• Informacje na temat:

  mikołaj krawczyk ojcem

Artykuły na temat: mikołaj krawczyk ojcem
 • Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak planują ślub?!

  Choć są ze sobą krótko, ich związek rozwija się w ekspresowym tempie. Po zażegnaniu rodzinnych konfliktów kolejnym krokiem w życiu Sylwii i Mikołaja ma być ślub.

 • Aneta Zając i losy jej bohaterki w "Pierwszej miłości"

  Przebojowa, zakochana i promienna - tak dzisiaj prezentuje się Marysia Radosz z serialu "Pierwsza miłość". Choć życie nie szczędziło jej trudności, zawsze miała w sobie siłę, by sprostać kolejnym wyzwaniom. Czy znów dostanie od losu szansę na wielką miłość?

 • "Przyjaciółki": Agnieszka Sienkiewicz zagięła parol na Mikołaja Krawczyka! Jak to?

  Przebojowa Dorota Rozwenc (Agnieszka Sienkiewicz) z "Przyjaciółek" nieraz twierdziła, że zawsze dostaje to, czego chce. Tym razem sprawa jest poważna. Odzywa się w niej instynkt macierzyński. Dorota ma ogromną ochotę nawiązać bliższą znajomość z przystojnym Łukaszem Grabowskim (Mikołaj Krawczyk), który według niej jest wymarzonym kandydatem na ojca jej dziecka.

 • Krawczyk poszedł do sądu!

  Kiedy kilka miesięcy temu Aneta Zając, czyli Marysia Radosz z "Pierwszej miłości", podała ojca swych synów do sądu o alimenty, nie przypuszczała, że były ukochany odpłaci jej pięknym za nadobne i także wezwie ją przed oblicze Temidy!

 • Mikołaj Krawczyk idzie na wojnę z matką jego bliźniaków!

  Mikołaj Krawczyk (33 l.) żali się, że Aneta Zając (31 l.) coraz bardziej utrudnia mu kontakt z synami. Aktor powoli traci cierpliwość. Czy będzie próbował odebrać byłej dzieci?

 • Chce odzyskać sympatię widzów

  Agnieszka Włodarczyk, czyli Wiki Potoczny z "Plebanii", robi ostatnio wszystko, by ocieplić swój wizerunek i odzyskać sympatię widzów, którą straciła po tym, jak związała się z Mikołajem Krawczykiem, czyli Łukaszem Grabowskim z "Przyjaciółek".

 • Mikołaj Krawczyk spotkał się z synami w podartych spodniach. Sexy tata!

  Mikołaj Krawczyk (33 l.) ze swoją byłą partnerką Anetą Zając walczy w sądzie o obniżenie alimentów na Michała i Roberta. Obecnie wynoszą one 3 tys. zł miesięcznie. Aktorka chce jednak, by ta kwota znacznie wzrosła.

 • "Pierwsza miłość": Ciąża ją zmieni

  Choć przyjaciele namawiają Marysię, by wyjawiła Pawłowi, że będzie ojcem jej dziecka, ona decyduje się tego nie robić. Aneta Zając, grająca główną bohaterkę "Pierwszej miłości" zdradza, że ciąża zmienia jej bohaterkę.

 • "Pierwsza miłość": Mikołaj Krawczyk chce być tatą na medal!

  Spełniło się jedno z największych marzeń Mikołaja Krawczyka, czyli Łukasza Grabowskiego z "Przyjaciółek"! Aktor może wreszcie spotykać się ze swoimi synami bez obecności ich mamy. Kilkanaście dni temu przedstawił Roberta i Michała swej ukochanej...

 • Zaręczyny w "M jak miłość"

  Wątek miłości matki Kingi - Krystyny (Hanna Mikuć) i ojca Madzi - Wojciecha (Emilian Kamiński) to miód na serce dojrzałych fanów serialu. Pewnie ucieszy ich wiadomość, że para już niebawem weźmie ślub...

Zdjęcia na temat: mikołaj krawczyk ojcem
Wideo na temat: mikołaj krawczyk ojcem
 • "Przyjaciółki": Czy prawda zawsze wychodzi na jaw?

  ) w przekonaniu, że jest ojcem jej dziecka. Markowi bardzo zależy na konfrontacji z Jankiem, ale ulega wypadkowi i w ciężkim stanie trafia do szpitala. Inga (Małgorzata Socha) uważa temat znajomości z Jackiem (Konrad Eleryk) za zamknięty. Łukasz (Mikołaj Krawczyk) chce wrócić do Doroty (Agnieszka Sienkiewicz) i córki. Przyjaciółki wybierają się na spacer. Czują, że wszystko zaczyna się układać

 • Gdzie jest Mikołaj?

  Wyobraźcie to sobie: gigantyczny łoś spada z nieba i zostawiając potężną dziurę w dachu, ląduje prosto w Waszym garażu! Zwierzak nie tylko doskonale opanował umiejętność latania, ale też... mówienia! Cóż, wygląda na to, że Pan Łoś odbywał właśnie kurs podniebnego prawa jazdy ze Świętym Mikołajem. Niestety, sanie, do których był zaprzęgnięty, wymknęły im się spod kontroli... Max (Dennis Reinsma) cieszy się z wizyty niezapowiedzianego gościa, mimo że przestał wierzyć w istnienie Mikołaja już...

