• Informacje na temat:

  miko rozpoczęła

Artykuły na temat: miko rozpoczęła
 • Kiedy Miko rzuci Zakościelnego?

  ...i Weroniki Rosati także utknęły w martwym punkcie. Tymczasem Miko (26 l.) znalazła się w gronie najzdolniejszych młodych aktorek Hollywood! Ekskluzywny amerykański magazyn o gwiazdach "Salon City" zamieścił zdjęcia Izy, określając ją jako jedną z najbardziej obiecujących aktorek młodego pokolenia. Wreszcie nadchodzi dla niej czas, na który czekała i pracowała przez kilkanaście lat. Miko mieszka w Stanach...

 • USA: Polityczny spór o... Beyonce

  Wokalistka Beyonce może stać się jednym z tematów kampanii wyborczej w Stanach Zjednoczonych.

 • Miko zostawiła Zakościelnego

  Chmury w odcieniu asfaltu nad związkiem Izy Miko i Macieja Zakościelnego wisiały już od dawna. Aktorka w wywiadach nie ukrywała, że od Maćka ważniejsza jest dla niej kariera. Kiedy przyjeżdżała ze(...)". Izabela doszła do wniosku, że więcej ich dzieli niż łączy. Kiedy wróciła do Polski i rozpoczęła pracę na planie polskiej wersji Dirty dancing - "Kochaj i tańcz", okazało się, że wspólne życie jest...

 • Linkin Park wracają do Polski

  Amerykańska grupa rockowa będzie kolejną gwiazdą, która wystąpi na Stadionie Miejskim w Rybniku. Koncert odbędzie się 25 sierpnia.

 • Polacy pokochają Izę Miko?

  Dziewczyna Zakościelnego (28 l.) przyleciała do Polski, by zawładnąć dużym ekranem...

 • OFF Festival: 12 gniewnych ludzi

  Z pustyni Afryki, sal koncertowych i piwnic wielkich metropolii i z miasteczka Twin Peaks - kolejni artyści dołączają do składu OFF Festival Katowice 2015.

 • Nowe odcinki "Orange is The New Black" dopiero w przyszłym roku

  Mimo że zdjęcia do serialu rozpoczęły się już miesiąc temu to trzeci sezon nie pojawi się na ekranach wcześniej niż w czerwcu 2015 roku. Producenci chcieli sprawić fanom niespodziankę i utrzymać tę wiadomość jak najdłużej w tajemnicy, jednak sprawa wyszła na jaw, kiedy Laura Prepon opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie planowanych odcinków.

 • Najbardziej oczekiwane zagraniczne płyty 2015 roku!

  Rok 2014 przyniósł kilka objawień, spektakularne powroty (m.in. Pink Floyd) oraz równie efektowne klapy (nowa płyta U2). Co ciekawego na zagranicznym rynku płytowym będzie działo się w 2015 roku. Kto zachwyci, a kto rozczaruje? Sprawdźcie poniżej.

 • Dziewczyna Zakościelnego rezygnuje z Hollywood?

  ..."Super Express" donosi, iz Iza Miko (26 l.), u nas znana głównie ze związku z Maćkiem Zakościelnym (27 l.) zagra w polskiej komedii romantycznej "Kochaj i tańcz" z Mateuszem Damięckim (26 l.).

 • "Szefowie wrogowie 2" na Blu-ray i DVD

  Komedia "Szefowie wrogowie" okazała się jednym z największych filmowych przebojów roku 2011 podbijając serca zarówno widzów jak i krytyków. Nic więc dziwnego, że trzy lata później powstała jej kontynuacja. Obraz "Szefowie wrogowie 2", w którym obok Jasona Batemana, Charliego Daya i Jasona Sudeikisa wystąpili zdobywcy Oscarów Kevin Spacey, Jamie Foxx, Christoph Waltz oraz Jennifer Aniston 10 kwietnia debiutuje na Blu-ray i DVD.