• Informacje na temat:

  miejsce etatowego

Artykuły na temat: miejsce etatowego
 • Etatowy lekarz polskich seriali tym razem w roli... pacjenta

  ...zgodził się pomóc koledze z białostockiego teatru przy ustawianiu światła, zrozumiał, że teatr to miejsce wprost stworzone dla niego. - Odkryłem, że to jest mój świat - mówi. Choć Marcin Sianko jeszcze(...) niedawno w wywiadzie. Okazuje się jednak, że nie wszyscy producenci widzą w Marcinie Sianko jedynie  "etatowego" lekarza polskich seriali. O tym, że świetnie sprawdza się też jako... pacjent, przekonać się...

 • Bill Murray zgryźliwym odludkiem

  Bill Murray ("Grand Budapest Hotel", "Między słowami") jest niemal etatowym odtwórcą ról zgorzkniałych i mocno przetrąconych przez życie facetów. Jego komediowy talent sprawia, że postaci te, mimo licznych wad charakteru, budzą na ogół żywą sympatię.

 • "O mnie się nie martw": Krzysztof Stelmaszyk to... etatowy prawnik

  ...serii, wprowadzając niemałe zamieszanie. Zajął Marcinowi (Stefan Pawłowski) miejsce wspólnika i romansował niegdyś z jego kochanką... – Rzeczywiście było to mocne wejście, a zarazem zapowiedź(...)? – Obowiązkowo! Zazwyczaj w ostatniej chwili zapada decyzja dokąd – ale musi być to miejsce, gdzie jest gorąco, plaża, ciepła, czysta woda i mało ludzi. Chyba zdecydujemy się na Chorwację, bo to stosunkowo...

 • Teresy Lipowskiej przepis na szczęście

  Żartuje, że jest "etatową babcią" i bardzo się z tego powodu cieszy. Kocha poezję - za wzruszenia oraz liczne inspiracje. Nigdy się nie nudzi, bo w jej życiu ciągle coś się dzieje.

 • Basia Kurdej-Szatan wygryzła Artura Żmijewskiego?

  ..."Ojciec Mateusz", w którym Artur Żmijewski (50 l.) gra od lat, może zniknąć z anteny. W jego miejsce prawdopodobnie pojawi się serial z "blondynką z reklamy" Basią Kurdej-Szatan.

 • Barbara Kurzaj: Z Krakowa do Warszawy

  Popularność zyskała dopiero wtedy, gdy przeniosła się z Krakowa do Warszawy. Sabina z "Barw szczęścia" jest postacią emocjonalną, a przez to wiarygodną. I o takie role chce zabiegać Barbara Kurzaj.

 • Daria Widawska trafiła do szpitala z tajemniczymi objawami. Do dziś nie wiadomo, co jej było

  Daria Widawska (42 l.) przeżyła dramatyczne chwile. Zaczęło się od bólu gardła, lekarz przepisał antybiotyk, lecz leki nie pomogły. Skończyło się na długim pobycie w szpitalu. Dziś aktorka czuje się dobrze, a w trudniejszych chwilach ma wsparcie rodziny.

 • Etatowy czarny charakter

  Świetnie radzi sobie jako studentka prawa, ale nie zamierza rezygnować z aktorstwa. Dołączyła do obsady serialu "Na dobre i na złe". Gra Paulę, która trafi do szpitala w Leśnej Górze po nieudanej aborcji.

 • Rafał Królikowski: Gdy całuję się z inną, żona wychodzi z pokoju. Nie pogodziła się z tym!

  Do Rafała Królikowskiego przylgnęła łatka amanta. Żona Dorota z trudem znosi jego miłosne sceny. Gdy widzi, jak mąż na ekranie całuje inną kobietę, wychodzi z pokoju.

 • Starcie Muchy i Kwaśniewskiej

  Anna Mucha i Ola Kwaśniewska starają się o posadę prezenterki w Polsat Cafe. Panie są dwie, miejsce - jedno. Kogo wolelibyście zobaczyć na ekranie?