• Informacje na temat:

  mieszkanie owsiaka

Artykuły na temat: mieszkanie owsiaka
 • Fundacja Jurka Owsiaka wciąż nie otrzymała wszystkich pieniędzy, które zapisała im aktorka, a dokładnie funduszy zdeponowanych w jednym z banków. - Należność ta wynosi 80 tys. zł. Dopiero jak wpłyną(...) ustaleń "Życia na Gorąco" dwupokojowe mieszkanie gwiazda zapisała bliskiemu znajomemu. Ruchomy majątek, a więc suknie, nagrody, książki itd. - przyjaciółce, która opiekowała się nią przez ostatnie lata...

 • Przystanek Woodstock: Jurek Owsiak krytycznie o menedżerach

  Przystanek Woodstock w 2015 roku odbędzie się na przełomie lipca i sierpnia w Kostrzynie nad Odrą (Lubuskie). Będzie to 21. edycja festiwalu. W czwartek w Kostrzynie nad Odrą Jerzy Owsiak podziękował wielu osobom za pomoc przy organizacji tegorocznej imprezy i przyznał, że na dordze zaproszenia kolejnych gwiazd często stoją menedżerowie artystów.

 • Jerzy Owsiak zdradził, z czego się utrzymuje

  ...60-letni ojciec Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nie ukrywa, że jest zadowolony ze swojego życia. Ma własne mieszkanie, które kupił za spłacony już kredyt, jeździ na zagraniczne wakacje i nie musi oszczędzać. Największe zyski czerpie z prowadzenia bloga oraz dochodowych szkoleń motywacyjnych. "Gdy ktoś zaprasza mnie na wykład i targuje się o cenę, to wychodzę od bardzo wysokiego pułapu...

 • Kuba Płucisz i goście: Jurek Owsiak w nietypowej roli (teledysk "Mój dom")

  Na stronach Interii możecie zobaczyć teledysk "Mój dom" zrealizowany pod szyldem Kuba Płucisz i goście. To nowa wersja przeboju grupy Ira, który skomponował właśnie Kuba Płucisz.

 • Ola opowiada rodzicom wrażenia ze spotkania z Jurkiem Owsiakiem. Na Sadybie Jerzy rozmawia z żoną o pani Stanisławie. Po śniadaniu Elżbieta zabiera gościa...

 • Kuba Płucisz i goście: "Mój dom" na nowo

  Do sieci trafiła nowa wersja przeboju grupy Ira - "Mój dom". Za całością stoi kompozytor tego utworu - Kuba Płucisz, założyciel Iry i jej gitarzysta (do 1996 roku).

 • "Na dobre i na złe": Michał zapowiada się ciekawie

  Po krótkiej przerwie aktor wkrótce ponownie zagości na ekranach naszych telewizorów. I jak obiecuje, jego bohaterowie dostarczą nam emocji!

 • Red Lips: "To co nam było" to jednak była miłość (wywiad z Łukaszem Lazerem)

  Kiedyś z Ivanem widział czarne oczy, ale zawsze kochał rockowe brzmienie. Teraz swoje młodzieńcze sympatie muzyczne realizuje w grupie Red Lips. Gitarzysta i kompozytor tego zespołu Łukasz Lazer zdradził nam, o co chodzi w przeboju "To co nam było" i co łączy go ze śpiewającą w Red Lips Rudą.

 • Nina Andrycz: 100 tys. złotych na rzecz WOŚP

  Z wielkim smutkiem przyjęto informację o śmierci Niny Andrycz. Jednak nawet na łożu śmierci aktorka pamiętała o najbardziej potrzebujących. Jak donoszą media, Andrycz zapisała w testamencie 100 tys. zł. na rzecz fundacji Jurka Owsiaka.

 • Przystanek Woodstock: W tym roku bez problemów?

  Wszystko wskazuje na to, że tegoroczny "Przystanek Woodstock" odbędzie się bez problemów. Jurek Owsiak porozumiał się z organizatorami imprezy "Przystanek Jezus" i przynajmniej pod tym względem nie powinniśmy spodziewać się już żadnych trudności. Przez dwa dni, 2 i 3 sierpnia, tysiące ludzi ponownie będzie bawić się przy muzyce w Żarach.