• Informacje na temat:

  miejsce moreno

Artykuły na temat: miejsce moreno
 • "Aida": Wakacje Soni Bohosiewicz

  Aktorka Sonia Bohosiewicz, czyli tytułowa bohaterka serialu "Aida", zdradza ulubione miejsce na wakacje. Opowiada, dlaczego nie przepada za polskim morzem oraz kto w jej kuchni przejął dowodzenie.

 • Recenzja Machine Head "Bloodstone & Diamonds": Grzech przesady

  Teoretyczną szansę na zostanie drugim Slayerem (wszak Slayer jest tylko jeden!) mieli nieliczni. Jednym z nich był Machine Head. "Bloodstone & Diamonds" nic w tej sprawie zmienić nie może. Uczeń nie przerósł mistrza, za to z pewnością już dawno oprzytomniał. Dobre i to!

 • Liszowska wystąpi w nowym show TVP!

  Już 7 lipca wyruszy na miejsce akcji - wyspę u wybrzeży Francji!

 • Poważny wypadek Moreno

  W trakcie treningów do programu "Gwiazdy tańczą na lodzie" zdarzył się poważny wypadek. Conrado Moreno silnie uderzył głową o taflę lodowiska. Nieprzytomny trafił do szpitala.

 • "Taniec z gwiazdami": Magdalena Szoszyńska rezygnuje z programu!

  ...z Andrzejem Nejmanem, zajęli 3. miejsce. Tancerce tak spodobało się uczenie celebrytów, że chętnie brała udział także w kolejnych edycjach. Jej partnerami byli m.in. Conrado Moreno, Rafał(...) zawsze było otwarcie własnej szkoły tańca. Chcę stworzyć miejsce skierowane przede wszystkim do dzieciaków" - powiedziała tabloidowi. Żałujecie, że zrezygnowała z "Tańca z gwiazdami...

 • Jola wróci na lód?

  Wiele wskazuje na to, że może do tego dojść. Zgodnie z regulaminem, jeżeli kontuzjowany Conrado Moreno nie będzie mógł brać udziału w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie", to Jola Rutowicz ma otwartą furtkę do powrotu na wizję.

 • Polecanki serialowe na weekend: "One Day at a Time", "Wynonna Earp", "Humans", Killjoys"

  ...o bardzo radykalnych poglądach oraz syna, który prowadzi bardzo bujne życie towarzyskie. W rolach głównych grają Justina Machado, Rita Moreno, Todd Grinnelll, Isabella Gomez, Stephen Tobolowsky(...). Doskonała Rita Moreno (serialowa Lydia) i Justina Machado (Penelope), która już dawno powinna zostać doceniona przez Amerykańską Akademię Telewizyjną i nominowana do nagrody Emmy. Bardzo dobrze...

 • Cukierek z "Idolem"

  We wtorek, 7 sierpnia, w Sali Kongresowej w Warszawie zaśpiewa włoski wokalista Zucchero, pamiętany z przebojów "Senza Una Donna" czy "Baila Morena".

 • Nominacje do Emmy 2018: "Obsesja Eve" i triumf Sandry Oh

  ...z "Dobry doktor" czy Rity Moreno i Justiny Machado z "One Day at a Time". Cieszy nas bardzo docenienie " GLOW " w kategorii najlepszy serial komediowy (w sumie serial zgarnął dziesięć nominacji), ale nieobecność "One Day at a Time", jednej z najlepszych komedii Netflixa i docenionej przez większość krytyków, jest zaskakująca. W tej kategorii brakuje również nominacji dla serialu "Dobre miejsce". Wśród...

 • Deftones: Niewiele więcej energii

  Najnowszy album amerykańskiej grupy Deftones powstaje już od dziewięciu miesięcy. Chino Moreno, wokalista zespołu, bardzo niechętnie wypowiada się o jego zawartości i chociaż uchyla rąbka tajemnicy, to dużo chętniej mówi o poprzedniej płycie, "White Pony". Premiera jej następczyni planowana jest na wiosnę 2003 roku.