• Informacje na temat:

  migrena

Artykuły na temat: migrena
 • Dorota Wellman cierpi na silną migrenę. "To rzecz, która mnie w końcu zabije"

  ...przeżywam kiedy migrena mnie dopada. Ponad 2 miliony ludzi w Polsce na to cierpi, ale postronni sobie myślą, że jak kogoś boli główka, to jest to jakaś głupota" - mówi Wellman. ***  Zobacz więcej...

 • Trójwymiar nie dla każdego

  Okazuje się, że trójwymiarowa technologia nie jest przeznaczona dla wszystkich. Migreny, ból oczu, w najlepszym wypadku rozmazany obraz - wszystkie te objawy mogą wiązać się z oglądaniem obrazów w formacie 3D.

 • Migrena pokonała Wellman

  Prezenterka TVN po piątkowym zasłabnięciu, które skończyło się wizytą w szpitalu, czuje się już dobrze. Dziennikarka w sobotę poprowadziła wielką, sponsorowaną imprezę dla jednej z firm kosmetycznych. "Migrena mnie pokonała" - stwierdziła Wellman na łamach jednego z tabloidów.

 • Bolesny Harry Potter

  Amerykański lekarz zarzucił książkom Joanne K. Rowling o przygodach Harry'ego Pottera, iż narażają one czytelników na... migreny. Zdaniem dr Howarda Bennetta, dzieje małego czarodzieja wywołują u wielbicieli cyklu tzw. "hogwarckie bóle głowy". Za szczególnie niebezpieczny pod tym względem został uznany ostatni wydany tom serii, czyli "Harry Potter i Zakon Feniksa".

 • Szkoła

  Gimnazjalista Filip Świercza cierpi na ból głowy i uważa, że nie pomagają mu żadne leki. Mówi znajomym, że tak jak jego mama, on też ma skłonności do migren....

 • "M jak miłość": Mężczyźni Marty

  Już wkrótce wielbicieli "M jak Miłość" czeka nie lada niespodzianka. W 372. odcinku szykuje się romantyczna rewolucja: w mieszkaniu Marty Mostowiak (w tej roli Dominika Ostałowska) spotkają się... wszyscy mężczyźni, którzy walczyli o jej serce!

 • "Ojciec Mateusz": Artur Żmijewski jest... meteopatą!

  Artur Żmijewski, czyli ksiądz Mateusz Żmigrodzki z "Ojca Mateusza", od wielu lat zmaga się z uciążliwymi migrenami, które bardzo utrudniają mu codzienne życie. - Musiałem nauczyć się z tym funkcjonować - mówi aktor.

 • Jurorka poniżyła uczestniczkę "The X Factor"

  Brytyjska piosenkarka Cheryl Cole powróciła na fotel jurorski "The X Factor" w nie najlepszym stylu. Gwiazda została wybuczana podczas przesłuchań.

 • "M jak miłość": Groźby Łagody

  Zapraszamy na spotkanie z Michałem Łagodą, który nakłonił Małgosię do zdrady - i od lat przyprawia Mostowiaków o migrenę!

 • Siostra gwiazdy poważnie chora?

  Czy siostra Victorii Beckham, Louise, cierpi na nowotwór mózgu?

Zdjęcia na temat: migrena
Wideo na temat: migrena
 • Zbaw mnie ode złego

  Wes Craven, twórca kultowych horrorów (Wzgórza mają oczy I i II, Koszmar z ulicy Wiązów, Krzyk I i II) przedstawia swój nowy film, w którym strach nabiera nowego wymiaru... 3D. Gdy układam się do snu Duszę mą powierzam Panu, Jeśli śmierć zastanie mnie śpiącego Zbaw mnie Panie ode złego. XVIII-wieczna dziecięca modlitwa Mieszkańcy sennego miasteczka Riverton w stanie Massachusetts nigdy nie zapomnieli tragicznych morderstw sprzed lat dokonanych przez psychopatę nazwanego później...

Dyskusje na temat: migrena