• Informacje na temat:

  mieszkanie majewskiego

Artykuły na temat: mieszkanie majewskiego
 • Deynn i Majewski już wyprowadzili się z Warszawy?! Nie było ich stać na mieszkanie?

  ...i Majewskiego na tyle, że fani odwrócili się od nich, a firmy szybko wycofywały się ze współpracy z celebrytami. Nic dziwnego, że w przeciągu tych kilku tygodni ich życie zmieniło się diametralnie. Przestało ich być również stać na luksusowe mieszkanie na warszawskiej Saskiej Kępie, za które para płaciła około 6 tysięcy złotych miesięcznie. Mieszkanie ponownie jest do wynajęcia, o czym informuje...

 • Dramaty z Polski kontra hollywoodzkie kino gatunkowe

  Trzy polskie filmy - dramaty "Onirica" Lecha Majewskiego, "Heavy Mental" Sebastiana Buttnego oraz "Jak całkowicie zniknąć" Przemysława Wojcieszka - wejdą na ekrany kin w piątek, 17 kwietnia. Wśród premier są też aż cztery hollywoodzkie produkcje: komedia "THE DUFF [#ta brzydka i gruba]", thriller "Chłopak z sąsiedztwa", sensacyjny "Nocny pościg" i horror "Piramida".

 • Szymon Majewski kilka lat temu stracił apartament. Teraz ma piękny dom!

  Szymon Majewski (48 l.) i jego żona przeżyli koszmar, gdy spaliło im się mieszkanie. Teraz mają nowy dom i są w nim naprawdę szczęśliwi.

 • "Alternatywy 4": 12 rzeczy, których nie wiecie o serialu

  Stanisław Bareja chciał go kręcić już w 1979 roku. Planował jednak inny tytuł: "Nasz Dom". Być może i w nim byłoby 12 (no dobrze, 13) mieszkań. Zobaczmy, ile wiedzą Państwo o nich, ich lokatorach, sekretach i wpadkach serialu "Alternatywy 4".

 • Deynn i Majewski pokazali nowe mieszkanie w USA! Biednie?

  ...na dłużej. Teraz wszystko wskazuje na to, że do Polski nie wrócą tak szybko i spróbują szczęścia w Los Angeles, gdzie właśnie wynajęli mieszkanie. Pamiętając luksusowy apartament w Warszawie ich...

 • IX Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku otrzymało imię Krzysztofa Kolbergera

  IX Liceum Ogólnokształcącemu w Gdańsku nadane zostało uroczyście w środę imię Krzysztofa Kolbergera. Zmarły przed czterema laty aktor ukończył tę szkołę w 1968 r. W placówce powstanie izba pamięci poświęcona artyście.

 • Deynn i Majewski wzięli ślub! Wrócili do show-biznesu jako małżeństwo!

  Marita Surma, znana bardziej jako Deynn i jej ukochany Daniel Majewski pod koniec stycznie zniknęli z mediów w atmosferze skandalu. Teraz starają się ratować swój biznes i chwalą się… małżeństwem!

 • Stanisława Celińska: Paniusie są dla mnie nudne

  Pojawiła się w "Barwach szczęścia" i zostanie na dłużej. Stanisława Celińska zdradziła, dlaczego nudzą ją paniusie, jak spotkała po latach filmowego brata oraz czego życzy nam w nowym roku.

 • Alicja Majewska powraca na scenę! Co robiła przez 19 lat?

  Alicja Majewska (68 l.), znana z takich niezapomnianych hitów jak „Odkryjemy miłość nieznaną”, wraca z nową płytą po 19 latach! Krążek „Wszystko może się stać” z utworami do muzyki Włodzimierza Korcza już od kilku dni jest w sprzedaży.

 • Maja Hirsch: Mama jest Rosjanką, a tata Polakiem

  Silna, niezależna, a zarazem delikatna i wrażliwa. Jej bohaterka - Tamara z serialu "Na krawędzi" - skrywa także kilka tajemnic... To samo dotyczy aktorki. Mało kto wie, że Maja Hirsch również... śpiewa! A jakie są jej rodzinne korzenie?

Zdjęcia na temat: mieszkanie majewskiego
 • Szymonowi Majewskiemu spłonęło mieszkanie.