• Informacje na temat:

  mieszkanie krystiana wieczorka

Artykuły na temat: mieszkanie krystiana wieczorka
 • "To nie koniec świata!": Azylem Krystiana Wieczorka są góry

  ...w siebie, w rozwój intelektualno- duchowy. Zupełnie nie mam potrzeb konsumpcyjnych. Ostatnio miałem pomysł, żeby kupić duże mieszkanie, ale stwierdziłem, że mi to niepotrzebne. Po co? Żeby spłacać...

 • Krystian Wieczorek: Nie mam potrzeby promowania siebie

  Aktor Krystian Wieczorek gra jedną z głównych ról w serialu "To nie koniec świata". Artysta zdradza kulisy pracy przy tej produkcji i opowiada o swoim zawodzie, który stał się jego pasją.

 • Krystian Wieczorek przeżywa kryzys w związku?

  Jeden z tabloidów donosi, że Krystian Wieczorek (41 l.) poważnie pokłócił się ze swoją 24-letnią partnerką. Dziewczyna już wyprowadziła się z jego mieszkania!

 • Krystian Wieczorek superherosem

  Nie imponuje mu wielki świat, ani wielkomiejskie życie. Gdy tylko może, Krystian Wieczorek ucieka w góry, które są dla niego azylem, lub do rodzinnego Strzelina na Dolnym Śląsku.

 • Krystian Wieczorek wreszcie znalazł miłość!

  ...przeżywają uczuciowe wzloty i porażki. Prawnik Andrzej Budzyński, grany przez Krystiana, wkrótce zauroczy się młodą plastyczką, nauczycielką jego córki Ani. Spotkał ją w momencie, gdy jego małżeństwo z Martą(...) dawna się jej podobał - dodaje. Z każdym dniem okazywało się, że coraz więcej ich łączy.- Oboje są pewni swojego uczucia, dlatego Marysia wprowadziła się do mieszkania Krystiana w Łodzi. Tam nie są pod...

 • Happy end w "Julii"

  Ku radości fanów telenoweli "Julia", w finale serialu miłość Julii Chmielewskiej (Julia Rosnowska) i Janka Janickiego (Krystian Wieczorek) zatriumfuje. Poznaj szczegóły!

 • Krystian Wieczorek planuje ślub? A mówiło się o rozstaniu!

  Niedawno w mediach odtrąbiono rozstanie Krystiana Wieczorka (41), gwiazdora serialu M jak Miłość, z młodszą o siedemnaście lat aktorką Marią Szafirską.  Tymczasem okazuje się, że oni wciąż są razem. Co więcej, jak  nieoficjalnie dowiedziało się "Twoje Imperium", "zamieszkali we dwoje w kawalerskim mieszkaniu Krystiana w Łodzi.  A na tym nie koniec zaskakujących informacji... "Unikając rozgłosu...

 • "M jak miłość": Dylematy Marka

  "Korzystaj z życia, póki nie masz obrączki" - taką radę usłyszy Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski) z ust swojego szwagra Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek). Sprawdź, w jakich okolicznościach!

 • "M jak miłość": Krystian Wieczorek zakochał się w koleżance z planu!

  ...w swoim towarzystwie, po pracy zawsze razem wracali do Łodzi. Wystarczyło zaledwie kilka tygodni, by stwierdzili, że są sobie po prostu przeznaczeni. Niedawno Maria wprowadziła się do mieszkania Krystiana...

 • Debiutantka gwiazdą nowego serialu TVN-u

  Debiutantka Julia Rosnowska, Marta Żmuda Trzebiatowska, Tadeusz Huk i Krystian Wieczorek wystąpią w nowym serialu TVN-u "Julia". Opowiadający losy młodej dziewczyny - tytułowej Julii - serial pojawi się na antenie w styczniu.

Wideo na temat: mieszkanie krystiana wieczorka