• Informacje na temat:

  mikołaj krawczyk i dziewczyna

Artykuły na temat: mikołaj krawczyk i dziewczyna
 • "Druga szansa": Nowe wcielenia Mikołaja Krawczyka i Kayah

  Fani "Drugiej szansy" niedługo zobaczą w swoim serialu śpiewającą Kayah, a w "Strażakach" pojawi się gościnnie Mikołaj Krawczyk.

 • Aneta Zając i losy jej bohaterki w "Pierwszej miłości"

  Przebojowa, zakochana i promienna - tak dzisiaj prezentuje się Marysia Radosz z serialu "Pierwsza miłość". Choć życie nie szczędziło jej trudności, zawsze miała w sobie siłę, by sprostać kolejnym wyzwaniom. Czy znów dostanie od losu szansę na wielką miłość?

 • Mikołajowi Krawczykowi puszczają nerwy!

  Mikołaj Krawczyk najwyraźniej ma już dość tego roku. Postanowił dać upust swoim emocjom...

 • "Pierwsza miłość": Za kratkami

  Od jakiegoś czasu związek Pawła (Mikołaj Krawczyk) i Marysi (Anety Zając) przeżywa poważny kryzys. Na domiar złego uczucia dziewczyny zostają wystawione na kolejną ciężką próbę. Marysia musi odpowiedzieć sobie na pytanie czy wierzyć w niewinność Pawła, który jest podejrzany o dokonanie strasznej zbrodni.

 • Agnieszka Włodarczyk przerywa milczenie po rozstaniu z Krawczykiem!

  Kilka miesięcy temu w mediach pojawiła się informacja, że Agnieszka i Mikołaj nie tworzą już "ciała astralnego". Sami zainteresowani początkowo nie zabierali głosu w tej sprawie, ale pewnego dnia Miki pojawił się na imprezie z aktorką Sylwią Juszczak u boku. Nowa miłość Krawczyka kwitnie, a Agnieszka wraca do łask dzięki udziałowi w "Azja Express".  Było więc tylko kwestią czasu, aż jakaś...

 • Rozwód w "Pierwszej miłości"

  W ostatnim przed wakacjami odcinku serialu "Pierwsza miłość" Marysia (Aneta Zając) i Paweł (Mikołaj Krawczyk) podejmą trudną decyzję o rozwodzie.

 • Mikołaj Krawczyk po raz pierwszy zagra w teatrze w Warszawie!

  Mikołaj Krawczyk, czyli Paweł Krzyżanowski z "Pierwszej miłości", choć od jego debiutu teatralnego minie wkrótce... 20 lat (tak, to nie pomyłka!), nigdy nie miał okazji wystąpić na scenie przed stołeczną publicznością. Dopiero za kilka dni po raz pierwszy zagra w Warszawie!

 • Chemia: Mikołaj Krawczyk i Laura Samojłowicz na misji w Afganistanie

  Rockowa grupa Chemia nakręciła teledysk do utworu "Letter". W klipie poza zespołem zobaczymy również popularnych aktorów Mikołaja Krawczyka i Laurę Samojłowicz.

 • "Barwy szczęścia": Dostanie drugą szansę

  Natalia (Maria Dejmek) zarzuci Oliwierowi (Mikołaj Krawczyk), że spiskuje z Małgorzatą (Adrianna Biedrzyńska) i pomaga Lilianie (Aleksandra Szwed).

 • Już wiemy kto zaśpiewa!!!

  Poznaliśmy pierwsze dwa nazwiska uczestniczek kolejnej edycji "jak Oni śpiewają". Jedna jest dziewczyną Jakuba Tolaka, druga - Mikołaja Krawczyka.

Zdjęcia na temat: mikołaj krawczyk i dziewczyna
Wideo na temat: mikołaj krawczyk i dziewczyna
 • "Przyjaciółki": : Katarzyna Glinka dołącza do obsady. Czy zagra rywalkę Doroty?

