• Informacje na temat:

  mikołaj krawczyk - klan

Artykuły na temat: mikołaj krawczyk - klan
 • "Klan": Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk zagrają razem w serialu?

  Mikołaj Krawczyk znowu pojawił się na planie! Sprawdźmy, gdzie go zobaczymy tej jesieni i kto będzie mu partnerował!

 • "Klan" kontra "Na Wspólnej"

  W muzycznym show "jak Oni śpiewają" o przetrwanie walczy dwoje Jakubów - Jakub Tolak z "Klanu" i Jakub Przebindowski z serial u "Na Wspólnej".

 • Agnieszka Włodarczyk zagra w... "Klanie"? Z Krawczykiem!

  ...producenci "Klanu" zamarzyli sobie, aby obsadzić ją w jednej z ról! Warunkiem jest jednak jednoczesna obecność Mikołaja Krawczyka! "Jest pomysł, żeby Włodarczyk zagrała w kultowej telenoweli TVP1 - 'Klan'! Producentom zależy, by razem z nią na planie pojawił się  jej ukochany Mikołaj Krawczyk. Co na to Agnieszka? Czy zmieni zdanie na temat pracy w serialach? Gdy ją o to pytamy, wykręca się od...

 • Serialowa gwiazda zaśpiewa!

  Czy Mikołaj Krawczyk podbije polsatowską publiczność bardziej niż Łukasz Płoszajski? Mikołaj Krawczyk, gwiazda serial u "Pierwsza miłość" zaśpiewa w drugiej edycji programu "Jak Oni śpiewają".

 • "Pierwsza miłość": Mikołaj Krawczyk świętuje 33. urodziny

  Mikołaj Krawczyk, czyli Łukasz Grabowski z "Przyjaciółek" i Paweł Krzyżanowski z "Pierwszej miłości", kończy dziś - 27 stycznia - 33 lata. Wkrótce świętować też będzie 20. rocznicę swego debiutu na profesjonalnej scenie i 10-lecie ukończenia szkoły teatralnej!

 • Tolak przegrał z Krawczykiem

  Jakub Tolak decyzją widzów musiał pożegnać się z show "jak Oni śpiewają". Aktor znany z serial u "Klan" nie zamierza się jednak przejmować i będzie nadal koncertował.

 • "Klan": 20 lat na antenie!

  Dokładnie 20 lat temu - 22 września 1997 roku - TVP1 rozpoczęła regularną emisję "Klanu", który wciąż gości na antenie i wciąż wzbudza ogromne emocje. - Ten serial to kawał historii - twierdzi Karolina Korwin-Piotrowska. - Nigdy go nie zdejmą, będą kręcić, nawet gdy wybuchnie wojna atomowa - dodaje.

 • Wiemy kto zaśpiewa

  Znamy już 12 z 13 nazwisk gwiazd, które wystąpią w drugiej edycji programu "Jak Oni śpiewają".

 • Mikołaj Krawczyk

  .... W 2004 roku ukończył studia na Wydziale Aktorskim PWSVTviT w Łodzi. W latach 2001-2004 występował w roli Tomka, przyjaciela Agnieszki Lubicz w serialu "Klan". Pojawił się także gościnnie w sitcomie(...). Prywatnie syn pary aktorskiej - Marii i Mirosława Krawczyków. Był związany z Anetą Zając, matką swoich synów, z którą rozstał się dla Agnieszki Włodarczyk.

 • Nadciągają nowi "Kryminalni"!

  Ciekawie zapowiada się nowa seria popularnego serial u "Kryminalni" Głównie za sprawą aktorów, którzy wystąpią w nim gościnnie.

Zdjęcia na temat: mikołaj krawczyk - klan
Dyskusje na temat: mikołaj krawczyk - klan