• Informacje na temat:

  mieszkania celebrytów

Artykuły na temat: mieszkania celebrytów
 • Edyta Pazura wytyka hipokryzję celebrytom! Mój mąż modlitwę przypłacił hejtem i szczuciem!

  Po zabójstwie prezydenta Gdańska wiele gwiazd zaapelowało o powstrzymanie się od nienawistnych komentarzy i ograniczenie hejtu.  W szczerość intencji niektórych celebrytów nie do końca wierzy Edyta(...) prawnika, który od razu stwierdził, że podajemy do sądu i wygrywamy. Kłopot był jednak w tym, że było to stosunkowo niedługo po pożarze mojego mieszkania, tonęłam więc w długach po horyzont, a na dodatek...

 • Hanna Lis o swoich córkach

  Hanna Lis podkreśla, że jej córki nie lubią rozgłosu i nie chcą brylować na salonach. Dziennikarka, która sama również unika show-biznesowych imprez, ma nadzieję, że nastolatki jak najdłużej będą trzymać się z dala od próżnego świata celebrytów.

 • ...! Kontroluj wpadki, bo wrócisz do matki Nie ma nic lepszego, niż zaliczyć wtopę na spędzie celebrytów. Brudna czy za długa kiecka, obsikane spodnie, zaniedbana pięta, rozpięty rozporek albo - ulubiony...

 • Najlepsi serialowi bohaterowie 2014

  Mijający rok przechodzi do historii amerykańskiej telewizji jako sezon pełnokrwistych i oryginalnych bohaterów. To głównie z ich powodu cały długi tydzień czekaliśmy z niecierpliwością na kolejny odcinek ulubionego serialu.

 • W dobie funkcjonowania mediów społecznościowych użytkownicy sieci na bieżąco mogą śledzić, co słychać u ich znajomych, idoli i celebrytów. Ci ostatni coraz chętniej dzielą się z fanami swoimi(...) cię, co robi na co dzień? Wystarczy odwiedzić aktorkę na Instagramie. Są dyskretne fotografie z wnętrza mieszkania, z ukochanymi psami, a także z planu zdjęciowego.

 • "Kobiety mnie przerażają!" Hugh Grant rozebrany... na atomy

  Na trzecie imię ma Mungo, za zdradę ukochanej płaci mandaty, a obrazy Warhola kupuje wyłącznie "po pijaku". Do tego nie lubi dzieci, nie rozumie kobiet i nie gardzi... ludzkim mięsem! Z okazji zbliżającej się premiery komedii "Scenariusz na miłość" prezentujemy barwne i zaskakujące fakty z biografii wiecznego chłopca z Hammersmith; niepowtarzalnej gwiazdy filmów "Notting Hill" i "Dziennik Bridget Jones". Przed państwem znany-nieznany Hugh Grant!

 • Mateusz Damięcki wraz z ukochaną urządzają nowe mieszkanie!

  .... Mimo to wygląda, że Mateusz i Paulina zdecydowali się zmienić adres na tę właśnie lokalizację. Tu bez wątpienia wszędzie będą mieli blisko. Do tego okolica bardzo elegancka. Zakup nowego mieszkania to(...) przyjdzie czas na kolejne życiowe decyzje? *** Zobacz więcej materiałów z życia celebrytów...

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Marzena Kipiel-Sztuka szydzi z celebrytów: "Bankiety? Nie czuję potrzeby darmowej wyżerki"

  W przeciwieństwie do większości aktorek nie pojawia się pani na tzw. ściankach, nie widać też pani na bankietach. Dlaczego? Marzena Kipiel-Sztuka: -...

 • Mark Ronson. Tańczmy, jest impreza

  Symbioza. To słowo idealnie definiuje dorobek Marka Ronsona. Z jednej strony - on nie może funkcjonować bez innych artystów, z drugiej - inni zawdzięczają mu muzyczne życie. "Rehab", "Locked out of Heaven", "Uptown Funk", ogromne i kluczowe w swej kategorii kompozycje ostatniego dziesięciolecia, spaja właśnie jego nazwisko. Nazwisko warte trzech nagród Grammy, milionów sprzedanych płyt na całym świecie, zachwytu i nienawiści.

Wideo na temat: mieszkania celebrytów
 • Qczaj pokazał mieszkanie

  Qczaj to bardzo znany trener personalny. Jak wygląda jego mieszkanie? Celebryta pokazał wnętrze swojego apartamentu i opowiedział o tym, co było dla niego największą inspiracją przy jego urządzaniu. – Mnie zależało na tym, żeby to mieszkanie było moje, żeby było ciepłe – zdradził. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Bling Ring

  Grupa nastoletnich włamywaczy, ogarnięta obsesją sławy, pragnie zbliżyć się do świata gwiazd. W poszukiwaniu ekstremalnych wrażeń, członkowie Bling Ring zakradają się do domów hollywoodzkich celebrytów, gdzie dokonują rozbojów. Magia luksusowych marek i wszechobecny glamour wydają się młodocianym złodziejom przepustką do lepszego życia. To co zakazane, niesie za sobą jednak poważne konsekwencje.

 • Maciej Musiał potwierdza plotki! Przenosi się do Krakowa!

  mieszkania Kingi, ale ten nie potwierdził tych rewelacji! (Videoportal/x-news)

 • Wideokracja

  Zaczęło się skromnie - w 1976 roku jedna z lokalnych stacji pokazała późnym wieczorem teleturniej, w którym po każdej poprawnej odpowiedzi obecna w studio gospodyni domowa zdejmowała kolejną część swojej garderoby. Następnego dnia do stacji telewizyjnej wpłynęły skargi od miejscowych przedsiębiorców, bo większość oglądających program mężczyzn, nazajutrz spóźniła się do pracy. Wydarzenie to pokazało przyszłość telewizji. Jej głównym przekazem stała się zabawa. A najlepszą zabawę włoskiej...

Dyskusje na temat: mieszkania celebrytów