• Informacje na temat:

  mieszkanie agnieszka chylińska

Artykuły na temat: mieszkanie agnieszka chylińska
 • Agnieszka Chylińska przeprowadziła wywiad z Kasią Nosowską. Internauci zachwyceni

  Agnieszka Chylińska (42 l.) niebawem zagra koncert w Szczecinie - rodzinnym mieście Kasi Nosowskiej (47 l.). Wokalistka zapytała więc swoją idolkę o wspomnienia, jakie wiążą się z tym miejscem.

 • Agnieszka Chylińska "żyła za 20 zł dziennie"

  Gwiazda telewizji i wokalistka Agnieszka Chylińska wspomina trudne czasy.

 • "Zdrowie pięknych dziewczyn i twoje, Agnieszka". Chylińska nie potrafi zapomnieć

  Agnieszka Chylińska (42 l.) twierdzi, że "poświęciła wszystko dla zespołu O.N.A., w którym nigdy nie czuła się dobrze". Nie może wybaczyć kolegom, że nie dopilnowali jej i patrzyli na to, jak idzie na dno.

 • Zaręczyny po czterech latach

  Po ponad czterech latach mieszkania pod jednym dachem, wspólnego wychowywania dzieci, dwóch nieudanych randkach, wyrwaniu z rąk sułtana Omaru i płomiennym wyznaniu miłości - Maks (Tomasz Kot) zdobędzie się w końcu na poważną deklarację. Czy Frania (Agnieszka Dygant) przyjmie zaręczyny?

 • Agnieszka Chylińska (37 l.) w najnowszym wywiadzie opowiada m.in. o swoim mężu Marku i trudnym okresie tuż po zakończeniu przygody z O.N.A.

 • Koterski wśród krasnali

  "Las to za mało, chcemy do miasta", "Chcemy mieszkań dla krasnali", "Prezydencie wyjdź tu do nas albo idź do kina" - takie hasła skandowali krasnale, którzy w czwartkowe popołudnie , 23 sierpnia, opanowali Trakt Królewski w Warszawie. Zgodnie z zapowiedzią organizatorów na czele manifestacji miał stanąć Michał Koterski, ale w rezultacie jedynie towarzyszył zdeterminowanym mieszkańcom lasu.

 • "Wiedza nie jest mi do niczego potrzebna"

  Okazuje się, że nie tylko Agnieszka Chylińska rzuciła przed laty szkołę. Krzysztof "Kasa" Kasowski swoją edukację zakończył na trzeciej klasie szkoły średniej.

 • Skiba, Halama i krasnoludki

  Krzysztof Skiba i Grzegorz Halama jako ostatni dołączyli do obsady polskiej wersji językowej kontynuacji ubiegłorocznego hitu o 7 Krasnoludkach.

 • Pomponik w pigułce!

  Agnieszka Chylińska (40 l.) powróciła w wielkim stylu! Piosenkarka, po kilku latach milczenia, z zaskoczenia wydała płytę. Teraz artystka odwiedza wszelkie śniadaniówki, aby wypromować swój nowy krążek. Przy okazji Chylińska napomknęła w jednym z wywiadów, że w jej życiu prywatnym nie dzieje się najlepiej. "Nie złożyłam wniosku rozwodowego, natomiast życie układa się, jak się układa. Mam...

 • Disco Sylwester z Dwójką: Wśród gwiazd Edyta Górniak i Justyna Steczkowska

  Muzyka disco lat 70. i 80. w wykonaniu m.in. Edyty Górniak, Justyny Steczkowskiej oraz Marii Sadowskiej, będzie motywem przewodnim tegorocznego koncertu sylwestrowego w telewizyjnej Dwójce. Impreza odbędzie się we Wrocławiu.