• Informacje na temat:

  mieszkania kredytami

Artykuły na temat: mieszkania kredytami
 • "Barwy szczęścia": Mieszkanie za seks?

  Co zobaczymy w 2042. odcinku serialu?

 • Uczuciowe zawirowania w "M jak miłość"

  Sercowe wątpliwości, małżeńskie spory oraz zawiedzione uczucia. Los nie szczędzi bohaterom serialu "M jak miłość" kłopotów. Jednak dzięki temu wielbicieli rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół czekają wielkie emocje.

 • Stan Borys przez chorobę rozważa sprzedaż mieszkania

  Paraliż ustąpił, ale niedowład wciąż się utrzymuje. Wokalista zaczął ruszać ręką i uczy się chodzić, ale bardzo szybko się męczy. - Chociaż widać poprawę, to proces przebiega bardzo wolno - mówi partnerka Stana Anna Maleady. Nie wiadomo, jak długo będzie trwał jego powrót do zdrowia. W związku z tym piosenkarz rozważa sprzedaż swojego mieszkania w Łomiankach, gdyż jest ono obciążone kredytem...

 • "M jak miłość": Wszyscy chcą ją uwieść

  Każda decyzja pociąga za sobą konsekwencje. Ta zasada dotyczy również Joanny Tarnowskiej z "M jak miłość". Kobieta w końcu odejdzie z kasyna, dzięki czemu... spotka kilku adoratorów. Wkrótce narazi się jednak byłemu szefowi, ponieważ jego biznes trafi pod lupę CBŚ.

 • Olga Frycz kupiła kolejne mieszkanie w Warszawie

  Olga Frycz (31 l.) w najnowszym wywiadzie zdradza, że niedawno stała się właścicielką kolejnego mieszkania w Warszawie - tym razem na Ursynowie.

 • Ryszard Rembiszewski: Pan Lotto po przejściach

  Wszyscy kojarzą mnie niemal wyłącznie z grami liczbowymi, ale to mi nie przeszkadza - twierdzi Ryszard Rembiszewski. Prezenter lubi być utożsamiany z kimś, kto przynosi ludziom szczęście. Uważa się za ikonę Totalizatora Sportowego, przyznaje jednak, że być może zbyt słabo wykorzystał popularność, jaką przyniosło mu prowadzenie studia losowań Lotto.

 • 17-letnia Julia Wróblewska kupiła mieszkanie w Warszawie. Za gotówkę!

  Występy w show "Celebrity Splash" i "Taniec z gwiazdami" opłaciły się. Julia Wróblewska kupiła właśnie swoje pierwsze mieszkanie w stolicy!

 • W doborowym towarzystwie: "Beverly Hills, 90210" i "Przyjaciele"

  Relacje między grupą przyjaciół to jeden z najwdzięczniejszych tematów produkcji telewizyjnych. Dlaczego mimo upływu lat wspólne wygłupy, przygody i romanse grupy znajomych obojga płci ogląda się z podziwem i nieskrywaną zazdrością? Na czym polega fenomen serialowej paczki? Prześledźmy go na przykładzie najpopularniejszych seriali lat 90. - "Beverly Hills, 90210" i "Przyjaciół".

 • Olga Bołądź i Sebastian Fabijański biorą kredyt na dom?

  Nic tak nie cementuje miłości jak kredyt hipoteczny? Niebawem będą mogli przekonać się o tym Olga Bołądź (33 l.) i Sebastian Fabijański (30 l.).

 • Kredyt, mieszkanie, dziecko i wstrząs

  Małżeństwo trzydziestolatków kupuje na kredyt mieszkanie i decyduje się na dziecko; to historia z pozoru zwyczajna, jednak cały świat tej pary zaczyna się nagle burzyć - mówi o filmie "Miłość" Julia Kijowska, która zagrała w nim wspólnie z Marcinem Dorocińskim.

Zdjęcia na temat: mieszkania kredytami
Wideo na temat: mieszkania kredytami
 • Dawid Kwiatkowski: Kupiłem mieszkanie w Warszawie za gotówkę!

  Rynek fonograficzny, szczególnie ten w Polsce, od kilku lat znajduje się w głębokim kryzysie. Artyści narzekają, że publiczność nie pozwala im zarobić i jawnie kradnie muzykę z internetu. Innego zdania jest jednak młody wokalista Dawid Kwiatkowski, który twierdzi, że na swojej muzyce dorobił się już prawdziwej fortuny. 18-latek pochwalił się również, że kupił niedawno mieszkanie w Warszawie! "Da się zajebiście żyć z muzyki. To jest tylko takie gadanie, że się nie da. W Polsce,...

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1605.

  Świderski mieszka już u Wiśniewskich. Mimo panującej w mieszkaniu ciasnoty, jego stosunki z rodziną Bożeny układają się dobrze. Amelia martwi się o życie uczuciowe Bruna i chcąc pomóc synowi w szukaniu nowej miłości, zakłada mu profil na portalu randkowym. Artur przylatuje w końcu z Nepalu. Łamie Marcie serce, nie chcąc się widzieć z żoną i odrzucając jej pomoc. Fitness Klub Kasi wymaga inwestycji, ale Górka boi się wziąć kolejny kredyt. Alicja, słysząc o kłopotach finansowych Łukasza,...

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1727.

  Sebastian chce ujawnić romans córki z nauczycielem, ale rezygnuje, gdy Angela oznajmia, że poradziła sobie z uczuciem do Milewicza i rozstała się z nim. Kowalski wierzy, że dziewczyna wykazała się dojrzałością, za to Magda czuje pismo nosem. W mieszkaniu Józka zadomawia się Kołecki z dziewczynami. Towarzystwo budzi się po imprezie. Sałatka nie potrafi oprzeć się Jessice, która próbuje wykorzystać naiwność chłopaka, by dobrać się do jego portfela. Sabina dostaje kredyt na prowadzenie Fitness...