• Informacje na temat:

  mieszkanie a rozwód prawo

Artykuły na temat: mieszkanie a rozwód prawo
 • Maryla Rodowicz: Trudny rozwód piosenkarki

  Rozwód Maryli Rodowicz (73 l.) miał przebiec szybko i bezkonfliktowo. Tymczasem końca tej historii nie widać.

 • Robert Gonera: Szukając siebie

  Adam Borecki z "Długu", Jerzy Pawlak z "Gliny", "Jacek Milecki z "M jak Miłość", Piotr Skotnicki z "Determinatora"... Co łączy tych panów? Wszyscy mają skomplikowany charakter, każdemu życie wywraca się do góry nogami. W tym momencie zwolennicy prostych przełożeń stwierdzą, że grający ich Robert Gonera (45 l.) jest odtwórcą idealnym. Życie prywatne ma równie pogmatwane jak jego bohaterowie.

 • Danuta Holecka: Rozwód dopiero po odchowaniu dzieci!

  .... "Lubię ich mieć w domu przy sobie. W Zabrzu wynajmowaliśmy im mieszkanie, przynajmniej raz w miesiącu jechaliśmy do nich z mężem z wałówką. Jestem z chłopców bardzo dumna" - opowiada Holecka na łamach(...) ludzie zbyt szybko rezygnują z naprawiania małżeństwa. Za szybko się poddają. Pierwsze niepowodzenie i klapa. A dzieci trzeba wychować do dorosłości. Rozwód bardzo je krzywdzi, choćbyśmy przeczytali...

 • Górniak już po rozwodzie

  Tematem numer 1 polskich tabloidów jest rozwód Edyty Górniak i Darka Krupy. Para ustaliła szczegóły rozstania i wczoraj (24 lutego) oficjalnie zakończyła 5-letnie małżeństwo.

 • Marta Kaczyńska złożyła pozew o rozwód!

  Marta Kaczyńska (36 l.) wreszcie dojrzała do tego, by zamknąć za sobą ważny rozdział życia. Po miesiącach zwlekania złożyła pozew o rozwód.

 • Uma Thurman: Porachunki po rozwodzie

  Aktorka Uma Thurman (36 l., "Kill Bill" ) wykupiła od swojego męża Ethana Hawke'a (36 l., "Atak na posterunek" ) jego część ich wspólnego apartamentu na Manhattanie.

 • Katarzyna Figura: Piąty rok wojny i nadal bez rozwodu!

  ...instancji oddalił prawomocnym wyrokiem jego żądania. Para wciąż walczy w sądzie o prawo do opieki nad córkami. Koko i Kaszmir mieszkają z mamą w Gdyni, ale ojciec uważa, że nie jest to dla nich dobre...

 • Jest uzależniony od seksu

  10-letnie małżeństwo Billa Murraya i jego żony Jennifer zakończyło się szybkim rozwodem. Jeden z powodów rozstania? Seksoholizm aktora.

 • Robert Korzeniowski układa sobie życie na nowo. Ale czeka go jeszcze rozwód...

  ...przeprowadzić rozwód. - On nie będzie miał łatwo na sali sądowej. Zwłaszcza że zostawił rodzinę i odszedł do innej. Magda będzie żądała orzeczenia o wyłącznej winie męża - zdradza "Na Żywo" znajomy pary. To z kolei może oznaczać kłopoty sportowca, który zobowiązany jest płacić alimenty na młodszą córkę z pierwszego małżeństwa. Kolejne zostaną mu przyznane na Franciszka. Wsparcia finansowego ma prawo...

 • Heidi Klum i Seal kłócą się o dzieci

  Miał być pokojowy i szybki rozwód, a zapowiada się na walkę z obu stron. Była niemiecka modelka Heidi Klum i brytyjski piosenkarz Seal kłócą się o to, gdzie zamieszka czwórka ich dzieci.