• Informacje na temat:

  mikołaj krawczyk jego dzieci

Artykuły na temat: mikołaj krawczyk jego dzieci
 • Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak wzięli ślub!

  Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak powiedzieli sobie sakramentalne "tak". W tym wyjątkowym dniu towarzyszyła im córka, która również wtedy została ochrzczona. Aktor na Instagramie pochwalił się pięknym zdjęciem z uroczystości. Jego żona przy okazji zdradziła imię córeczki.

 • Krawczyk poszedł do sądu!

  Kiedy kilka miesięcy temu Aneta Zając, czyli Marysia Radosz z "Pierwszej miłości", podała ojca swych synów do sądu o alimenty, nie przypuszczała, że były ukochany odpłaci jej pięknym za nadobne i także wezwie ją przed oblicze Temidy!

 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Mikołaj Krawczyk pozwał do sądu Anetę Zając

  Mikołaj Krawczyk, czyli Adam Kunert z "Pensjonatu nad rozlewiskiem", postanowił pozwać Anetę Zając, czyli Marysię Radosz z "Pierwszej miłości", i za pośrednictwem sądu wymusić na niej, by nie utrudniała mu kontaktów z ich wspólnymi synami...

 • Zapendowska zaśpiewa z Górniak!

  Ponad 25 gwiazd wszystkich edycji "jak Oni śpiewają" na jednej scenie? W sobotnim odcinku show, który poświęcony będzie dzieciom, zobaczymy wszystkich zwycięzców programu, a także jurorów, którzy zdecydowali się wspólnie wykonać jeden utwór.

 • Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak planują ślub?!

  Choć są ze sobą krótko, ich związek rozwija się w ekspresowym tempie. Po zażegnaniu rodzinnych konfliktów kolejnym krokiem w życiu Sylwii i Mikołaja ma być ślub.

 • Łączy ich jedno - chcą przeżyć

  Już jesienią Canal+ rozpocznie emisję najnowszego polskiego serialu wojennego "Misja: Afganistan". 13-odcinkowa produkcja opowiada o żołnierzach II plutonu pierwszej kompanii piechoty zmechanizowanej pod dowództwem młodego oficera - porucznika Pawła Konaszewicza, w którego wciela się Paweł Małaszyński.

 • Mikołaj Krawczyk kłóci się z fanką!

  Mikołajowi Krawczykowi zaczynają puszczać nerwy?

 • Mikołaj Krawczyk idzie na wojnę z matką jego bliźniaków!

  Mikołaj Krawczyk (33 l.) żali się, że Aneta Zając (31 l.) coraz bardziej utrudnia mu kontakt z synami. Aktor powoli traci cierpliwość. Czy będzie próbował odebrać byłej dzieci?

 • Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk wiją sobie gniazdko

  Agnieszka Włodarczyk (33 l.) i Mikołaj Krawczyk (33 l.) już wkrótce zamieszkają w nowym domu.

 • Aneta Zając (31 l.) i Mikołaj Krawczyk (33 l.) spotkają się niebawem w sądzie. Będzie to sprawa o podwyższenie alimentów dla dwójki ich synów, czego domaga się aktorka.

Zdjęcia na temat: mikołaj krawczyk jego dzieci
Wideo na temat: mikołaj krawczyk jego dzieci
 • Święty Mikołaj

  W odciętej od świata wiosce w Laponii młody Mikołaj traci w wypadku całą rodzinę. Mieszkańcy wioski postanawiają wspólnie zaopiekować się osieroconym chłopcem. Każda rodzina będzie sprawowała pieczę nad nim przez okres jednego roku. W każde kolejne Boże Narodzenie Mikołaj będzie przenosił się do następnego domu. Żeby okazać wdzięczność, chłopiec postanawia obdarowywać dzieci swoich gospodarzy własnoręcznie wykonanymi zabawkami. Z biegiem czasu prezenty pojawiają się na progach większości...

 • Gdzie jest Mikołaj?

  Wyobraźcie to sobie: gigantyczny łoś spada z nieba i zostawiając potężną dziurę w dachu, ląduje prosto w Waszym garażu! Zwierzak nie tylko doskonale opanował umiejętność latania, ale też... mówienia! Cóż, wygląda na to, że Pan Łoś odbywał właśnie kurs podniebnego prawa jazdy ze Świętym Mikołajem. Niestety, sanie, do których był zaprzęgnięty, wymknęły im się spod kontroli... Max (Dennis Reinsma) cieszy się z wizyty niezapowiedzianego gościa, mimo że przestał wierzyć w istnienie Mikołaja już...

 • Uwolnić Mikołaja!

