• Informacje na temat:

  mieszkanie detektywa rutkowskiego

Artykuły na temat: mieszkanie detektywa rutkowskiego
 • Krzysztof Rutkowski jednak jest ojcem Aleksandra. Sąd wydał wyrok. "To już koniec tej sprawy"

  Sąd pozbawił Krzysztofa Rutkowskiego (57 l.) praw wobec 7-letniego Aleksandra i nakazał płacić alimenty! Tym samym zakończyła się długa batalia. Była kochanka „detektywa” z jednej strony jest zadowolona z wyroku, ale z drugiej strony nie za bardzo.

 • Krzysztof Rutkowski pochwalił się synem!

  ...bardzo zadowolony, dumny i myślę, że będzie to godny mój następca" - oznajmia. Całym medialnym zamieszaniem wyraźnie zniesmaczona jest za to matka chłopca, której zachowanie Rutkowskiego nie do końca(...) Plich.  W dalszej części rozmowy Krzysztof pochwalił się za to, że mamie i dziecku kupił osobne mieszkanie, gdyż nie wyobraża sobie, aby jego klienci słyszeli przez ścianę płacz dziecka. "Dom...

 • Żyją za 25 tys. miesięcznie

  Tyle kosztuje Krzysztofa Rutkowskiego opieka nad Katarzyną i Bartkiem.

 • Matka Madzi zniknęła! AKTUALIZACJA

  Katarzyna W., matka półrocznej Madzi z Sosnowca, zniknęła dzisiaj między 5 a 9 rano z miejsca zamieszkania - poinformował Krzysztof Rutkowski.

 • "Policjanci mnie lubią"

  Krzysztof Rutkowski twierdzi, że cieszy się sporą popularnością wśród stróżów prawa.

 • Uciekną za granicę?

  ...wkrótce, korzystając z tego, że nikt nie może im w tym przeszkodzić, opuszczą mieszkanie Rutkowskiego i wyjadą z kraju?

 • Bartek nie chce jej znać!

  Na Katarzynę W. po wyjściu z oddziału psychiatrycznego nie czekał mąż. 22-latka straciła ostatniego sprzymierzeńca.

 • Edyta Górniak ukarana

  Po raz drugi nie stawiła się w łódzkim sądzie Edyta Górniak, która miała w piątek, 25 maja, złożyć zeznania w procesie o szantażowanie jej przez dwóch mieszkańców Opola. Nie przyjechał też jej mąż, który również miał być świadkiem.

Wideo na temat: mieszkanie detektywa rutkowskiego
 • Sherlock Holmes

  Sherlock Holmes i jego wierny przyjaciel dr. Watson zostają poddani kolejnej próbie. Tym razem sławny detektyw, wykorzystując swoje nieprzeciętne umiejętności oraz legendarny intelekt, stanie do walki, podczas której zdemaskuje śmiertelny spisek mogący zniszczyć kraj. Jak ukarze jego twórców? Robert Downey Jr. odtwarza w filmie postać legendarnego detektywa w niespotykany dotąd sposób. Jude Law wciela się w zaufanego przyjaciela Holmesa, Watsona, lekarza i weterana wojennego, bardzo oddanego...

 • Sztanga i cash

  Film opowiada o prawdziwej historii, opisanej w "Miami New Times". Jego bohaterami są dwaj kulturyści z Florydy: Adrian Doorbal (Anthony Mackie) i Daniel Lugo (Mark Wahlberg), którzy porywają bogatego biznesmena. Jednak sytuacja komplikuje się, gdy w cała historię wmieszany zostaje miejscowy barman - Paul Doyle (Dwayne Johnson), a okradzionemu i porzuconemu na pewną śmierć mężczyźnie udaje się przeżyć i zatrudnia prywatnego detektywa, by odnalazł bandytów.

 • Heavy Mental

  "Heavy Mental" to opowieść o bezrobotnym, cierpiącym na psychiczną blokadę aktorze, który dostaje propozycję odegrania tragikomicznej roli we własnym życiu. W zamian za mieszkanie ma poderwać pewną dziewczynę, a potem – "przekazać" ją swojemu zleceniodawcy. Niemoralna propozycja prowadzi trójkę bohaterów w głąb lęku, który do tej pory chowali przed sobą i światem – lęku przed byciem zwyczajnym.