• Informacje na temat:

  mieszkanie gwiazd

Artykuły na temat: mieszkanie gwiazd
 • "rodzinka.pl": Wille i apartamenty - cała prawda o mieszkaniach polskich gwiazd!

  Apartament w centrum Warszawy, luksusowe wille w bogatych dzielnicach, domki letnie w górach i nad morzem! Jednak oczywiście nie wszystko zawsze idzie po naszej myśli i nawet u gwiazd zdarzają się wpadki i niedociągnięcia. Jak mieszkają polskie aktorki?

 • Aktorka Drea De Matteo straciła mieszkanie w pożarze

  Gwiazda serialu "Rodzina Soprano" straciła mieszkanie po tym, jak w kamienicy na Manhattanie wybuchł pożar.

 • Jak mieszkają gwiazdy?

  ...! Aktorka często udostępnia w mediach społecznościowych zdjęcia, na których widać, jak się urządziła. Mieszkanie jest bardzo gustowne, a największy zachwyt wzbudza spory taras, który za każdym razem wywołuje lawinę komentarzy fanów. Na tarasie znajduje się m.in. niezwykle modny wśród gwiazd wiszący fotel, na którym aktorka spędza niemal każdą wolną chwilę. Cały apartament utrzymany jest...

 • "Ostatni klaps": Pujszo reżyserem, "Frytka" gwiazdą

  Pojawił się premierowy zwiastun komedii "Ostatni klaps" w reżyserii Gerwazego Reguły. Obraz, w którym na ekranie zobaczymy Mariusza Pujszo, Maję Frykowską i Marka Włodarczyka, trafi do kin 17 kwietnia.

 • Ewa Demarczyk: Jak dziś żyje i wygląda gwiazda?

  Tadeusz Kwinta, który mieszkał na krakowskim Kleparzu niedaleko Demarczyków. Ten charakter odcisnął też piętno na jej karierze. W zastępstwie koleżanki Przyszła gwiazda poezji śpiewanej urodziła(...) gwiazda. W 1962 r. wygrała Studencki Festiwal Piosenki "Karuzelą z madonnami" ( posłuchaj! ). Rok później, na pierwszym festiwalu w Opolu, wzbudziła entuzjazm publiczności, śpiewając - prócz...

 • Beata Tyszkiewicz: Jak nie została gwiazdą Bollywood

  Czy wiecie, że w 1965 roku Beata Tyszkiewicz przyjęła propozycje indyjskiego producenta i poleciała do Bombaju, by podbić Bollywood? Dlaczego jej się to nie udało?

 • Dawid Woliński: Jego mieszkanie kipi bogactwem!

  Gdy urządzał swe kawalerskie mieszkanie, chciał tam mieć wszystko to, co najlepsze.

 • Gwiazdy "rodzinki.pl" wróciły na plan!

  Rozpoczęły się zdjęcia do szóstej serii "rodzinki.pl"! Wczoraj na planie serialu stawiła się cała siódemka głównych bohaterów. Dlaczego siódemka? Otóż w najnowszej serii hitowego serialu TVP2 do domu Boskich wprowadzą się dziadkowie. Do rodzinnego gniazda powróci także Tomek (Maciej Musiał).

 • Agnieszka Kaczorowska kupiła nowe mieszkanie!

  Agnieszka Kaczorowska (23 l.) zarabia teraz niemało, ale żyje oszczędnie. Dzięki temu kupiła właśnie swoje pierwsze mieszkanie. I na tym nie koniec!

 • Julia Pogrebińska: Urodzona w Kazachstanie

  Julia Pogrebińska wyrasta na faworytkę "Tańca z gwiazdami". Nie każdy wie, że aktorka urodziła się w Kazachstanie i mieszkała tam przez 17 lat. Jak sama podkreśla, ostatecznie wybrała jednak Polskę. Dlaczego?

Zdjęcia na temat: mieszkanie gwiazd
Wideo na temat: mieszkanie gwiazd
 • Tak mieszkają gwiazdy "Detektywów", cz.1

  Karolina Lutczyn i Maciej Friedek, znani z serialu "Detektywi", pokazali swoje krakowskie mieszkanie i opowiedzieli o podróży poślubnej .

 • Gwiazda Kopernika

  W roku 2009, ogłoszonym przez ONZ Międzynarodowym Rokiem Astronomii, przedstawiamy pasjonującą animowaną opowieść o człowieku, który dokonał największego odkrycia w dziejach świata. W niezwykłej epoce rozkwitającego Renesansu astronomia miesza się z astrologią, alchemicy poszukują kamienia filozoficznego, ?a podróżnicy dokonują wielkich odkryć. Wiara i nauka, cuda i rzeczywistość, złudy i marzenia. I mały Mikołaj, którego historia okrzyknie wielkim Kopernikiem... Postać Mikołaja Kopernika...

 • Koszmarne warunki mieszkaniowe Pavlović

  Iwona Pavlović (56 l.) twierdzi, że mieszkała w podobnych warunkach jak uczestniczka "Tańca z gwiazdami" Joanna Mazur.

 • Mapy gwiazd

  Autor bestsellerowych poradników dr Stafford Weiss (John Cusack) jest szanowanym nestorem hollywoodzkiej dynastii. Choć zbił fortunę na doradzaniu innym, nie do końca radzi sobie z sytuacją we własnym domu. Jego żona Cristina (Olivia Williams) większość czasu poświęca karierze ich 13-letniego syna Benjiego, od kilku lat mającego poważane problemy z narkotykami. Ich dorastająca córka Agatha (Mia Wasikowska), u której lekarze zdiagnozowali piromanię, zaprzyjaźnia się z Jeromem (Robert...

Dyskusje na temat: mieszkanie gwiazd