• Informacje na temat:

  miejsce koleżanki

Artykuły na temat: miejsce koleżanki
 • “Barwy szczęścia": Urszula zajmie w sercu Stefana miejsce Walerii?

  ...trop, ale doprowadził donikąd. Julitka zniknęła w nocy po urodzinach koleżanki. Tam widziano ją po raz ostatni... Odprowadzając Urszulę na przystanek autobusowy, Stefan uzmysłowi sobie, w jak fatalnym...

 • "Must Be The Music 8": Wzruszający Ukraińcy, koleżanki prowadzącej i telefon od żony

  Zobacz, co działo się w kolejnej odsłonie ósmej edycji programu "Must Be The Music".

 • „rodzinka.pl”: Adam Zdrójkowski zakochał się w koleżance z planu?

  ..., doskonale zdaje sobie sprawę, że gdy wpatrzone w niego nastolatki dowiedzą się, że miejsce w jego sercu jest już zajęte, niekoniecznie będą się z tego cieszyły. - Niestety, tak już jest, że gdy popularna...

 • Joe Cocker: Gwiazdy oddają hołd muzykowi

  Śmierć 70-letniego wokalisty wstrząsnęła całym światem. Joe Cockera wspominają nie tylko fani, ale także jego koledzy i koleżanki z branży muzycznej.

 • Monika Zamachowska zostanie bez pracy?! Wygryzie ją młodsza koleżanka?!

  To byłby kolejny cios dla Moniki Zamachowskiej (43 l.)! Spekuluje się, że ma ona stracić pracę w „Pytaniu na śniadanie”, a jej miejsce mogłaby zająć sporo od niej młodsza Marcelina Zawadzka (26 l.).

 • Filip Łobodziński: Nieoczekiwana zmiana miejsc

  Pokolenie dzisiejszych 50-latków doskonale pamięta Filipa Łobodzińskiego z "Podróży za jeden uśmiech" Stanisława Jędryki. Jako Duduś był nieznośny, irytujący, przemądrzały i... nie sposób było go nie lubić.

 • Czy syn Doroty Zawadzkiej pobił koleżankę!?

  Agnieszka Hamelusz z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. "Takie zdarzenie najprawdopodobniej miało miejsce, ale poszkodowana nie złożyła jeszcze zawiadomienia, ponieważ nie była całkiem...

 • "Pani szuka pana" : Miss Sixty

  Wszystko zaczyna się od bardzo nieprzyjemnej sytuacji w pracy. Współpracownicy urządzają przyjęcie dla jednej ze swoich koleżanek, która odchodzi na emeryturę. Rezygnacja z wykonywania zawodu jest raczej przymusowa. Doszło bowiem do incydentu z użyciem siły. Natychmiast pojawiła się petycja, w której żądano usunięcia niebezpiecznej obywatelki. Wśród poważnych naukowców - biologów molekularnych nie ma miejsca dla kogoś , kto nie kontroluje własnych emocji. Szczególnie, jeśli ma już...

 • "Na Wspólnej": Michał Tomala szykuje się do ślubu z koleżanką z planu serialu!

  Gdy pół roku temu Michał Tomala, czyli Daniel Brzozowski z "Na Wspólnej", poznał Annę Marię Jarosik - absolwentkę krakowskiej szkoły teatralnej, która zgłosiła się na casting do roli Dominiki w serialu TVN - od razu poczuł... motyle w brzuchu. - To była miłość od pierwszego wejrzenia - twierdzi aktor.

 • Dawid Zawadzki: Miłośnik zwierząt

  Psy, chomiki, rybki, papuga i szynszyla. Dawid Zawadzki ma dla czworonogów nieskończenie dużo miejsca w sercu. Ma też hobby - wyścigi rajdówkami. Aktora, który wyciska życie jak cytrynę, oglądamy w "Przygarnij mnie" i "Strażakach".

Zdjęcia na temat: miejsce koleżanki
 • Paweł Gracz
Wideo na temat: miejsce koleżanki
 • "Pierwsza miłość": "Nie zawiedź mnie"

  Cezary (Robert Wabich) zwalnia z pracy Melkę (Ewa Jakubowicz), a na jej miejsce przyjmuje… Mariannę (Katarzyna Sawczuk)! Pracownicy są zbulwersowani jego decyzją. Jak powitają nową koleżankę? Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach? Obejrzyjcie zwiastun.

 • Julia Kamińska ruszyła z nowym biznesem

  Znana z serialu "BrzydUla" Julia Kamińska, szukając dodatkowego źródła dochodu, zdecydowała się otworzyć wraz z koleżanką salon fryzjerski. Sama nie zamierza jednak zajmować się stylizacją włosów, bo - jak twierdzi - nie ma do tego talentu. – Mam nadzieję, że to będzie dobra inwestycja. Jestem z tego miejsca bardzo dumna. Jest tam bardzo pięknie i właśnie tam szykowałam się na dzisiejsze wyjście – tłumaczy Kamińska. Dobry pomysł na biznes?

 • "Strażacy": Odcinek 6.

  Ratownicy przyjeżdżają na miejsce kolejnej interwencji. Niesprawna instalacja elektryczna utrudnia prowadzenie akcji i naraża ich na niebezpieczeństwo. W piwnicy znajdują nielegalną bimbrownię. Później strażacy otrzymują wezwanie do mieszkania, z którego wydobywa się gęsty dym. Po przyjeździe na miejsce Dario i jego współpracownicy orientują się, że dom jest solidnie zabezpieczony. Udaje im się

Dyskusje na temat: miejsce koleżanki
 • Re: Koroniewska chwali koleżanki

  tak wszyscy napierdzielają na Tomka to dlaczego zajął drugie miejsce w telekamerach????

 • Re: Koroniewska chwali koleżanki

  tak wszyscy napierdzielają na Tomka to dlaczego zajął drugie miejsce w telekamerach???? zajął drugie miejsce a nie pierwsze, konkurencja też była mizerna. Adamczyk jest poza zasiegiem Andrezeja !!!!