  Święty Mikołaj spowodował wypadek swoimi saniami i jest poszukiwany przez policję. Znajduje schronienie u 9-letniego Toma i jego ojca – Steve'a, który niedawno wyszedł z więzienia, nie chce pakować się w kłopoty i trzyma się od stróżów prawa z daleka. Jednak kiedy Mikołaj trafi za kratki, próbując odbić z przytułku dla zwierząt swojego renifera, Tom zmusi tatę do interwencji. Wspólnie postarają się uwolnić Mikołaja i umożliwić mu powrót do Laponii.

Dyskusje na temat: mikołaj krawczyk jego dzieci
 • Re: Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk znowu razem!

  Mikołaj to jest dupa wołowa zostawił matkę jego dzieci i związał się z pusta dziewczyna.Wlodarczykowa nie sięga Anecie do pięt.

 • Re: "Pierwsza miłość": Mikołaj Krawczyk świętuje 33. urodziny

  Krawczyk jest skończony i może za to podziękować Włodarze! Zniszczyła jego rodzinę, życie i karierę! Będzie coraz mniej propozycji ról, bo pan Krawczyk źle się kojarzy. A teraz ta farsa o dzieci-pasują ci teraz facet by polepszyć swój wizerunek- wstyd. Sorry ale taka jest prawda to nie o miłość do dzieci chodzi..........gdyby tak było nie zachowywałbyś się tak.

 • Re: Mikołaj Krawczyk dostał rolę w "Ranczu"!

  a to nowe wyzwanie w ranczu były nieslubne dzieci pary obcokrajowe alkoholicy .a kto bedzie jego chłopakiem ?

 • Re: Mikołaj Krawczyk dostał rolę w "Ranczu"!

  Przecież to jego praca. Dostał rolę w serialu, to dobrze, niech zarabia. Ma zobowiązania finansowe wobec swoich dzieci z których musi się wywiązywac. To chyba lepiej że zagra w popularnym serialu, jak ktoś nie chce to niech nie ogląda. Są gorsi, ja już wolę jego od Mroczków, czy Karolaka i paru innych.

 • Re: "Klan": Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk zagrają razem w serialu?

  Jego miejsce jest przy Agnieszce ,zony nigdy nie mial ,tylko konkubine co go na dzieci chciala zatrzymac!!!!

 • Re: "Klan": Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk zagrają razem w serialu?

  mój ojciec jest dyrektorem, ja mam dyrektorowanie we krwi, chcę pracować w jego urzędzie to przecież NEPOTYZM ! , dzieci aktorów, dziennikarzy, dostają pracę w państwowych instytucjach, bo mają te zawody we krwi !!!! skandal !!!! i tyle !!!

 • Re: "Klan": Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk zagrają razem w serialu?

  facet zostawia swoje dzieci i partnerkę dla innej bo znalazł wielką miłość bzdura mógł się zastanowić zanim zdecydował się na założenie rodziny i odejść jak było tak zle i czekać na tą jedyną a nie zmarnował życie lilku osobom z czego dwoje to jego dzieci które są wmieszane w sprawy i kłutnie rodziców

 • Re: Mikołaj Krawczyk i jego kobiety

  Najbardziej do siebie pasują, Mikołaj gdzie Ty masz oczy?!! i do tego nawet nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo krzywdzisz swoje dzieci,które nie będą wychowywać się w normalnej rodzinie,gdzie jest mama i tata. Nie zdajesz sobie sprawy jaki będa miały żal do Ciebie za parę lat.

 • Re: Mikołaj Krawczyk i jego kobiety

  NIE WIEM CZY TO WINA AGNIESZKI CZY MIKOŁAJA ALE NAWET JAK SIĘ NIE KOCHA TO POWINNO SIĘ BYĆ ODPOWIEDZIALNYM I ZAJĄĆ SIĘ SWOIMI DZIEĆMI I STWAŻAĆ IM RODZINE NAWET BEZ MIŁOŚCI ALE Z CIEPŁĄ ATMOSFERĄ I ODPOWIEDNIM WYCHOWANIEM Z SZACUNKIEM DO WARTOŚCI RODZINNYCH PANIE MIKOŁAJU JAKI DZIECIĄ DAJESZ PAN PRZYKŁAD. TAKIE JEST MOJE ZDANIE A SAMA MAM DWUJKE DZIECI I TEŻ NIE ZAWSZE JEST RÓŻOWO ALE DLA DZIECI

 • Re: Mikołaj Krawczyk i jego kobiety

  Włodarczyk WSTYD!!!!!! znajdź sobie kogoś innego a nie faceta który ma dzieci i piękną dziewczynę!! Byli szczęśliwi a ty to zburzyłaś!! Ja też zostałam bez ojca chociaż mam 24 lata to i tak mu nie wybaczyłam DRANIE!!!