• Informacje na temat:

  miejsce honorowe

Artykuły na temat: miejsce honorowe
 • Zofia Klepacka doceniona za mowę nienawiści. Ma zostać... członkiem honorowym Związku Żołnierzy AK

  Zofia Klepacka (33 l.) w poniedziałek z rąk Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej otrzyma tytuł Członka Honorowego. Uroczystość odbędzie się w Centrum Szembeka. Fakt ten skomentowała w mediach społecznościowych Kinga Rusin.

 • Jerzy Gruza z nagrodą na Prowincjonaliach

  Reżyser "Czterdziestolatka" i "Wojny domowej" Jerzy Gruza odbierze we Wrześni (Wielkopolskie) nagrodę honorową Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Filmowej Prowincjonalia. Festiwal rozpocznie się w środę, 18 lutego.

 • Małgorzata Rozenek zaprosiła na swój ślub... psy?!

  ...w tajemnicy aż do ostatniej chwili.Na ślubie mają się pojawić m.in. Edward Miszczak, Ewa Chodakowska czy Hanka Lis. Jednak honorowe miejsca zajmą nie oni, a... psy Małgosi.  "Małgośka oszalała na punkcie dwóch małych pieszczochów. Chciałaby urodzić Radkowi córkę, ale póki nie mają wspólnego dziecka, jego miejsce zajmują Sisi i Lili. Zaprosiła je na ślub" - wyjawia informator magazynu "Gwiazdy...

 • Spacer filmowymi śladami Guentera Grassa

  Miejsca gdzie realizowane były zdjęcia do filmowych adaptacji powieści Guentera Grassa złożyły się na trasę Spaceru Filmowego w Gdańsku. Uczestnicy odwiedzili miejsca wykorzystane w filmowych adaptacjach m.in. "Blaszanego bębenka" i "Wróżb kumaka".

 • "Nocny recepcjonista": Hugh Laurie zakochał się w tej postaci!

  ...7 lipca o godz. 21:00 na AMC będzie mieć miejsce polska premiera „Nocnego recepcjonisty”. A my mamy dla was wywiad z odtwórcą głównej roli w serialu - Hugh Lauriem.

 • Telekamery mają już 18 lat! Kto w tym roku zdobędzie statuetkę?

  Już w poniedziałek, 9 lutego, na antenie TVP 2 zobaczymy relację z wręczenia Telekamer. Czytelnicy "Tele Tygodnia" wybierali swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Kto w tym roku otrzyma cenną statuetkę?

 • Kasia Skrzynecka (44 l.) pęka z dumy. Jej mąż zajął drugie miejsce w XXXVIII Mistrzostwach Polski w Kulturystyce!

 • Od Lectera do Fotografa

  Nowy film Waldemara Krzystka podejmuje rzadko obecny w polskiej kinematografii temat seryjnego mordercy. "Fotograf" to mocne kino, próbujące przybliżyć widzom mroczny umysł stojący za kolejnymi zbrodniami. Przywołujemy najsłynniejszych ekranowych psychopatów, którzy przerażają i fascynują aż do dziś.

 • Gwiazdy na otwarciu "Klubu Komediowego Chłodna"

  ...z udziałem ludzi, którzy piszą, coś wiedzą o komedii i chcą kształcić innych. - Piwnica na Chłodnej jest idealnym miejscem na wylęgarnię komedii. Pod ziemią można mówić wszystko - żartuje Rafał. Dorota Naruszewicz była zachwycona występem kolegi i atmosferą panującą w klubie. Obiecała, że będzie zaglądała na Chłodną bardzo często i zarekomenduje to miejsce swoim znajomym. W naszej galerii...

 • Jerzy Hoffman na Festiwalu Filmowym WaMa

  Ponad 40 pełno- i krótkometrażowych filmów, w tym obrazy dotykające tematyki wielokulturowości, odmienności religijnej czy seksualnej, pokazanych zostanie podczas I Festiwalu Filmowego WaMa. Przegląd odbędzie się od 1 do 5 października w Olsztynie.

Zdjęcia na temat: miejsce honorowe
Wideo na temat: miejsce honorowe
 • Wilgotne miejsca

  Lubi swój zapach intymny, a podczas masturbacji chętnie eksperymentuje z warzywami. Rzadko się myje, bo higiena intymna jest dla niej mocno przereklamowana. Otwarcie mówi o tematach, o których wielu z nas nawet nie śmie myśleć, a z przyjaciółką wymienia się tamponami. Najbardziej fascynują ją zabrudzone deski sedesowe, które znajduje w miejskich toaletach… To właśnie ona - nastolatka Helen Memel (Carla Juri), nie bez powodu nazywana Amelią 2.0. Helen nie chce pogodzić się z rozwodem rodziców...

 • Somewhere. Między miejscami

  Najnowszy film laureatki Oscara Sofii Coppoli ("Między słowami"), który zdobył Złote Lwy na festiwalu w Wenecji. Hollywoodzki gwiazdor Johnny Marco (Dorff) mieszka w dekadenckim hotelu Chateau Marmont. Jeździ czarnym ferrari, ma nieograniczony dostęp do wszelkich używek, a wokół niego kręci się pełno dziewczyn gotowych spełniać jego kaprysy. Nieoczekiwanie w życie tabloidowego celebryty wkracza jedenastoletnia Cleo (Fanning) - córka Johnny'ego z małżeństwa, które dawno się rozpadło. To dzięki...

 • Krudowie

  Akcja filmu ma miejsce w prahistorii. Pozycja człowieka jako "króla łowców" została zagrożona przez prehistorycznego geniusza, który przybywa z rewolucyjnym wynalazkiem, jakim jest... ogień.

Dyskusje na temat: miejsce honorowe
 • Re: "Czterdziestolatek" wiecznie żywy!

  CAŁA KOLEKCJA WSZYSTKICH ODCINKÓW ZAJMUJE U MNIE W DOMU HONOROWE MIEJSCE I REGULARNIE RAZ W ROKU OGLĄDAMY JE CAŁĄ RODZINĄ.POZDRAWIAM WSZYTKICH I ŻYCZĘ ZDROWIA.