• Informacje na temat:

  mike myers

Artykuły na temat: mike myers
 • Brad i Angelina: czule w Cannes

  ...obiadu i na przyjęciu po pokazie w Baoli Beach, gdzie oboje popijali drinki. Na after party obecni byli także: reżyser Quentin Tarantino, Mike Myers, B.J. Novak,i Diane Kruger i Joshua Jackson. Para...

 • Złote Maliny 2015: Znamy nominacje

  Poznaliśmy skróconą listę tytułów, które powalczą o Złote Maliny - nagrody honorujące najgorsze produkcje roku. W tym roku statuetki zostaną wręczone już po raz 35.

 • Zapracowany Mike Myers

  Mike Myers ("Świat według Wayne'a", "Austin Powers"), który ostatnio zrezygnował z udziału w filmie "Confessions of a Dangerous Mind" Bryana Singera, wybierając rolę w nowej wersji "Różowej Pantery", nie zamierza w przyszłym roku poprzestać tylko na tym projekcie.

 • Mike Myers nagrodzony

  Mike Myers - twórca i gwiazdor prześmiewczych opowieści z cyklu "Austin Powers" - zostanie uhonorowany nagrodą 2003 AFI Star Award. Uroczystość wręczenia wyróżnienia odbędzie się podczas tegorocznej edycji Amerykańskiego Festiwalu Filmów Komediowych (US Comedy Arts Festival).

 • Mike Myers jako delfin

  Mike Myers, bohater filmu "Austin Powers - Szpieg, który nie umiera nigdy" , przygotowuje się do realizacji remake'u komedii z 1964 roku, "The Incredible Mr Limpet". Bohaterem obrazu jest mężczyzna, który zamienia się... w delfina. W tej roli pojawi się oczywiście Mike Myers.

 • 50-letni Mike Myers znów będzie ojcem

  Kanadyjski komik Mike Myers zostanie ojcem. 50-letni gwiazdor, który ma już 2-letniego syna, tym razem spodziewa się przyjścia na świat bliźniąt.

 • Mike Myers i zbuntowane roboty

  Mike Myers ( "Austin Powers - Szpieg, który nie umiera nigdy" , "Kot" ) wystąpi w filmie "How to Survive a Robot Uprising", przygotowywanym w wytwórni Paramount Pictures. Obraz ma być komedią o robotach. Scenariusz filmu powstał na podstawie książki Daniela H. Wilsona, doktoranta w Instytucie Robotyki na Uniwersytecie Carnegie Mellon.

 • Mike Myers inspektorem Clouseau

  Już od kilku miesięcy wiadomo, że powstanie remake komedii "Różowa Pantera", w której niezapomnianą kreację stworzył Peter Sellers. Jeszcze do niedawna utrzymywano, że rolę słynnego inspektora Jacquesa Clouseau zagra Kevin Spacey, ale on sam szybko zdementował tę informację. Teraz podjęto ostateczną decyzję i z całą pewnością można stwierdzić, że inspektora zagra Mike Meyers, amerykański komik

 • Mike Myers - perkusista specjalnej troski

  Mike Myers ( "Austin Powers - Szpieg, który nie umiera nigdy" , "Austin Powers i złoty członek" ) zagra Keitha Moona - legendarnego perkusistę zespołu The Who. Film o nieznanym jeszcze tytule wyprodukuje wytwórnia Spitfire Pictures - poinformował magazyn "Variety".

 • 25 mln dolarów dla Austina Powersa

  Ostatnio coraz częściej pojawiają się informacje o rekordowych zarobkach hollywoodzkich gwiazdorów. Po wiadomości, że Harrison Ford za 20 dni zdjęciowe otrzymał 25 mln dolarów gaży, przyszła kolej na Mike'a Myersa, słynnego filmowego Austina Powersa.

Zdjęcia na temat: mike myers