wspólnej": Mieczysław Hryniewicz nie wyobraża sobie życia bez żony

  Mieczysław Hryniewicz, czyli Włodek Zięba z "Na Wspólnej", uważa, że idealna rodzina to taka, w której panuje demokracja. - Każdy członek rodziny powinien mieć swoje prawa i obowiązki - twierdzi. On sam już prawie 20 lat idzie przez życie u boku kobiety, która stworzyła mu dom, o jakim zawsze marzył.

 • Mieczysław Hryniewicz: "Zmiennik" za barem

  Przepis na szczęście? Dobra praca, udana rodzina, spełnienie. On to ma.

 • Mieczysław Hryniewicz: Od życia dostałem dużo więcej niż oczekiwałem

  ...jestem w zawodzie. Od 15 lat gram w serialu "Na Wspólnej". Nie jest zbyt nudno? Ależ skąd. Czy wie pani, jakie to były emocje, gdy rozwodziłem się z moją serialową żoną? Nagle po tylu latach(...) 20 lat. Naprawdę nie kłócicie się z żoną? Ewa nie lubi hałasu. A jeśli coś zawiśnie w powietrzu, to po prostu otwieramy okno. Poza tym, w porównaniu z 64 latami wspólnego życia moich rodziców, to my...

 • Co Magda Gessler robi "Na Wspólnej"?

  Jakiś czas temu Włodek (Mieczysław Hryniewicz) podejrzewał Marię (Bożena Dykiel) o zdradę z Tadeuszem (Jerzy Schejbal), a po wakacjach Ziębowa będzie szaleć z zazdrości o... Magdę Gessler.

 • "Na Wspólnej": Mieczysław Hryniewicz 13 lat w serialu

  ...wyjść z ogrodu, żeby obejrzeć z żoną kolejny odcinek "Na Wspólnej". Sezon się jeszcze nie zaczął, a ja już zdążyłem przekopać i nawieźć ziemię, zrobiłem pierwsze grządki - zasiałem marchewkę, rzodkiewkę...

 • Kto rządzi "Na Wspólnej"?

  Włodek Zięba, w którego Mieczysław Hryniewicz wciela się w serial u "Na Wspólnej", to dla milionów Polaków symbol pantoflarza. Z taką opinią nie zgadza się jednak sam aktor, który broni swojego bohatera.

Zdjęcia na temat: mieczysław hryniewicz z żoną