• Informacje na temat:

  mikołaj krawczyk nie jest juz z aneta

Artykuły na temat: mikołaj krawczyk nie jest juz z aneta
 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak wzięli sekretny ślub!

  Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak, których od 27 lutego oglądać będziemy na antenie TVP1 jako Adama i Mirkę w "Pensjonacie nad rozlewiskiem", od kilku miesięcy są małżeństwem. Aktorska para po raz pierwszy pochwaliła się obrączkami na konferencji z udziałem niemal wszystkich gwiazd 6. serii mazurskiej sagi.

 • 10 lat "Pierwszej miłości"

  W ciągu dekady malowniczy Wrocław był świadkiem rozstań, powrotów, pocałunków, intryg i morderstw bohaterów "Pierwszej miłości".

 • Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak planują ślub?!

  Choć są ze sobą krótko, ich związek rozwija się w ekspresowym tempie. Po zażegnaniu rodzinnych konfliktów kolejnym krokiem w życiu Sylwii i Mikołaja ma być ślub.

 • Krawczyk + Włodarczyk = ?

  Wielkie zmiany szykują scenarzyści serial u "Pierwsza miłość". Paweł (Mikołaj Krawczyk) zakocha się, a obiektem jego uczuć będzie Agnieszka Włodarczyk, czyli serialowa Anka.

 • Aneta Zając nie była pierwsza. Mikołaj Krawczyk zostawił dla niej inną kobietę!

  Mikołaj Krawczyk (33 l.) przez dziesięć lat grał Pawła Krzyżanowskiego w "Pierwszej miłości". To właśnie z powodu tego serialu przed laty zrobiło się o nim głośno. Popularność przyniósł mu również związek z Anetą Zając. Okazuje się, że dla pięknej aktorki Mikołaj porzucił swoją poprzednią miłość...

 • Aneta Zając chce być sexy mamą!

  Aneta Zając ("Pierwsza miłość"), która długo nie mogła pogodzić się z tym, że ukochany mężczyzna zostawił ją z dwójką dzieci i odszedł do innej kobiety, wreszcie postanowiła zacząć nowy rozdział w swoim życiu. Chce być... sexy mamą!

 • "Pierwsza miłość": Aneta Zając znów jest szczęśliwa!

  Aneta Zając, czyli Marysia Radosz z "Pierwszej miłości", nie kryje, że miejsce w jej sercu jest od pewnego czasu zajęte. Aktorka zdradziła właśnie, iż podczas romantycznych spacerów towarzyszy jej... Patryk Ignaczak - były ukochany Anny Wendzikowskiej, czyli Moniki Ochman z "M jak miłość".

 • Już wiemy kto zaśpiewa!!!

  Poznaliśmy pierwsze dwa nazwiska uczestniczek kolejnej edycji "jak Oni śpiewają". Jedna jest dziewczyną Jakuba Tolaka, druga - Mikołaja Krawczyka.

 • Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk znowu razem!

  Mikołaj Krawczyk, który po rocznej przerwie wraca na plan "Pierwszej miłości", ma twardy orzech do zgryzienia! Scenarzyści serialu postanowili bowiem, że Paweł Krzyżanowski, w którego się wciela, nie tylko wróci do serialu, ale też znowu zwiąże się z Marysią Radosz graną przez Anetę Zając - porzuconą przez Mikołaja matkę jego synów-bliźniaków...

 • Rozwód w "Pierwszej miłości"

  W ostatnim przed wakacjami odcinku serialu "Pierwsza miłość" Marysia (Aneta Zając) i Paweł (Mikołaj Krawczyk) podejmą trudną decyzję o rozwodzie.

Zdjęcia na temat: mikołaj krawczyk nie jest juz z aneta
Dyskusje na temat: mikołaj krawczyk nie jest juz z aneta
 • Re: Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk, czyli Ma...

  skąd wiesz, że jest szczęśliwy, włdoara daruj sobie te teksty bo wszyscy się juz z ciebie nabijaja, on kocha swoje dzieci a ty nie pisz bzdur.

 • Re: Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk znowu razem!

  Macie cos takiego, ze nie możecie patrzec na włodarę? Juz nawet karykaturalne Zombie jest ładniejsze od niej, facet chyba ma wypalone oczy i tego nie zauwaza.

 • Re: Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk, czyli Ma...

  oni jak wyjezdzali na wakacje to od razu na 2 tygodnie, tam się tak zjarali, a zdjęcie obiegło juz chyba wszystkie portale i jest z pokazu fryzur, ale co by nie pisac, i tak byli ładniejsza para niz teraz od kiedy Miki stał się astralnym

 • Re: "Pierwsza miłość": Mikołaj Krawczyk chce być tatą na medal!

  witam; uwazam iz za rozpad zwiazku odpowiadaja obie strony; jedni wiecej a drudzy mniej ale prawda lezy gdzies w polowie drogi; ja nie wiem jak to w koncu jest bo pisano juz iz Pan Mikolaj nie interesowal sie dziecmi i biedna Pani Aneta mogla liczyc tylko na siebie; teraz znowu niby chce byc ich ojcem i okrutna Pani Aneta mu to uniemozliwia wiec ktos nam tu kochani wode z mozgu robi; albo to jest