• Informacje na temat:

  miejsce kolejna

Artykuły na temat: miejsce kolejna
 • "Na Wspólnej": Kolejna ofiara Darka "Kanalii"

  Przystojny wybawiciel Zatrudniona w VegeBarze Kasia (Julia Chatys) przyjmie od koleżanki propozycję dodatkowej pracy na balu prawników. Podczas bankietu Bergównę zaczną nagabywać podchmieleni mężczyźni. Dziewczynie uda się jakoś od nich uwolnić. Na stronie zrobi koleżance wymówkę, że zabrała ją w takie miejsce. Żbik przypadkiem podsłucha ich rozmowę. Kasia zrobi na nim piorunujące wrażenie...

 • Filip Łobodziński: Nieoczekiwana zmiana miejsc

  Pokolenie dzisiejszych 50-latków doskonale pamięta Filipa Łobodzińskiego z "Podróży za jeden uśmiech" Stanisława Jędryki. Jako Duduś był nieznośny, irytujący, przemądrzały i... nie sposób było go nie lubić.

 • "Ranczo": Powstaną kolejne sezony?

  Jak mówi Andrzej Muszyński, nowe odcinki "Ojca Mateusza" trafią na telewizyjne ekrany już jesienią, a scenarzyści pracują nad kolejną serią, której premiera miałaby miejsce na wiosnę 2017 roku(...) wcale nie wydaje się być przesądzona. Czy jet więc możliwe, że powstanie kolejna seria przedstawiająca perypetie mieszkańców wsi Wilkowyje? - Biorąc pod uwagę, jak trudno jest dzisiaj wprowadzić...

 • Behemoth: Kolejne protesty

  Po skutecznym odwołaniu koncertu grupy Behemoth w Poznaniu nasilają się kolejne protesty.

 • Meghan Markle broni syna jak lwica! Doszło do kolejnej kłótni!

  ...których nie udaje się uniknąć kontrowersji! Zaczęło się od deklaracji Meghan i Harry’ego, którzy w trosce o prywatność synka zarządzili niemal pełną tajność uroczystości. Znana była tylko data i miejsce(...) królewskiej i żyć jak kapryśny, stroniący od prasy celebryta. Już po uroczystości wyszła na jaw kolejna, wcześniejsza sprzeczka Meghan i Kate, podczas próby generalnej uroczystości w jednej z kaplic na...

 • Chada: Kolejne informacje o poszukiwanym raperze

  Sprawa Tomasza Chady nabiera rozpędu. Z kolejnych wiadomości wynika, iż raper do Zakładu Karnego w Brzegu (woj. opolskie) nie wrócił od... grudnia 2013 roku! Od tej pory policja stara się dotrzeć do poszukiwanego. Pojawiły się także pierwsze informacje na temat obecnego miejsca pobytu muzyka.

 • Meghan Markle podarowała królowej dziwaczny prezent! To jej kolejna wpadka?!

  ...to nazwisko dopiero w 1917 r., w miejsce niemieckiego Sachsen-Coburg-Gotha), brytyjskich royalsów obowiązuje europejska tradycja - prezenty wręcza się więc w Wiligię, a nie pierwszego dnia świat...

 • The Black Keys w Polsce: Zmiana miejsca koncertu

  "Z przyczyn produkcyjnych" koncert The Black Keys, który odbędzie się dnia 21 lutego 2015 r., zostaje przeniesiony na Torwar w Warszawie.

 • Anna Mucha: Nieoczekiwana zmiana miejsc!

  Kariera Anny Muchy (38 l.) znów nabiera rozpędu...

 • Kolejne gwiazdy uczestnikami "Hell's Kitchen"

  W nowym odcinku "Hell's Kitchen - Piekielnej Kuchni" zobaczymy gwiazdy, które staną do rywalizacji wspólnie z uczestnikami kulinarnego show. Tym razem z szefem Amaro postanowili zmierzyć się Katarzyna Kwiatkowska oraz Bilguun Ariunbaatar.

Zdjęcia na temat: miejsce kolejna
Wideo na temat: miejsce kolejna
 • Marcin Tyszka od dziewczyn woli rodziców

  Marcin Tyszka szykuje się do kolejnej podróży z rodzicami. W sierpniu zaprosił ich do Paryża, teraz wspólnie wylatują do Madrytu. Fotograf twierdzi, że rodzice uwielbiają te podróże, on natomiast cieszy się, że może pokazywać im ciekawe miejsce na świecie.

 • "Druga szansa": Jak potoczą się losy Marcina i Moniki?

  - W związku z nieporozumieniami mającymi miejsca troszeczkę ta relacja między nimi się psuje. Pojawia się nowa osoba w życiu Moniki, no i Marcin, jak to Marcin, znowu ma problem, jak z tego wszystkiego wybrnąć - mówi Bartłomiej Świderski. Jak potoczą się losy bohatera w kolejnym sezonie? Przekonamy się już jesienią. Najnowszy sezon "Drugiej szansy" startuje 5 września.

 • "M jak miłość": Odcinek 1410.

  wybucha pożar i na miejsce przyjeżdżają strażacy. Ich nowym komendantem okazuje się Maciej Jaracz.

Dyskusje na temat: miejsce kolejna