• Informacje na temat:

  mieszkania wrocław

Artykuły na temat: mieszkania wrocław
 • Marta Bryła kupiła mieszkanie z narzeczonym

  Aktorka wróciła na studia do szkoły teatralnej we Wrocławiu, które przerwała na rok z powodu pracy w serialu "Korona królów". W tej historycznej produkcji udanie wcielała się w królową Aldonę Annę, pierwszą żonę Kazimierza Wielkiego. Wtedy Jakub postanowił zacząć działać. Dzisiaj już wiadomo, że rozłąka tej pary wcale nie będzie konieczna! - Zdecydował się przeprowadzić z Martą do Wrocławia...

 • Spielberg przyjedzie do Wrocławia, mieszkańcy narzekają

  Między zniszczonymi kamienicami na wrocławskim Nadodrzu powstaje scenografia do filmu Stevena Spielberga pod roboczym tytułem "St. James Place". W pobliżu przyszłego planu zamknięto drogi, a cały teren odgrodzono taśmą.

 • Robert Gonera nie może znaleźć taniej kawalerki. Ceny mieszkań szokują!

  ...- Właśnie szukam mieszkania do wynajęcia w Warszawie - mówi "Dobremu Tygodniowi" Robert Gonera. - Może być kawalerka, byle w dobrym punkcie i zadbana, tak w cenie do dwóch tysięcy złotych. Znaleźć coś fajnego wcale nie jest łatwo. Bo choć z Wrocławia do stolicy nie jest aż tak daleko i zawsze można przyjechać na nagranie czy casting, aktor chciałby teraz zawodowo mocniej zaistnieć. - Muszę na...

 • Dariusz Gnatowski w "Rewizorze" Stuhra

  Od lat bawi nas jako serialowy Arnold Boczek. Jak przyznaje, sam jest bardzo pogodnym człowiekiem. Niebawem będzie można go oglądać także w Teatrze Telewizji - w słynnym "Rewizorze" Nikołaja Gogola.

 • Pierwsza miłość

  Kinga szykuje się na wyjazd do Wrocławia. Jest zadowolona, że ktoś chce wynająć ich mieszkanie. Artur z chłopcami postanawiają przeprosić Kulasa i jego...

 • Robert Gonera: Szukając siebie

  Adam Borecki z "Długu", Jerzy Pawlak z "Gliny", "Jacek Milecki z "M jak Miłość", Piotr Skotnicki z "Determinatora"... Co łączy tych panów? Wszyscy mają skomplikowany charakter, każdemu życie wywraca się do góry nogami. W tym momencie zwolennicy prostych przełożeń stwierdzą, że grający ich Robert Gonera (45 l.) jest odtwórcą idealnym. Życie prywatne ma równie pogmatwane jak jego bohaterowie.

 • Ukłucie skorpiona

  OPZ prowadzi śledztwo w sprawie seryjnych zabójstw mężczyzn. Ofiary łączy to, że przyjechały do Wrocławia w tym samym celu, odpowiadając na ogłoszenie...

 • Andrzej Gałła: Swój chłop

  Żaden serial, w którym grałem, nie miał tak dużej i różnorodnej widowni - przyznaje aktor, który w "Kiepskich" jest prezesem spółdzielni mieszkaniowej. Andrzej Gałła opowiada, jakie są cienie popularności i dlaczego zrezygnował z kariery w Warszawie.

 • Szał przeprowadzek

  Kuba i Majka dochodzą do wniosku, że powinni mieszkać na swoim. Zamierzają wynająć dla siebie jakąś kawalerkę. Dziadek rozumie, że jest zawadą dla młodych, dlatego też to on chce się wyprowadzić. Jędrula jest strasznie zmęczony bezustannymi podróżami do Wrocławia. Alutka wpada więc na genialny pomysł przeprowadzenia się. Już szuka nowego domu we Wrocławiu.

 • Monika Mrozowska: Mama potrafi zaskoczyć

  Czasem łatwiej skoczyć do wody, niż zejść z trampoliny - opowiada Monika Mrozowska, gwiazda nowego show "Celebrity Splash!".

Wideo na temat: mieszkania wrocław
 • "Pierwsza miłość": Karol zamordowany?!

  . W Barbarianie Artur kłóci się z Kaśką. Bartek postanawia wyprowadzić się do Wrocławia. Tymczasem Karol, przytłoczony oskarżeniami o związek z Aśką, nie wraca na noc do domu. Beata stara się nie(...) mieszkania i perspektywą ponownej wyprowadzki. Ale mężczyzna przedstawi jej ciekawszą propozycję.