• Informacje na temat:

  mięśnie twarzy

Artykuły na temat: mięśnie twarzy
 • Edyta Górniak zapisała się na "jogę twarzy"

  Wokalistka, wzorem gwiazd zza oceanu, zaczęła uprawiać jogę twarzy. Są to ćwiczenia wzmacniające mięśnie, zwłaszcza te odpowiedzialne za podtrzymywanie owalu twarzy, co pozwala uniknąć "wiszących policzków". Joga działa też na okolice oczu, wygładzając czoło i zapobiegając kurzym łapkom. - Edyta chodzi na ćwiczenia do zaufanej masażystki, specjalizującej się w jodze twarzy - zdradza "Na Żywo...

 • Beata Sadowska biegała nawet w ciąży

  "Podczas biegania męczą się mięśnie, a głowa odpoczywa. I to lubię najbardziej" - przyznaje Beata Sadowska. W swojej książce "I jak tu nie biegać?" dziennikarka dzieli się z czytelnikami swoją biegową pasją i radzi, jak zacząć przygodę z bieganiem.

 • "M jak miłość": Jowita Budnik lubi swoje... zmarszczki

  Jowita Budnik, czyli Teresa Zarzycka z "M jak miłość", uważa, że aktorki nie powinny poprawiać sobie urody, bo operacje plastyczne... paraliżują mięśnie twarzy. - Nigdy nic sobie nie poprawię - deklaruje.

 • Maja Sablewska: Polecam botoks każdej kobiecie

  Była menedżerka gwiazd i była jurorka programu "X Factor" zachwala wstrzykiwanie sobie jadu kiełbasianego w twarz.

 • Tygodnik "Na Żywo" donosi, że poznał tajemnicę wygładzonej twarzy Moniki Olejnik. Okazuje się, że to wcale nie zasługa operacji plastycznych!

 • Botoks dla 25-letniej gwiazdy?

  Brytyjska aktorka Carey Mulligan wyznała, że była zszokowana, gdy podczas wizyty u dermatologa w Los Angeles, lekarz zaproponował jej zastrzyki z botoksu.

 • Monika Olejnik zaprezentowała wysportowane ciało w bikini

  ...i konsekwencja.  Dieta, wysiłek fizyczny, ale to nie jedyne elementy, które składają się na niezły wygląd prezenterki. Co robi, by zachować młody wygląd?  "Uprawia jogę twarzy. Polega to na wykonywaniu ćwiczeń wzmacniających mięśnie twarzy po to, by opóźniać pojawienie się zmarszczek. Robi więc dzióbki, szczypie sobie policzki, napina wargi, nierzadko przed wejściem na wizję – swego czasu zdradzał „Na Żywo...

 • Thor rządzi, niech drży Batman

  "Thor 3D" ("Thor"), reż. Kenneth Branagh, USA 2011, dystrybutor UIP, premiera kinowa 29 kwietnia 2011 roku.

 • Kamil Durczok wziął udział w wyczerpującym biegu

  ...twarzy. - Przez kilka godzin zdążyłem przekląć własną głupotę kilkadziesiąt razy. Żałować każdego kilometra, podczas którego nie czułem nic, poza bólem. I nie było w nim niczego metafizycznego, wzniosłego, uszlachetniającego. Po prostu bolało jak cholera. Mięśnie, stawy, brzuch - napisał po biegu dziennikarz. Czy jego serce to wytrzyma? Wyczyn Kamila zaimponował wielu. - W wieku 50 lat...

 • "Taniec z Gwiazdami": Kogo już nie zobaczymy?

  To jednak niespodzianka! W piątym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" z show Polsatu musieli pożegnać się Natalia Siwiec i Jan Kliment. Zdaniem jurorów, para radziła sobie coraz lepiej. W tej edycji "TzG" po raz pierwszy padły cztery dziesiątki - otrzymali je Aneta Zając i Stefano Terrazzino!

Dyskusje na temat: mięśnie twarzy
 • Re: "Odwróceni. Ojcowie i córki": Artur Żmijewski pęka z dumy! Co robią jego dzieci?

  , garbaty , kulawy , na wózku , rudy , z orientacją , na kocią łapę , już wrzód na jęzorach . Jak tam jadę mam twarz ponuro szarą , jak wracam mięśnie twarzy są rozluźnione i jaśniejsze .

 • Re: Granie czarnych charakterów to dla niej wyzwanie!

  45 lat i ani jednej zmarszczki....twarz=maska bez wyrazu i dziwny sposób mówienia jakby jej mięśnie twarzy sparaliżowało.

 • Re: "Klan": "Czym ja epatowałam, bo już zapomniałam"?

  wystarczy że z wiekiem twoje mięśnie pod skórą twarzy zwiotczeją to przestaną trzymać warstwę tłuszczu i skórę - efekt będzie taki jak u tej pani...nie pomoże żadna pielęgnacja twarzy i zdrowy tryb życia, nic z tym nie zrobisz chyba że zdecydjesz się pójść pod nóż i wtedy będziesz wyglądać dziwacznie

 • Re: Kończy 39 lat!

  Kiedyś była ładną dziewczyną, teraz opuściły jej się mięśnie twarzy, ma już tzw "chomiki". W zasadzie nie przypomina tej osoby sprzed np 10 lat. Jest sympatyczna, nic do niej nie mam. Gra jak gra. Środowisko teatralno-filmowe jest w kraju specyficzne, każdy stara się jak może funkcjonować.