• Informacje na temat:

  mikołaj i ania

Artykuły na temat: mikołaj i ania
 • "M jak miłość": Marcin pomoże Ani znów stanąć na nogi?

  Rozstanie z Marcinem (Mikołaj Roznerski) Ania (Maria Pawłowska) przypłaci depresją. Dziewczyna zamknie się w domu i w samotności zapijać będzie smutki... Chodakowski postanowi za wszelką cenę pomóc jej pozbierać się i znów stanąć na nogi.

 • "Uwolnić Mikołaja!"... z więzienia

  Chciał dobrze, ale... nie wyszło! Tym razem Mikołaj powoduje wypadek i trafia za kratki. W polskiej wersji językowej głosu użycza mu Andrzej Grabowski.

 • "M jak miłość": Ania zastąpi Paulinę?

  Wkrótce Paulina (Julita Fabiszewska) zgubi Szymka (Staś Szczypiński), przez co straci posadę opiekunki. Życie nie znosi jednak próżni i będąca w opałach Ania (Maria Pawłowska) poprosi Marcina (Mikołaj Roznerski), by ją zatrudnił.

 • Zbrodnia w "M jak miłość"?

  Rafał jest psychicznie chory i bardzo niebezpieczny. Jego obsesja na punkcie Anny może go popchnąć do popełnienia zbrodni. Za to zakochana w Marcinie Janka otrzyma wsparcie od jego mamy.

 • "M jak miłość": Marcin oświadczy się Ani?

  Ania (Maria Pawłowska) dowie się od Aleksandry (Małgorzata Pieczyńska), że Iza (Adriana Kalska) od niedawna jest sąsiadką jej syna. - Kupiła mieszkanie w tym samym bloku - powie dziennikarce matka Chodakowskiego. Żakowska postanowi rozmówić się z Lewińską i poinformować ją, że najprawdopodobniej już wkrótce zostanie... żoną Marcina (Mikołaj Roznerski)!

 • Anna Jantar. 35 lat temu Polska zapłakała

  14 marca 1980 roku, a więc dokładnie 35 lat temu, w katastrofie lotniczej zginęła Anna Jantar. Uwielbiana przez Polaków piosenkarka miała zaledwie 29 lat.

 • "M jak miłość": Ania i Iza zostaną przyjaciółkami?!

  Ania jest gotowa na wszystko, by wspierać ukochanego Marcina. Nawet na to, by zaprzyjaźnić się z Izą!

 • Joanna Koroniewska: Wiemy, dlaczego powiedziała "tak"!

  Jest osobą bardzo emocjonalną. Decyzję o ślubie także podjęła spontanicznie. A co ją do niej przekonało?

 • "M jak miłość": Ania idzie w odstawkę, Artur znów straszy!

  Żegnaj, Aniu! Szczęśliwy Chodakowski (Mikołaj Roznerski) zabierze Izę (Adriana Kalska) na wycieczkę do siedliska. Z tyłu głowy będzie miał tylko jeden problem - do tej pory nie zerwał jeszcze z Anią(...) z nim zerwie. Chłopak zorientuje się jednak, że Ania tylko udaje, dlatego wróci, by ją przeprosić oraz pocieszyć. W końcu dziewczyna nie wytrzyma i wybuchnie płaczem. Artur czyha Tego samego...

 • "Karbala" w kinach od 11 września

  Łącznie ponad 43 tysiące polskich żołnierzy wzięło udział w misjach w Iraku i Afganistanie. Większość ich operacji wojskowych została utajniona, ale heroiczna obrona City Hall w Karbali to wydarzenie, o którym warto opowiadać z dumą. Ci bohaterowie 29 maja po raz czwarty obchodzą Dzień Weterana Działań poza Granicami Kraju. Premiera fabularnego filmu opowiadającego o tamtych zdarzeniach już 11 września.

Zdjęcia na temat: mikołaj i ania
Wideo na temat: mikołaj i ania
 • "Policjantki i policjanci": Mikołaj poznaje Anię!

  Jeden z sympatyczniejszych wrocławskich policjantów Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski) znajdzie ukochaną. Będzie to Ania, sanitariuszka z karetki pogotowia. Do tej pory widzowie serialu spodziewali się, że Mikołaj zwiąże się z Olą. Scenarzyści postanowili jednak nieco zmienić bieg wydarzeń. Jak odbiorą Anię fani, a jak w serialu – córki Białacha?

 • "M jak miłość": Jakub wkracza do gry!

  Do miłosnego trójkąta: Iza (Adriana Kalska) - Marcin (Mikołaj Roznerski) - Ania (Maria Pawłowska), dołącza... Jakub (Krzysztof Kwiatkowski)! Czy Lewińska ułoży sobie życie z policjantem? Czy Chodkaowski zaakceptuje jej wybór i będzie szczęśliwy z Anią? I co na to wszystko psychopatyczny Artur (Tomasz Ciachorowski). Sprawdźcie!

 • "M jak miłość": Czas na życiowe porządki

  Szczęśliwy Chodakowski (Mikołaj Roznerski) zabierze Izę (Adriana Kalska) na wycieczkę do siedliska. Z tyłu głowy będzie miał tylko jeden problem - do tej pory nie zerwał jeszcze z Anią (Maria(...), że Chodakowski inaczej się zachowuje i od razu domyśli się, że chodzi o jej rywalkę. W konsekwencji tego jako pierwsza z nim zerwie. Chłopak zorientuje się jednak, że Ania tylko udaje, dlatego

Dyskusje na temat: mikołaj i ania