• Informacje na temat:

  miejsce kammela

Artykuły na temat: miejsce kammela
 • Pudzian dusi Kammela

  Na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu miał miejsce wielki powrót Tomka Kammela do mediów. Przy okazji doszło do kilku zabawnych sytuacji.

 • Zaskoczenie w "The Voice of Poland": Halina Mlynkova zamiast...

  Serwis Wirtualnemedia.pl podał, że Halina Mlynkova została wybrana na prowadzącą nowej edycji "The Voice of Poland". Wcześniej wokalistka była przymierzana do roli jurorki.

 • Kto się boi powrotu Kammela?

  Jak pisze "Super Express", powody do niepokoju ma 27-letni Radek Brzózka, prezenter, który wskoczył w telewizji na miejsce Kammela. "Tomek Kammel wyleciał, żeby zrobić miejsce Radkowi" - zdradza(...) się z powrotu Tomka do TVP i jest pewien, iż znajdzie się w niej miejsce dla nich dwóch. Jednak, jak dowiedział się "Super Express", młody prezenter już teraz postanowił oszczędzać - kto wie, kiedy...

 • "The Voice of Poland": To już pewne, Magdalena Mielcarz też odchodzi

  Muzyczny show TVP2 czeka prawdziwa rewolucja. Kolejne odejście z programu zostało potwierdzone - w kolejnej edycji nie zobaczymy Magdaleny Mielcarz w roli prowadzącej.

 • Wiemy, dlaczego Tomasz Kammel zniknął z „Pytania na Śniadanie”!

  Tomasz Kammel (48 l.) i Marzena Rogalska (49 l.) od lat są jednym z najbardziej lubianych duetów prowadzących w kraju. Jednak w ostatnim czasie podczas emisji „Pytania na Śniadanie” zabrakło znanego dziennikarza u boku Rogalskiej, a jego miejsce zajął inny prezenter. Czyżby władze TVP zdecydowały się na kolejne zmiany wśród pracowników?

 • Palmer zastąpi Kammela

  Telewizyjna Dwójka znalazła wreszcie następcę Tomasza Kammela (38 l.). Swoją wielką szansę dostał Samuel Palmer (28 l.) - uczestnik programów "Gwiazdy tańczą na lodzie" i "jak Oni śpiewają".

 • Katarzyna Niezgoda (48 l.) wydała właśnie książkę, w której radzi, jak walczyć o swoje miejsce w życiu zawodowym. Jest zadowolona z okładki swojej debiutanckiej książki, pomimo zarzutów o nadmierny retusz.

 • Saleta pokonał Kammela

  Przemysław Saleta wystąpi w nowym teleturnieju telewizyjnym Fort Boyard".

 • Nie chcą więcej Muchy w TVP

  Kiedy zwolniło się miejsce Agnieszki Szulim (34 l.) w "Pytaniu na śniadanie", Ania Mucha (32 l.) ostrzyła sobie zęby na ciepłą posadkę.

 • Kto weźmie w obroty Kammela?

  Krzysztof Zanussi weźmie w obroty Tomasza Kammela, Oliviera Janiaka, Annę Muchę, Macieja Dowbora, Jarosława Kuźniara i Olafa Lubaszenkę. Kiedy? Podczas Karuzeli Cooltury.

Wideo na temat: miejsce kammela
 • Wilgotne miejsca

  Lubi swój zapach intymny, a podczas masturbacji chętnie eksperymentuje z warzywami. Rzadko się myje, bo higiena intymna jest dla niej mocno przereklamowana. Otwarcie mówi o tematach, o których wielu z nas nawet nie śmie myśleć, a z przyjaciółką wymienia się tamponami. Najbardziej fascynują ją zabrudzone deski sedesowe, które znajduje w miejskich toaletach… To właśnie ona - nastolatka Helen Memel (Carla Juri), nie bez powodu nazywana Amelią 2.0. Helen nie chce pogodzić się z rozwodem rodziców...

 • Somewhere. Między miejscami

  Najnowszy film laureatki Oscara Sofii Coppoli ("Między słowami"), który zdobył Złote Lwy na festiwalu w Wenecji. Hollywoodzki gwiazdor Johnny Marco (Dorff) mieszka w dekadenckim hotelu Chateau Marmont. Jeździ czarnym ferrari, ma nieograniczony dostęp do wszelkich używek, a wokół niego kręci się pełno dziewczyn gotowych spełniać jego kaprysy. Nieoczekiwanie w życie tabloidowego celebryty wkracza jedenastoletnia Cleo (Fanning) - córka Johnny'ego z małżeństwa, które dawno się rozpadło. To dzięki...

 • Krudowie

  Akcja filmu ma miejsce w prahistorii. Pozycja człowieka jako "króla łowców" została zagrożona przez prehistorycznego geniusza, który przybywa z rewolucyjnym wynalazkiem, jakim jest... ogień.