 • "Przyjaciółki": Czy Patrycja przyjmie oświadczyny?

  . Łukasz (Mikołaj Krawczyk) po powrocie z pracy zastaje puste mieszkanie i liścik od Doroty (Agnieszka Sienkiewicz). Wiktor (Paweł Deląg) zaprasza Patrycję na romantyczną kolację, podczas której prosi ją

 • Uwolnić Mikołaja!

  Święty Mikołaj spowodował wypadek swoimi saniami i jest poszukiwany przez policję. Znajduje schronienie u 9-letniego Toma i jego ojca – Steve'a, który niedawno wyszedł z więzienia, nie chce pakować się w kłopoty i trzyma się od stróżów prawa z daleka. Jednak kiedy Mikołaj trafi za kratki, próbując odbić z przytułku dla zwierząt swojego renifera, Tom zmusi tatę do interwencji. Wspólnie postarają się uwolnić Mikołaja i umożliwić mu powrót do Laponii.

Dyskusje na temat: mikołaj krawczyk ojcem
 • Re: "Klan": Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk zagrają razem w serialu?

  wiesz co, chyba sami astralni zle zaczęli związek od plucia na Anete. Poza tym to chyba Aneta została skrzywdzona przez nich nie odwrtonie, więc nie licz, że ludzie będą się uzalac nad tą, która zniszczyła od maleńkosci życie dwóch maleńkich chłopców, przez nia te dzieciaki nigdy nie będa mieli juz szczęsliwego dzieciństwa z ojcem, wspominasz czasami jak cię ojciec brał na ręce, jak ci czytał do

 • Re: Miłość na planie serialu

  oni są żałośni Agnieszka z MIkołajem !!! Jeżeli on zostawił Anete z dziecmi to wychodzi na to że mikołaj krawczyk jest nie dojrzałym facetem, który nie wydoroślał by być ojcem i mieć stały związek!! Mikołaja kiedyś bardzo lubiłam i Agnieszkę- kibicowałam jej w JOŚ. Nie spodziewałam się ze to są osoby bez szacunku do innych.

 • Re: Mikołaj Krawczyk prawie jak Supermen!

  p.Krawczyk a jakim jestes ojcem???????????? tym sie pochwal!!!!!!!!!!!!

 • Re: Mikołaj Krawczyk prawie jak Supermen!

  p.Krawczyk juz sie nachwaliles co potrafisz, to jeszcze pochwal sie jakim jestes ojcem, niestety tylko w metrykach swoich synkow.

 • Re: "Pierwsza miłość": Mikołaj Krawczyk chce być tatą na medal!

  na pewno mądry ojciec by tego nie zrobił co robi krawczyk swoim dzieciom i tyle. A ten tekst , że jest ojcem na medal to chyba tylko po to aby zebrać ponad 1000 komentarzy negatywnych na niego.

 • Re: "Pierwsza miłość": Mikołaj Krawczyk chce być tatą na medal!

  panie Krawczyk ojcostwo dwa razy w miesiacu to nie to samo co bycie ojcem na codzien , jeszcze q...sie zapragniesz slowa tato, ale wlodara raczej nie urodzi ci dziecka a dlaczego to chyba wiesz.

 • Re: Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk

  SWIETNY FACET I WŁASCIWA KOBIETA U JEGO BOKU....A PANI ZAJAC, PRZECIETNA URODA DLA PROWINCJUSZY...ALE NASZ ZAPYZIAŁY , "KATOLICKI" NARÓD WYZYWA SIE NA PANI WŁODARCZYK ZA TO ZE JEST Z OJCEM NIE JEJ DZIECI

 • Re: Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk

  SWIETNY FACET I WŁASCIWA KOBIETA U JEGO BOKU....A PANI ZAJAC, PRZECIETNA URODA DLA PROWINCJUSZY...ALE NASZ ZAPYZIAŁY , "KATOLICKI" NARÓD WYZYWA SIE NA PANI WŁODARCZYK ZA TO ZE JEST Z OJCEM NIE JEJ DZIECI Włodara uspokój się.

 • Re: Mikołaj Krawczyk prawie jak Supermen!

  w związek z zajętym facetem, na dodatek ojcem. Cokolwiek teraz zrobią nie odzyskają sympatii widzów. Gdyby jeszcze mieli talent..ale nie mają nic oprócz bezczelności, no i siebie.

 • Re: "Pierwsza miłość": Mikołaj Krawczyk chce być tatą na medal!

  nie no dwa widzenia w miesiacu to porażka Panie Krawczyk, Ojciec dziecka Weroniki Książkiewicz to ćpun, tam była ogromna przemoc domowa i on ma widzenia w każdą niedzielę a tu tylko tyle? Musiałeś facet nie byc wiarygodnym w sadzie "ojcem na medal" skoro dostałeś takich ochłap w wyroku. Tu nie ma się czym chwalic w prasie, bo zawsze któreś media napiszą prawdę jak tu ŚS. Zresztą juz na pierwszym