  , gdzie mogła się zatrzymać. Kiedy wszyscy szukają Zośki, w mieszkaniu pojawia się Julka (Nicole Bogdanowicz). Informuje, że dziewczyna zatrzymała się u niej. Zuza (Anita Sokołowska) wyznaje, że kocha Jerzego (Mariusz Bonaszewski). Teraz Inga (Małgorzata Socha) lepiej rozumie, to co wydarzyło się w Nowym Jorku. Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) zachowuje wzmożoną czujność w stosunku do Łukasza (Mikołaj

Dyskusje na temat: mikołaj krawczyk i dziewczyna
 • Re: "Klan": Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk zagrają razem w serialu?

  lubię Krawczyka i szkoda że zagra akurat w Klanie, to typowy tasiemiec z dość sztywno grającymi aktorami, więc niestety nie oglądam.... ale może dostanie jakąś inną rolę;) A Włodarczyk nigdy nie była moja ulubioną aktorką (choć też nie mogę powiedzieć bym jej nie lubiła) ale uważam, że dziewczyna jak ma okazję to potrafi coś w fachu pokazać i że powinna mieć ku temu szanse, bo skreślanie jej

 • Re: Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk

  Sliczna dziewczyna, wlodarczyk do piet jej nie dorasta

 • Re: Mikołaj Krawczyk i jego kobiety

  Najładniejsza dziewczyna z jaką mógł być,Włodarczyk może się przy niej schować!!!

 • Re: "Pierwsza miłość": Mikołaj Krawczyk chce być tatą na medal!

  Wlodarczyk - co ty Krawczyk jestes slepy, taka prostaczka i b.brzydka, Aneta to sliczna dziewczyna i matka twoich dzieci, co ty robisz?prowadzajac sie z ta pusta wlodarczyk.

 • Re: Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk znowu razem!

  Aneta Zając dziewczyna z pozytywna energią w oczach i blaskiem miłości, kobieta do kochania stworzona a on wybrał spalonego babo-chłopa z życiorysem naczelnej kur.... , więc jak to zrozumiał to myślicie, że jest mu z tym dobrze ? Może własnie ten powrót to był wpisany w jego zyciorys aby zobaczył, że nie jest jednak kosmitą. Trzymam kciuki krawczyk za renowacje mózgu twojego .........................

 • Re: Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk znowu razem!

  Aneta Zając dziewczyna z pozytywna energią w oczach i blaskiem miłości, kobieta do kochania stworzona a on wybrał spalonego babo-chłopa z życiorysem naczelnej kur.... , więc jak to zrozumiał to myślicie, że jest mu z tym dobrze ? Może własnie ten powrót to był wpisany w jego zyciorys aby zobaczył, że nie jest jednak kosmitą. Trzymam kciuki krawczyk za renowacje mózgu twojego

 • Re: Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk znowu razem!

  Ja wierzę że to Bóg tak kieruje (nawet scenariusz)aby znów byli razem w realu. Mają kochane dzieci. Będę się modlić żeby pozostali na zawsze razem W/g mnie to z Anetą są super parą i rodzicami swoich dzieci. Jest ona prosta dziewczyna a nie jak Włodarczyk(kg.tapety na twarzy). Mikołaj i Aneta walczcie o siebie.Pozdrawiam!

 • Re: Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk znowu razem!

  Aktor niepotrzebnie powraca do przeszlosci.Chyba niepowaznie traktuje Agnieszke Wlodarczyk prowokujac takie granie z "byla dziewczyna"

 • Re: Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk znowu razem!

  Aneta wesoła ale żadnej urody w niej nie ma przeciętna nie dziewczyna nie pociąga facetów tylko kogoś takiego jak Hubert

 • Re: Pierwsza miłość

  od siebie. Po tym jak dziewczyna porwie Julkę, ponownie trafi do szpitala. Aby uniknąć rozmowy z ukochanym, zostawi mu nagranie, w którym wyjaśni co czuje i zniknie. Paweł (Mikołaj Krawczyk) w tym(...) na zawsze? W tym czasie Anna będzie na obozie treningowym dla ludzi po przejściach. Podczas meetingów będzie dochodzić do równowagi po ostatnich wydarzeniach. Na wyjeździe dziewczyna pozna Adriana