• Informacje na temat:

  mikołaj krawczyk odchodzi z serialu

Artykuły na temat: mikołaj krawczyk odchodzi z serialu
 • Krawczyk odchodzi z "Pierwszej miłości"?!

  Aktor chce zrezygnować z dalszego udziału w serialu. Powód? Nie chce, by producenci promowali "Pierwszą miłość" kosztem jego związku!

 • Krawczyk też odchodzi z "Pierwszej miłości"

  Gdy Agnieszka Włodarczyk zdecydowała się odejść z "Pierwszej miłość", fani serialu zastanawiali się, co zrobi jej ukochany, Mikołaj Krawczyk. Aktor podjął już decyzję.

 • ​Agnieszka Włodarczyk odchodzi z "Pierwszej miłości"!

  Agnieszka Włodarczyk zrezygnowała z dalszego udziału w serialu "Pierwsza miłość". O swojej decyzji poinformowała już producentów oraz Telewizję Polsat. Nie jest jednak wykluczone, że jej postać pojawi się w produkcji w przyszłości. Według plotek odejście Agnieszki Włodarczyk jest spowodowane napiętą sytuacją na planie, na jaką wpływa związek aktorki z Mikołajem Krawczykiem, byłym partnerem...

 • Włodarczyk złożyła wypowiedzenie

  To pewne: Agnieszka Włodarczyk (32 l.) odchodzi z "Pierwszej miłości". Nie jest to jednak - jak głosiły wcześniejsze plotki - pomysł scenarzystów czy producentów, ale jej samej.

 • Polskie telewizyjne hity na jesień

  ...przeniesie się do Wadlewa. W życiu głównych bohaterów szykuje się prawdziwa rewolucja. Marysia (Aneta Zając) i Paweł (Mikołaj Krawczyk) spotkają się na sali rozpraw. Czy to naprawdę koniec ich(...) W tym sezonie nie zabraknie nowych twarzy. Obsadę serialu wzmocni m.in. Krzysztof Stelmaszyk. Jako znany aktor Marek Lewicki zostanie pacjentem przychodni w Gródku. Kuba Ziober (Przemysław Cypryański...

Dyskusje na temat: mikołaj krawczyk odchodzi z serialu
 • Re: Krawczyk odchodzi z "Pierwszej miłości"?!

  Mikołaj i Agnieszka to dwoje zdrajców on skrzywdził partnerkę i maleńkie dzieci a ona koleżankę z pracy niech więc znikają z serialu bo patrzeć się na nich nie da spokojnie!!!!!!

 • Re: Krawczyk odchodzi z "Pierwszej miłości"?!

  moim zdaniem jak mIKOŁAJ CHCE NIECH ODCHODZI ALE NIECH SERIALOWY PAWEŁ ZOSTANIE , WYSTARCZY TYLKO ZMIENIĆ AKTORA , TAK JAK TO BYŁO NA POCZĄDKU SERIALU

 • Re: Krawczyk odchodzi z "Pierwszej miłości"?!

  Mikołaj krawczyk to wiadomość do ciebie nie od choć z serialu jesteś wspaniałym aktorem bez ciebie ten serial padnie i nikt nie bd oglądał wiem ja jako facet oglądam to bo naprawde grasz dobrze swoja role można się pośmiać i wogle dobrze ci te role wychodzą zrób to dla ludzi i nie od choć, pozdrawiam.:)

 • Re: Mikołaj Krawczyk i jego kobiety

  jak ja sie ciesze ze agnieszka odchodzi z serialu takich jak ona to az zal pokazywac w tv !!!! od samego poczatku nie pasowala do tego filmu !!!!!!!!!!

 • Re: Pierwsza miłość

  PAWŁA NIE WRÓCI BO ODCHODZI Z SERIALU (pierwsza miłość) I IDZIE DO NOWEGO SERIALU TAM BEDZIE GRAŁA JAKO MARIOLA A SKAD ODCHODZI BO NIE MOZE PATRZYĆ NA TA WLODARCZYK SUKE JEDNA BO JEJ MĘŻA ZABRAŁA A TEN DEBIL POSZEDL I ZOSTAWIL JEJ DWÓJKĘ BLIŹNIAKÓW MIKOŁAJ KRAWCZYK JEST POPROSTU CIOTĄ ! I JAK MARYSI NIE BEDZIE JUZ W PIERWSZEJ MILOSCI TO TEN SERIAL NIE BEDZIE MIAL SENSU I SPADNIE DUZA OGLADALNOSC :(:(