• Informacje na temat:

  mieszkanie emilii komarnickiej

Artykuły na temat: mieszkanie emilii komarnickiej
 • ...opuszczamy z Redbadem nasze ukochane mieszkanie. I szukamy kogoś, kto się nim dobrze zaopiekuje: Bezpośrednio do wynajęcia" - czytamy we wpisie Komarnickiej. Dalej aktorka podaje szczegóły dotyczące nieruchomości: "Przestronne, dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Pytlasińskiego na Mokotowie. Powierzchnia 55m2. Duży bardzo słoneczny salon z trzema oknami (1 na południe i 2 na zachód), sypialnia...

 • "Na dobre i na złe": Różne formy miłości

  Do Zuzy wreszcie dotrze, że Przemek jest dla niej kimś bardzo ważnym. Zapragnie go odzyskać, ale czy ma szansę u mężczyzny, który stara się być dobrym ojcem i wciąż próbuje ułożyć sobie życie z Olą?

 • Emilia Komarnicka i Redbad Klijnstra są parą?

  ...z Łukaszem Konopką (40 l.), znanym z roli Norberta w "Pierwszej miłości". Para zaręczyła się przed 4 laty, planowała wspólne życie, a nawet kupiła mieszkanie.  Także i Redbad Klijnstra długo nie mógł ułożyć sobie życia. Wiele lat temu był związany z piosenkarką Katarzyną Nosowską (46 l.), potem widywano go z wieloma kobietami, jednak to dopiero Emilii udało się go usidlić.  - Już się wyszumiałem...

 • "Och, Karol" - obsada w komplecie

  We wtorek, 22 czerwca ruszyły zdjęcia do filmu "Och, Karol" - nowej wersji kinowego hitu sprzed lat. Lekkiej komedii o miłości... bez wierności.

 • "Na dobre i na złe": Emilia Komarnicka zakochana w Warszawie

  Warszawiacy często na swoje miasto narzekają, ale nie Emilia Komarnicka, czyli dr Agata Woźniczka z "Na dobre i na złe"!

 • "Na dobre i na złe": Będzie gorąco!

  Paweł porywa Agatę wprost z dyżuru! Jest zupełnie szalony! Czy kobieta przeżyje? A co z pacjentem, od którego ją oderwano? Przecież lekarka znikła z kompletem badań w kieszeni.

 • "Na dobre i na złe": Konfrontacja w Nałęczowie - rozmowa z Emilią Komarnicką

  Wpadła w wir pracy. Wstaje o piątej rano, jeździ na plan zdjęciowy, potem ma próby w teatrze, a w międzyczasie przysypia przy filiżance kawy. Na wiosnę jej bohaterka Agata wzbudzi dużo emocji u fanów "Na dobre i na złe". Omal nie wpadnie w ramiona Marka, do którego ma słabość, i zbliży się do Adama, co nie spodoba się zazdrosnej o niego Wiktorii.

 • Czekam na propozycje

  Znamy ją z roli Xeni w "Szpilkach na Giewoncie", a także Pauli w serii "Dom nad rozlewiskiem". Niedawno pojawiła się również w "Na dobre i na złe"... i od razu mocno namieszała. Anna Czartoryska nie boi się wyzwań.

 • "Na dobre i na złe": Gwiazdka bez dyżuru

  O świątecznych tradycjach i magii Bożego Narodzenia opowiedzieli nam: Piotr Garlicki, czyli serialowy doktor Stefan Tretter, wieloletni dyrektor szpitala w Leśnej Górze, Michał Żebrowski - kreujący postać ekscentrycznego chirurga, czyli profesora Andrzeja Falkowicza, Emilia Komarnicka - Agata Woźnicka, starszy asystent na internie, Marcin Rogacewicz - ordynator chirurgii Przemek Zapała oraz Grzegorz Daukszewicz - ordynator onkologii Adam Krajewski, przyrodni brat Falkowicza. Nie zabrakło też...

 • Jak gwiazdy spędzą ostatni dzień roku?

  Emilia Komarnicka planuje zabawę w doborowym towarzystwie, Marcin Rogacewicz - wyjazd w góry, a Agata Nizińska występ na scenie!