• Informacje na temat:

  mieczysław szcześniak żona

Artykuły na temat: mieczysław szcześniak żona
 • Gwiazdy w słynnych duetach

  W drugim odcinku programu "Tylko nas dwoje" gwiazdy wykonają przeboje, wylansowane w duetach. Usłyszymy piosenki, które wcześniej nagrali m.in. Michael Jackson i Paul McCarteney oraz David Bowie i Tina Turner.

 • Doda i Cichopek w nowym show!

  Irena Santor, Doda oraz Tomasz Karolak znaleźli się w jury nowego muzycznego show Polsatu "Tylko nas dwoje. Just The Two Of Us". Program, który zadebiutuje na antenie 13 marca, poprowadzą Katarzyna Cichopek i Maryjusz Kałamaga z kabaretu Łowcy B.

 • Seweryn Krajewski: Geniusz i domator

  Seweryn Krajewski we wtorek, 3 stycznia, skończył 65 lat. Unikający rozgłosu muzyk jest jednym z najwybitniejszych polskich kompozytorów muzyki rozrywkowej i nie bez przyczyny nazywa się go rodzimym Paulem McCartneyem.

 • "Kingsajz": Najsłynniejsza erotyczna scena

  25 lat temu na ekrany kin weszła komedia Juliusza Machulskiego "Kingsajz". To z niej pochodzi najsłynniejsza erotyczna scena w historii polskiego kina.

 • "Bóg to dobra recepta na szczęście i pokój w sercu"

  Sami o sobie mówią: "Nie afiszujemy się swoją wiarą na prawo i lewo. Owszem, jesteśmy katolikami i z naszych tekstów jasno wynika, co i kto nas inspiruje, ale nasze teksty to nie przekaz w stylu: Jezus, Jezus, Alleluja! ". Do ich muzyki jednak przykleiła się łatka, a ludzie określają ich rap jako "chrześcijański" i traktują ich z lekkim przymrużeniem oka. Oni sami się tym nie przejmują, za to mogą się pochwalić współpracą z takimi osobami, jak Vienio, Pele czy... Zakopower. Zapraszamy do...