• Informacje na temat:

  mieczysław jankowski.

Artykuły na temat: mieczysław jankowski.
 • ​"Na Wspólnej": Nowa rola Aldony Jankowskiej!

  Ujawniamy, że w 2265. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w poniedziałek 2 maja w TVN) w poczekalni przed gabinetem lekarskim w sanatorium Roman (Waldemar Obłoza) i Włodek (Mieczysław Hryniewicz) poznają sympatyczną kuracjuszkę - Sabinę, w roli której zobaczymy aktorkę Aldonę Jankowską. Potem podczas wieczorku zapoznawczego ekscentryczna kobieta natychmiast podbiegnie do Romana i porwie go na parkiet...

 • "Na Wspólnej": Z aresztu wprost przed ołtarz

  W jubileuszowym, 2000. odcinku "Na Wspólnej", dwie pary przysięgną sobie miłość w dość osobliwych okolicznościach. Sakramentalne "tak" powiedzą Joanna (Anna Cieślak) i Bogdan (Wojciech Brzeziński) oraz Monika (Sylwia Gliwa) i Damian (Waldemar Błaszczyk).

 • Niebezpieczny duet

  Już 28 grudnia "Na Wspólnej" zadebiutuje nowy duet - Weronika Książkiewicz i Jan Jankowski.

 • "Na Wspólnej": Kłopotliwe wspomnienia

  Mieczysław Burzyński (Jan Jankowski) to biznesmen nieco nietypowy. Jego działalność obejmuje wyłudzenia, wymuszanie haraczy i handel bronią.

 • Pisząc dla gangstera

  Mieczysław Burzyński to biznesmen nieco nietypowy. Jego działalność obejmuje wyłudzenia, wymuszanie haraczy i handel bronią.

 • "Na Wspólnej": Niebezpieczna gra

  W najbliższych odcinkach "Na Wspólnej" poznamy nowe, zaskakujące oblicze ślicznej Laury, którą gra Weronika Książkiewicz.

 • Oto nowa kochanka Burzyńskiego!

  Do obsady serialu "Na Wspólnej" dołączyła właśnie Anna Oberc. Jako nowa kochanka Burzyńskiego (Jan Jankowski) doprowadzi go do zawału.

 • Gwiazdy w filmie o Grudniu '70

  Krystyna Janda, Wojciech Pszoniak i Piotr Fronczewski wystąpią w filmie o Grudniu '70. Plenerowe zdjęcia do "Czarnego czwartku", pierwszego filmu fabularnego o tragicznych wydarzeniach,jakie miały miejsce w grudniu 1970 roku w Gdyni, rozpoczną się w połowie lutego.

 • Kto wyciągnie rękę na zgodę?

  Po oskarżeniu Marii (Bożena Dykiel) o zdradę i wyprowadzce z domu Włodek (Mieczysław Hryniewicz) poprosi o dach nad głową córkę Renatę (Marta Kalmus-Jankowska). Czy Ziębowie dojdą do porozumienia i znów będą kochającym się małżeństwem?

 • "Na Wspólnej": Koniec małżeństwa Ziębów?

  Trudno nie zgodzić się z tym, że nawet we wzorowych związkach zdarzają się kryzysy. Nikt jednak nie spodziewał się, że ta prawda znajdzie swoje odzwierciedlenie w małżeństwie Ziębów! Włodek jest przekonany, że Maria zdradza go z Tadeuszem! Dlatego życzy jej szczęścia na nowej drodze życia i ...wyprowadza się z domu!

Wideo na temat: mieczysław jankowski.
 • Polskie gówno

  "Polskie gówno" to pierwsza komedia w tak bezkompromisowy sposób obnażająca kulisy polskiego przemysłu muzycznego. Film wyreżyserowany przez Grzegorza Jankowskiego powstał w oparciu o scenariusz Tymona Tymańskiego, który przez lata kariery muzycznej zdążył poznać ten biznes od podszewki. Dzięki historii zespołu Tranzystory, widzowie dostaną w końcu zaproszenie na backstage, na którym rozgrywają się naprawdę hardcore'owe sceny. Wizyta komornika zazwyczaj nie wróży niczego dobrego. I gdyby...

 • Wino truskawkowe

  To nie jest film o miłości, chociaż miłość jest w nim obecna. To nie jest komedia, chociaż bohaterowie mówią śmieszne rzeczy. To nie jest kryminał, chociaż główny bohater docieka, kto zabił.... To nie film obyczajowy, chociaż prowincja urzeka tu swoimi kolorami. To nie jest też musical, chociaż namiętna Lubica tańcem wyraża swoją tęsknotę. To także nie jest film o duchach, chociaż duch prowadzi pogawędki z bohaterem. Kilka łyków "Wina truskawkowego" wprowadza nas w magiczny świat prawdziwego...

 • Tatarak

  Historia starzejącej się, doświadczonej życiem i schorowanej doktorowej Marty borykającej się z nudą i wspomnieniami. Żyje ze swym mężem w małym miasteczku. Przypadek sprawi, że przypomni sobie, czym jest miłość, a nawet fizyczna fascynacja. Spotkanie z młodym mężczyzną i jego tragiczna śmierć w trakcie wspólnej kąpieli wywołują w niej uczucia i reakcje, jakich sama się nie spodziewała.