• Informacje na temat:

  miko rok gry

Artykuły na temat: miko rok gry
 • Seriale na podstawie gier. Wszystko, co musicie wiedzieć o nowych produkcjach

  Seriali animowanych na podstawie gier komputerowych na przestrzeni lat powstało całkiem sporo. Pojawiły się również seriale aktorskie, o jakich pisaliśmy już jakiś czas temu, jednak w ostatnich miesiącach nastąpił prawdziwy "boom" na tego typu produkcje. Jakie seriale zapowiedziano? Kto je wyprodukuje i czy rzeczywiście sprostają wymaganiom graczy i szerokiej publiczności (np. widzom nieznającym...

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • Felicia Day i "Dragon Age", czyli seriale aktorskie na podstawie gier komputerowych

  Filmów na podstawie gier komputerowych na przestrzeni ostatnich kilku lat powstało wiele. Tak samo seriali animowanych. Pamiętamy przecież bajki na bazie "Pokemonów", "Sonica", "Angry Birds" czy "Street Fightera", ale jak sprawa ma się z serialami aktorskimi? Przedstawiamy wam kilka ciekawych produkcji, które pojawiły się na telewizyjnej antenie lub znalazły dom w serwisach internetowych, taki...

 • Dramaty z Polski kontra hollywoodzkie kino gatunkowe

  Trzy polskie filmy - dramaty "Onirica" Lecha Majewskiego, "Heavy Mental" Sebastiana Buttnego oraz "Jak całkowicie zniknąć" Przemysława Wojcieszka - wejdą na ekrany kin w piątek, 17 kwietnia. Wśród premier są też aż cztery hollywoodzkie produkcje: komedia "THE DUFF [#ta brzydka i gruba]", thriller "Chłopak z sąsiedztwa", sensacyjny "Nocny pościg" i horror "Piramida".

 • Miko: Wielka szansa w Hollywood

  Iza Miko Zachwyciła sobą szefów jednej z amerykańskich stacji. Chcą z niej zrobić nową gwiazdę!

 • "Magic Mike": Piekielna nagość

  Mike jest przedsiębiorcą - świetnie wyszkolonym dekarzem, sprzedawcą telefonów komórkowych, projektantem mebli i najlepszym w mieście striptizerem. Na scenie czuje się jak ryba w wodzie. Rozpala kobiece zmysły i nigdy nie gasi pragnień gęstniejących na widowni.

 • Damięcki już po operacji

  To nie jest dobry rok dla Mateusza Damięckiego . Najpierw rozwód z żoną, teraz poważna operacja.

 • Przewodnik rockowy: Dream Theater i Mike Mangini: "Wciąż do przodu..."

  5 lutego heavymetalowa grupa Dream Theater wystąpi w katowickim Spodku. Przypomnijmy, że w 2010 roku grupę opuścił jeden z jej założycieli - charyzmatyczny perkusista Mike Portnoy, którego zastąpił Mike Mangini.

 • "Ludzie uciekają na mój widok"

  ..., które miałam dotąd okazję zagrać.  Chyba trudno innym wytrzymać wzrok Victorii... - Po takich scenach patrzymy na siebie z Emily VanCamp i zgodnie twierdzimy, że to chore. Przyznaję, że kiedy...

 • Mike Amott na nowej płycie Kreator

  Grę Michaela Amotta (m.in. Arch Enemy, Spiritual Beggars, Carcass), wirtuoza metalowej gitary, usłyszymy na nowej płycie niemieckiej grupy Kreator. Amott wykonał solo w utworze "Murder Fantasies". Jak mu poszło, dowiemy się w styczniu 2005 r., kiedy album - póki co bez tytułu - ukaże się nakładem firmy SPV.