• Informacje na temat:

  międzynarodowy sukces

Artykuły na temat: międzynarodowy sukces
 • 55. Międzynarodowy Festiwal Produkcji Telewizyjne w Monte Carlo: Sukces Martyny Wojciechowskiej

  W czwartek, 18 czerwca, zakończył się 55. Międzynarodowy Festiwal Produkcji Telewizyjnej w Monte Carlo. Wśród laureatów Złotych Nimf znaleźli się polscy twórcy.

 • 2014: Rok sukcesów polskiego kina

  To wspaniały, ważny rok dla polskiego kina. Przemawiają za tym między innymi: wielki, międzynarodowy sukces "Idy" Pawła Pawlikowskiego, rekordowa popularność rodzimych filmów w kinach oraz popularyzowanie w USA arcydzieł polskiej kinematografii przez legendarnego twórcę, laureata Oscara Martina Scorsese.

 • "Klan": Aldona Orman cieszy się z międzynarodowych sukcesów swej 9-letniej córki

  Aldona Orman, czyli Barbara Milecka z "Klanu", nie kryje, że córka to najwspanialszy prezent, jaki kiedykolwiek dostała od losu. 9-letnia Idalia jest oczkiem w głowie swej sławnej mamy i wszystko wskazuje na to, że również zrobi wielką karierę...

 • "Ida" największym sukcesem Łódź Film Commission

  "Ida" jest największym sukcesem Łódź Film Commission - instytucji, która w 2014 roku wsparła produkcję ok. 20 projektów filmowych: filmów fabularnych, dokumentalnych, reklam, programów telewizyjnych i projektów audiowizualnych. "Ida" otrzymała z ŁFC 120 tys. zł dotacji.

 • "Lekarze": Borys Szyc marzy o międzynarodowej karierze

  ...pracy w Polsce, bardzo poważnie myśli o tym, by spróbować swoich sił także poza krajem. - U nas nikomu nie zależy, żeby budować międzynarodowy sukces. Najlepiej szybko się nachapać i tyle! - twierdzi(...) Polską i udział w międzynarodowych produkcjach. - Mam jeszcze trochę czasu. Jestem przekonany, że nie będę do końca życia mieszkał w Polsce - mówi.

 • Martyna Wojciechowska: Kobieta na antenie 56 krajów

  Odniosła międzynarodowy sukces. Prawa do emisji jej programu "Kobieta na krańcu świata" wykupiło aż 56 krajów.

 • Brodka z międzynarodowym kontraktem!

  ...ściankach i udzielania łzawych wywiadów kolorowym magazynom! Jej płyta "Granda" okazała się ogromnym sukcesem komercyjnym, choć zawarty na niej materiał daleki był od tego, co serwują nam komercyjne(...) płyty wydają naprawdę wielkie gwiazdy muzyki alternatywnej pokroju Roisin Murphy, Editors czy Pixies! Monice gratulujemy i życzymy samych sukcesów! Zasłużyła!

 • "Ida" to największy sukces polskiego kina

  To największy sukces polskiego kina - powiedziała minister kultury Małgorzata Omilanowska po przyznaniu "Idzie" Oscara w kategorii film nieanglojęzyczny.

 • "Barwy szczęścia": Wielki sukces Zuzi

  Fotograf Zaleski (Aleksander Milićević) oraz szefowa agencji, dla której pracuje Zuzia (Anna Adamus), zjawią się w domu Cieślaków, by poinformować Różę (Anna Gornostaj) i Zdzisia (Zbigniew Buczkowski), że ich podopieczna została zakwalifikowana do międzynarodowego programu dla początkujących modelek.

 • "Moda na sukces": To już koniec?

  Kilka tygodni temu świętowaliśmy 20-lecie emisji serialu "Moda na sukces" w Polsce, a teraz spadła na nas wiadomość o zdjęciu produkcji z anteny. Dlaczego? I czy na zawsze?

Zdjęcia na temat: międzynarodowy sukces
Wideo na temat: międzynarodowy sukces
 • Adam Kaszewski robi międzynarodową karierę

  Sukces w modelingu wymaga stuprocentowego poświęcenia – deklaruje Adam Kaszewski. Dzięki oddaniu pracy Polak trafił do czołówki światowych modeli. Zawarł też znajomości z gwiazdami, m.in. Paris Hilton. Teraz myśli o rozpoczęciu kariery aktorskiej.

 • Gunman: Odkupienie

  Międzynarodowy szpieg, aby oczyścić swoje imię, ucieka przed organizacją, dla której pracował.

 • Józefowicz o "Policie": Nie wytrzymaliśmy tego finansowo

  sceny, to trzeba ponieść ogromne koszty – podkreśla Janusz Józefowicz. „Polita” opowiada o Poli Negri, jedynej polskiej aktorce, która odniosła międzynarodowy sukces w branży filmowej. Urodzona na(...)To miał być wielki sukces, ale rzeczywistość zweryfikowała śmiałe plany... Pierwszy na świecie musical realizowany w technologii 3D - „Polita” w reżyserii Janusza Józefowicza z Nataszą Urbańską

 • Handlarz cudów

  Film opowiada pełną emocji historię Stefana (Borys Szyc), pielgrzymującego do Lourdes i dwójki dagestańskich dzieci-uchodźców chcących dotrzeć do ojca, który czeka na nie we Francji. Wspólna podróż sprawi, że pokonają bariery kulturowe, społeczne i religijne i na chwilę staną się rodziną. To opowieść o akceptacji, drodze do odpowiedzialności za drugiego człowieka i drodze do samego siebie przez drugiego człowieka. Z racji uniwersalnego tematu film został doceniony na Festiwalu Polskich Filmów...

Dyskusje na temat: międzynarodowy sukces