• Informacje na temat:

  mielcarz w gdyni

Artykuły na temat: mielcarz w gdyni
 • Serialowe rodzeństwa, czyli koneksje gwiazd "O mnie się nie martw"

  ...czwartek rano". Justyna: Zadebiutowała w 2010 roku główną rolą w serialu "Nowa". Wcieliła się w Adę Mielcarz - absolwentkę szkoły policyjnej, która trafia do wydziału zabójstw w komendzie stołecznej(...) Filmowym w Gdyni za rolę w "Sponsoringu". Justyna: Udział w 4 serialach (w tym w głównej roli w "Nowej") oraz w 2 filmach kinowych ("Los numeros" i "Supermarket"). HOBBY: Joanna: Jazz, dobre...

 • Kogo obchodzi festiwal w Gdyni?

  Zakończony w sobotę, 12 maja, 37. Gdynia Film Festival przejdzie do historii jako jedna z najsłabszych imprez ostatnich lat. W przyszłości może być jednak coraz gorzej. Bezpośrednią przyczyną wydaje się być malejąca ranga prestiżowego dotychczas przeglądu.

 • Wręczono Złote Kaczki

  W poniedziałek, 5 lutego, w Teatrze Dramatycznym w Warszawie wręczono Złote Kaczki, nagrody w plebiscycie czytelników miesięcznika "Film". Już po raz 45. czytelnicy "Filmu" wybrali swe ulubione dzieła i twórców. Tegorocznymi laureatami zostali: Maja Ostaszewska, Andrzej Seweryn, Michał Lorenc, Piotr Bujnowicz oraz filmy: "Życie jako śmiertelna choroba przenoszona droga płciową" oraz "Gladiator".

 • Ranking polskich aktorów

  "W miarę zdobywania popularności polscy aktorzy biorą udział w coraz gorszych filmach, zsuwając się w artystyczną nicość. Bycie gwiazdą dzisiaj to nie zaszczyt, to wyrok" - pisze w najnowszym numerze "Wprost" Tomasz Raczek. Tygodnik przygotował ranking najlepszych i najgorszych polskich aktorów filmowych.

Zdjęcia na temat: mielcarz w gdyni
 • Tak się lansowały gwiazdy w Gdyni