• Informacje na temat:

  miękkie fale

Artykuły na temat: miękkie fale
 • Gwiazda przyłapana

  .... Już pierwszy rzut oka zachęca, by mieć ochotę na dotyk miękkiej skóry podgrzewanych i wentylowanych foteli. To relaksujące, ale i zarazem stymulujące doznanie. Metalizowane powierzchnie przełączników...

 • Zmarł operator Jan Laskowski

  Jan Laskowski, wybitny autor zdjęć filmowych, który współpracował z reżyserami tej rangi, co Jerzy Kawalerowicz, Tadeusz Konwicki, Janusz Morgenstern czy Jerzy Skolimowski, zmarł 8 grudnia w Warszawie. Miał 86 lat.

 • "Karino": Zmarł operator Jan Laskowski

  ..., pozwalających zbliżyć się obiektywem do prawdy, która jest dla mnie w kinie najważniejsza - przyznawał skromnie Laskowski. W imię tej prawdy stosował realistyczne, miękkie oświetlenie. Po wygaśnięciu...

 • Ewa Ewart: Trzeba wiedzieć, kiedy zrobić cięcie

  - Bezpośrednio po realizacji niektórych tematów miałam poczucie, że niektórych sytuacji wolałabym nie widzieć, a niektórych relacji nie słyszeć - wyznaje Ewa Ewart. O tych najtrudniejszych chwilach dziennikarka i filmowiec dokumentalista pisze w książce "Widziałam".

 • Polskie seriale, czyli jakie?!

  Rodzime produkcje rosną niczym grzyby po deszczu. Czy czeka nas urodzaj dobrych seriali? Która stacja stawia na oryginalne pomysły, a która podąża drogą reprodukcji. Oto nasza recenzja najnowszych serialowych produkcji.

 • Beach Boys na 50-lecie

  Al Jardine, członek legendarnej amerykańskiej grupy Beach Boys, potwierdził, że zespół planuje spotkać się ponownie w 2011 roku na koncercie z okazji 50-lecia powstania.

 • Nadchodzi Harry Potter

  Ponad 400 księgarń z całego kraju przygotowuje się do rozpoczęcia sprzedaży piątej książki opowiadającej przygody Harry'ego Pottera. Będzie ją można kupić począwszy od wschodu słońca 31 stycznia. W niektórych miastach będą kursowały specjalne tramwaje dowożące czytelników do księgarń. Moment, w którym nowa część przygód małego czarodzieja trafia do księgarń, obchodzony jest przez wydawców bardzo uroczyście.

 • Co dalej z Sandrą Bullock?

  To był dla Sandry Bullock przełomowy rok. W ciągu miesiąca odniosła największy zawodowy sukces i poniosła największą prywatną porażkę. Teraz próbuje odbudować swoje życie.

 • No to Frugo

  "Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie" ("Cea mai fericita fata din lume"), reż. Radu Jude; Rumunia, Holandia, Francja, Japonia (2009), dystrybutor Vivarto, premiera kinowa 24 czerwca 2011 roku.

 • Pharrell Williams "G I R L" (recenzja): Po pierwsze dla dziewczyn, po drugie dla muzyki

  Jedni tylko próbują, a on ma to coś. Mało kto ostatnio wielbił płeć piękną w takim stylu, jak robi to Pharrell na swym drugim solo.

Wideo na temat: miękkie fale
 • Wysoka fala

  Oparta na autentycznych wydarzeniach opowieść o młodości słynnego surfera Jaya Moriarity'ego. W wieku 15 lat Jay odkrywa, że mityczna dla surferów fala, zwana Mavericks (jedna z największych na świecie), pojawia się niedaleko jego domu w Santa Cruz w Kalifornii. Prosi o pomoc miejscową legendę surfingu Frosty'ego Hessona, aby nauczył go, jak poradzić sobie z tak wielkim wyzwaniem. Ich wspólne treningi, a z czasem przyjaźń, pozwalają Jayowi zmierzyć się z Mavericks, a nawet z czymś więcej....

 • Marmaduke - Pies na fali

  Komedia rodzinna w reżyserii Toma Deya ("Miłość na zamówienie", "Kowboj z Szanghaju"). Niesamowite perypetie przeciętnej amerykańskiej rodziny i jej "oczka w głowie" - ogromnego doga, który często wplątuje w kłopoty swych kochających właścicieli. Marmaduke to najsłodszy dog niemiecki na świecie i bohater pasków komiksowych drukowanych w sześciuset gazetach w ponad dwudziestu krajach. Ten psiak zawsze znajdzie sposób, żeby się wyróżnić i robi to nie tylko za pomocą rozmiaru. Odkąd...

 • Antychryst

  Willem Dafoe ("Ostatnie kuszenie Chrystusa", "Spiderman") i Charlotte Gainsbourg ("21 gram") w horrorze twórcy kultowego "Królestwa" i "Przełamując fale" Larsa von Triera. Niesamowite zdjęcia Anthonego Dod Mantle, nagrodzonego Oscarem za film "Slumdog. Milioner z ulicy". To wszystko zapowiada rewolucyjny film grozy na miarę "Dziecka Rosemary" Polańskiego i "Lśnienia" Kubricka. Światowej sławy psychiatra i jego młoda żona, badająca historie czarownic w średniowieczu, wyjeżdżają do domu na...