• Informacje na temat:

  mieszanka wybuchowa

Artykuły na temat: mieszanka wybuchowa
 • Mieszanka wybuchowa

  Jules jest zadowolona ze spotkania z nowym psychiatrą, Glenn, dopóki nie poznaje prawdy na temat jej metod leczenia. Bobby jest sfrustrowany tym, że Jules...

 • "Co robimy w ukryciu": Mieszanka horroru i czarnej komedii

  "Co robimy w ukryciu" - nowy film twórców "Boya" i "Flight of the Conchords" - trafi do kin 27 lutego. Już dziś możemy obejrzeć polski zwiastun obrazu.

 • "Hap i Leonard: Mucho Mojo": W poszukiwaniu "mojo"

  Co się stanie, jeżeli połączymy potyczki dilerów narkotyków, szkielet, tajemnicze zniknięcia dzieci, wierzenia vodoo? Mieszanka wybuchowa, czyli drugi sezon historii Hapa i Leonarda. Zapraszamy do przeczytania przedpremierowej recenzji dwóch pierwszych odcinków.

 • Marcelina Zawadzka ocenia Rafała Maseraka

  Jest ostry, wymagający i naprawdę daje w kość - mówi Marcelina Zawadzka o Rafale Maseraku, swoim nauczycielu w ""Dancing with the Stars. Tańcu z gwiazdami". Jak wygląda trening pary?!

 • "Zakręcone": Nowy miniserial z Bujakiewicz, Różczką i Więdłochą

  Trzy kobiety i auto to wystarczająca mieszanka wybuchowa, by rozbudzić wyobraźnię i stworzyć serial. Serial komediowy dla kobiet "bez hamulców", które nie tylko chcą przejrzeć się w symbolicznym lustrze, ale i pośmiać z dystansem ze swojego świata.

 • Hinduska produkcja "Kick" w polskich kinach

  Realizowany w kwietniu w Warszawie indyjski megahit "Kick" od 7 listopada można oglądać w czterech miastach w Polsce: w Warszawie (w kinach Muranów i Kinoteka), Lublinie (Kino Bajka), Łodzi (Kino Charlie) i Krakowie (Kino Kijów).

 • "The Umbrella Academy": Szaleństwo (nie)kontrolowane

  Jak prezentuje się najnowsza produkcja o superbohaterach? "The Umbrella Academy" to mieszanka wybuchowa. Ekranizacja serii komiksów, których autorami są Gerard Way (założyciel i wokalista My Chemical Romance) i Gabriela Bá (ilustracje), ma swoją premierę 15 lutego i bez cienia wątpliwości jest nową propozycją Netflixa, której nie możecie przegapić.

 • Jeden Osiem L powraca: "Znów to mam" (zobacz teledysk)

  Duet Jeden Osiem L prezentuje teledysk "Znów to mam". To pierwszy singel z powrotnego albumu "deKada".

 • "Strażacy": ​Gorący finał serialu!

  Adrenalina i miłość - to mieszanka wybuchowa! Przed nami finał pierwszego sezonu "Strażaków" - produkcji, która okazała się największym tegorocznym sukcesem TVP1. Co tym razem wydarzy się w serialu?

 • "Taniec z gwiazdami": Co w czwartym odcinku?

  W piątek, 26 września, w czwartym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" widzowie Polsatu zobaczą na parkiecie takie tańce, jak walc wiedeński, foxtrot czy paso doble. Kto okaże się najlepszy, a kto pożegna się z telewizyjnym show?

Zdjęcia na temat: mieszanka wybuchowa
Wideo na temat: mieszanka wybuchowa
 • Wybuchowa para

  "Wybuchowa para" to komedia akcji, w której Tom Cruise wciela się w tajnego agenta, a Cameron Diaz w kobietę wciągniętą w rozgrywki tajnych służb. Główni bohaterowie odbędą wspólnie misję, podczas której będą mieć do czynienia z intrygami, ucieczkami, fałszywą tożsamością i romansem. W wirze szalonych wydarzeń zorientują się, że mogą liczyć tylko na siebie. 20 Century Fox i Regency Entertainment prezentują film "Wybuchowa para" w reżyserii Jamesa Mangolda. Prócz Toma Cruise'a i Cameron Diaz...

 • Hiszpański cyrk

  Hiszpania, rok 1973, nieśmiały i wrażliwy Javier zatrudnia się w cyrku jako klaun. Podobnie jak jego ojciec i dziadek pragnie rozśmieszać dzieci, jednak sam nie zaznał szczęśliwego dzieciństwa i dlatego zostaje "smutnym klaunem". W cyrku poznaje bezwzględnego "wesołego klauna" Sergio, który terroryzuje współpracowników i bije swoją dziewczynę. Tu zaczyna się tragikomiczna opowieść o dwóch klaunach, którzy pchani przez pożądanie będą walczyć na śmierć i życie o miłość niezwykle pięknej i...

 • Almanya

  Komediodramat o wielopokoleniowym klanie Turków, od dziesięcioleci mieszkających w Niemczech. Rodzina jest duża. Każdy ma inne problemy i czuje przynależność do innej kultury - część członków klanu mówi o sobie "Jestem Turkiem". Inna "Jestem Niemcem". Nestor rodu postanawia kupić dom w Turcji i zabrać tam rodzinę. Początkowo pomysł nie budzi zachwytu. Ostatecznie cała rodzina wyrusza w daleką podróż. Mieszanka zgoła odmiennych społecznie kultur ubarwia film Yasemin Şamdereli, która doskonale...

Dyskusje na temat: mieszanka wybuchowa