• Informacje na temat:

  mieszkanie gwiazd

Artykuły na temat: mieszkanie gwiazd
 • Dawid Woliński: Jego mieszkanie kipi bogactwem!

  Gdy urządzał swe kawalerskie mieszkanie, chciał tam mieć wszystko to, co najlepsze.

 • Aktorka Drea De Matteo straciła mieszkanie w pożarze

  Gwiazda serialu "Rodzina Soprano" straciła mieszkanie po tym, jak w kamienicy na Manhattanie wybuchł pożar.

 • Agnieszka Kaczorowska kupiła nowe mieszkanie!

  Agnieszka Kaczorowska (23 l.) zarabia teraz niemało, ale żyje oszczędnie. Dzięki temu kupiła właśnie swoje pierwsze mieszkanie. I na tym nie koniec!

 • "Ostatni klaps": Pujszo reżyserem, "Frytka" gwiazdą

  Pojawił się premierowy zwiastun komedii "Ostatni klaps" w reżyserii Gerwazego Reguły. Obraz, w którym na ekranie zobaczymy Mariusza Pujszo, Maję Frykowską i Marka Włodarczyka, trafi do kin 17 kwietnia.

 • Halina Frąckowiak zaszalała. Kupiła nowe mieszkanie

  Kilka miesięcy temu, na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, otrzymała Diamentowy Mikrofon i odcisnęła dłoń w Alei Gwiazd Polskiej Piosenki. Wydawałoby się, że piosenkarka może już z satysfakcją i w pełni zasłużenie osiąść na laurach. Nic z tych rzeczy! W jej życiu wciąż pojawiają się nowe wyzwania. Niedawno przeprowadziła się z jednorodzinnego domku przy ulicy Izoldy na warszawskim Zaciszu aż...

 • Beata Tyszkiewicz: Jak nie została gwiazdą Bollywood

  Czy wiecie, że w 1965 roku Beata Tyszkiewicz przyjęła propozycje indyjskiego producenta i poleciała do Bombaju, by podbić Bollywood? Dlaczego jej się to nie udało?

 • Klaudia Halejcio kupiła mieszkanie! Z kim w nim zamieszka?

  Najwyższy czas, aby wreszcie wyprowadzić się na swoje! Klaudia Halejcio (27 l.), znana między innymi z roli Luizy w serialu "Pierwsza miłość", poważnie myśli o przyszłości. Niedawno kupiła wymarzone mieszkanie. Teraz powoli je dopieszcza i odlicza dni do przeprowadzki...

 • Gwiazdy "rodzinki.pl" wróciły na plan!

  Rozpoczęły się zdjęcia do szóstej serii "rodzinki.pl"! Wczoraj na planie serialu stawiła się cała siódemka głównych bohaterów. Dlaczego siódemka? Otóż w najnowszej serii hitowego serialu TVP2 do domu Boskich wprowadzą się dziadkowie. Do rodzinnego gniazda powróci także Tomek (Maciej Musiał).

 • Tak Maja Bohosiewicz obchodziła urodziny! Jak prawdziwa gwiazda?

  ...z udziałem gwiazd, a Majka wybrała urodziny w domowym zaciszu ze swoim partnerem i dziećmi. Bohosiewicz pochwaliła się zdjęciem, na którym na podłodze wraz z dziećmi siedzi ona i jej ukochany, a przed nimi(...) ten rok, donosiłam, powiłam, mieszkanie kupiłam, prace zaczęłam, kryzysy przeszłam, tańczyłam, śmiałam się, płakałam. Ale lista gości się nie zmienia. Starzy dobrzy przyjaciele i rodzina zawsze obok...

 • Julia Pogrebińska: Urodzona w Kazachstanie

  Julia Pogrebińska wyrasta na faworytkę "Tańca z gwiazdami". Nie każdy wie, że aktorka urodziła się w Kazachstanie i mieszkała tam przez 17 lat. Jak sama podkreśla, ostatecznie wybrała jednak Polskę. Dlaczego?

Zdjęcia na temat: mieszkanie gwiazd
Wideo na temat: mieszkanie gwiazd
 • Tak mieszkają gwiazdy "Detektywów", cz.1

  Karolina Lutczyn i Maciej Friedek, znani z serialu "Detektywi", pokazali swoje krakowskie mieszkanie i opowiedzieli o podróży poślubnej .

 • Górniak żali się na teściów! "To już jest siedem lat kary"

  Edyta Górniak nie ukrywa, że nie ma najlepszych kontaktów z teściami. Gwiazda nie jest w stanie zrozumieć, że dziadkowie chcą się widywać z wnukiem. Ich prośby i starania traktuje jako chęć odwetu. "To już jest siedem lat kary za to, że się rozwiodłam" - powiedziała w "Dzień Dobry TVN". Rodzice jej byłego męża walczą o możliwość kontaktowania się z wnukiem Allanem i decydowania o tym, gdzie ma

 • Małgorzata Zajączkowska wyjawia smutną prawdę

  , na którym mi zależało i czułam, że mogłabym je pociągnąć, szły do gwiazd. A film to jest biznes, więc nikt nie postawi na aktorkę z akcentem w wielomilionowej produkcji. Wróciłam więc do kraju

Dyskusje na temat: mieszkanie gwiazd
 • Re: Nietypowe nawyki gwiazd

  TO NIE SA GWIAZDY TYLKO ZWYKLE AKTORKI, KTORYM PRZEWROCILO SIE W GLOWIE OD NADMIARU PIENIEDZY. PO CO MI TYLE ZDUBLOWANYCH RZECZY?? PO CO ZAGRACAC MIESZKANIE, CZY NIE LEPIEJ WYDAC TE PIENIADZE NA POZYTECZNY CEL???TAK CHCA FASCYNOWAC?? NIECH DADZA TE "WYRZUCINE PIENIADZE" UBOGIM I GLODNYM LUDZIOM, DZIECIOM, RODZINOM. TYLE BIEDY WSZEDZIE. NIE ZNOSZE MARNOTRAWSTWA JAK TYLE UBOGICH RODZIN WSZEDZIE.

 • Re: Walentynki gwiazd

  chciałabym że ten Cluny był moim chłopakiem, to by mi za hotelową dobę mieszkanie kupił

 • Re: Faworyci czują się... zagrożeni!

  Ludzie o czym wy pier.. kto emocjonuje się jakimiś podrygami psudo- gwiazd. To jest papka dla wszych mózgów żebyście nie mysleli o tym, że wszystko drożeje, na nic Was nie stać, pracy nie macie, ani szans na własne mieszkanie. Przestańcie wreszcie oglądać te ogłupiacze.