• Informacje na temat:

  mieszkanie agnieszki szulim

Artykuły na temat: mieszkanie agnieszki szulim
 • Agnieszka Szulim gotuje obiad w rezydencji milionera!

  Nie można się oprzeć wrażeniu, że życie Agnieszki Szulim (36 l.) jako "prezesowej" to istna bajka. Ukochany syn miliarderów zabiera ją na drogie egzotyczne wakacje, a niedawno zaproponował też wspólne mieszkanie w jego rezydencji. Od jakiegoś czasu były Bachledy-Curuś i Natalii Klimas prężnie działa na Instagramie, gdzie chwali się licznymi zdjęciami ze swoją nową "zdobyczą" Ostatnio...

 • Agnieszka Szulim: Uwielbiam motocykle

  Agnieszka Szulim ma wiele zainteresowań. Popularna prezenterka opowiada o swej miłości do Nowego Jorku, książek i... motocykli.

 • Agnieszka Szulim u boku milionera tonie w luksusie!

  Każda celebrytka marzy o majętnym mężczyźnie u boku. Jeśli jest jeszcze przystojny to można mówić o pełnym sukcesie. Agnieszka Szulim (36 l.) właśnie dołączyła do grona "kobiet milionerów"!

 • Jej mąż jest zazdrosny o Kammela

  Agnieszka Szulim opowiada o pięknych, choć krótkich greckich wakacjach i wiele obiecującej porannej współpracy z Tomaszem Kammelem, o którego... jej mąż jest bardzo zazdrosny.

 • Agnieszka Szulim-Woźniak-Starak pokazała gdzie mieszka! Zrobiła to przez przypadek?!

  Agnieszka Szulim-Woźniak-Starak (39 l.) chętnie chwali się swoim luksusowym życiem i nie ukrywa tego, że jest bardzo szczęśliwa. Ostatnio zdradziła jednym zdjęciem w jakie bogactwo opływa jej mieszkanie.

 • Wiosna w TVN bez rewolucji

  Miłosne rozterki, ciekawe zagadki medyczne i plotki z pierwszych stron gazet - tak zapowiada się wiosenna ramówka TVN. Poza tym na ekrany telewizorów wrócą dobrze znane i lubiane programy i seriale.

 • Agnieszka Szulim-Woźniak-Starak dostała niesamowity prezent od męża!

  Agnieszka Szulim-Woźniak-Starak (39 l.) nie może narzekać na swoje życie. Niczego jej nie brakuje w Konstancinie, w którym mieszka z mężem. Jednak ukochany chce dać jej jeszcze więcej!

 • Agnieszka Szulim-Woźniak-Starak stroi fochy w pracy! Bogactwo uderzyło jej do głowy?!

  Agnieszka Szulim-Woźniak-Starak (39 l.) odkąd została żoną milionera Piotra (35 l.), zmieniła się nie tylko pod względem wyglądu, ale i zachowania. Podobno dziennikarka zaczęła wydawać rozkazy w telewizji TVN.

 • Tak teściowa kocha Agnieszkę Woźniak-Starak! Kupiła jej bardzo drogi prezent!

  Odkąd Agnieszka Szulim-Badziak-Woźniak-Starak (39 l.) została żoną miliardera, nie może narzekać na swoje życie. W dodatku dba o nią nie tylko mąż, ale i teściowa!

 • Szulim o rozstaniu z mężem

  SHOW: Po rozstaniu z mężem wyprowadziłaś się z waszego domu pod miastem i teraz mieszkasz w Warszawie. Jesteś zadowolona? Agnieszka Szulim: - Wszystko ma swoje plusy i minusy. Masz dom za miastem, żyjesz sobie blisko natury i to jest piękne. A jednocześnie jesteś tak daleko od miasta, że wiele ciekawych rzeczy cię omija. Teraz nadrabiam, bo wszędzie mam blisko. Ale brakuje mi lasu, zapachu...

Zdjęcia na temat: mieszkanie agnieszki szulim
Wideo na temat: mieszkanie agnieszki szulim
 • W ciemności

  Katolik... grzesznik... drobny złodziejaszek... Leopold Socha, Polak ze Lwowa - przez ponad rok pomagał i dawał schronienie ukrywającej się w kanałach grupie uciekinierów z getta. Za pieniądze. Jednak to, co wydawało się okazją do zarobku, doprowadziło do powstania głębokiej więzi emocjonalnej pomiędzy Sochą a uciekinierami, ewoluując w heroiczną walkę o ich życie. Prawdziwą historię Leopolda Sochy i uratowanych przez niego Żydów opowiada przejmujący film Agnieszki Holland "W ciemności" -...

 • Bez wstydu

  "Bez wstydu" to film o zakazanej, przekraczającej granice kulturowego tabu miłości. Główni bohaterowie - dziewiętnastoletni Tadek (Mateusz Kościukiewicz) i starsza od niego Anka (Agnieszka Grochowska) - to rodzeństwo połączone intensywnym uczuciem oraz głęboko skrywaną tajemnicą pewnego grzesznego zdarzenia z przeszłości. Po niespodziewanym powrocie do rodzinnego miasta, Tadek wprowadza się do mieszkania siostry. Odkrywa, że podczas jego nieobecności Anka zdążyła ułożyć sobie życie z...

 • Sekret

  Ksawery jest tancerzem, występującym na scenie jako drag queen. Odwiedza mieszkającego na wsi dziadka, Jana, który ukrywa mroczny sekret, ciążący nad nim od czasów Holokaustu. Ksawery, wraz z towarzyszącą mu Karoliną planują bolesną konfrontację z Janem na temat jego przeszłości, ale Ksawery ma wątpliwości. "Sekret" to z pozoru film o sprawcach i ofiarach, ale w rzeczywistości o nierozerwalnych więzach łączących pokolenia – na dobre i na złe.