• Informacje na temat:

  mikołaj krawczyk syn

Artykuły na temat: mikołaj krawczyk syn
 • "Przyjaciółki": Mikołaj Krawczyk doczekał się upragnionej córeczki!

  Mikołaj Krawczyk, czyli Łukasz Grabowski z "Przyjaciółek", właśnie powitał na świecie swą pierwszą córeczkę. Dziewczynka, która urodziła się kilka dni temu w jednej z warszawskich klinik, jest trzecim dzieckiem aktora i trzecim dzieckiem Sylwii Juszczak-Krawczyk, czyli Sary Kolskiej z "Nielegalnych".

 • Mikołaj Krawczyk aktorstwo ma we krwi

  Mikołaj Krawczyk, czyli Paweł Krzyżanowski z "Pierwszej miłości", żartuje, że został genetycznie zaprogramowany na... aktorstwo. Nie wyobraża sobie, że mógłby wykonywać inny zawód.

 • ​"Komisarz Alex": Mikołaj Krawczyk prawdziwą karierę ma dopiero przed sobą!

  ...- Wszyscy, którzy wątpią w talent Mikołaja Krawczyka, powinni obejrzeć finałowy odcinek 6. serii "Komisarza Aleksa" - mówi producentka serialu o czworonożnym detektywie, Monika Jóźwik. - Przekonają się, że to jeden z najzdolniejszych polskich aktorów swojego pokolenia - dodaje.

 • Krawczyk poszedł do sądu!

  Kiedy kilka miesięcy temu Aneta Zając, czyli Marysia Radosz z "Pierwszej miłości", podała ojca swych synów do sądu o alimenty, nie przypuszczała, że były ukochany odpłaci jej pięknym za nadobne i także wezwie ją przed oblicze Temidy!

 • „Nielegalni”: Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk czekają na... córeczkę!

  Sylwia Juszczak, czyli Sara Korska z „Nielegalnych”, i Mikołaj Krawczyk, czyli Adam Kunert z „Pensjonatu nad rozlewiskiem”, na początku przyszłego roku powitają na świecie swe pierwsze wspólne dziecko.

 • Ich miłość przetrwa każdą burzę?

  Tuż przed Nowym Rokiem tabloidy obwieściły rozstanie Agnieszki Włodarczyk i Mikołaja Krawczyka. Tymczasem ich związek kwitnie w najlepsze! Aktorska para myśli nawet o tym, by się pobrać!

 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Mikołaj Krawczyk pozwał do sądu Anetę Zając

  Mikołaj Krawczyk, czyli Adam Kunert z "Pensjonatu nad rozlewiskiem", postanowił pozwać Anetę Zając, czyli Marysię Radosz z "Pierwszej miłości", i za pośrednictwem sądu wymusić na niej, by nie utrudniała mu kontaktów z ich wspólnymi synami...

 • Włodarczyk kończy z aktorstwem?

  Agnieszka Włodarczyk płaci wysoką cenę za to, że odbiła ukochanego swej koleżance z serialu "Pierwsza miłość", Anecie Zając. Aktorka straciła rolę, a w dodatku przestała dostawać propozycje zagrania w innych serialach!

 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak wzięli sekretny ślub!

  Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak, których od 27 lutego oglądać będziemy na antenie TVP1 jako Adama i Mirkę w "Pensjonacie nad rozlewiskiem", od kilku miesięcy są małżeństwem. Aktorska para po raz pierwszy pochwaliła się obrączkami na konferencji z udziałem niemal wszystkich gwiazd 6. serii mazurskiej sagi.

 • Aneta Zając: Na co wyda 100 tys. zł?

  Aneta Zając kupi za wygraną w "Tańcu z gwiazdami" kwotę sprzęt rehabilitacyjny dla synów.

Wideo na temat: mikołaj krawczyk syn
 • "Przyjaciółki": Czy Zuza powie Markowi, że ma syna?

  Patrycja (Joanna Liszowska) chce mieć drugie dziecko. Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) postanawia się rozwieść z Łukaszem (Mikołaj Krawczyk). Podczas nieobecności Hani (Pola Figurska) Inga (Małgorzata Socha) umawia się z Andrzejem (Adam Adamonis) u siebie w domu. Anka (Magdalena Stużynska – Brauer) i Paweł (Bartek Kasprzykowski) kłócą się. Ona uważa, że Paweł powinien skorzystać z pomocy lekarza

Dyskusje na temat: mikołaj krawczyk syn
 • Re: "Przyjaciółki": Mikołaj Krawczyk chce być rockmanem

  Ali ależ ja pracuje i to najciężej jak się tylko da wychowuje synka i na pewno nie na takiego palanta jakim jest ten Mikołaj bo chyba bym się powiesiła gdyby mój syn wyrósł na takiego dupka egoistę narcyza ...

 • Re: Mikołaj Krawczyk prawie jak Supermen!

  Łał! Czyli nie jest taki lewy, choć chwali się umiejętnościami, jakie posiada przeciętny facet. Koło zmienił mój 14-to letni syn :) - muszę mu powiedzieć, że dokonał rzeczy nieprzeciętnej!

 • Re: "Pierwsza miłość": Mikołaj Krawczyk chce być tatą na medal!

  Tak znalazł się wielki tata co to chce być dobry 2 x w miesiącu ,tyle to on i agniesia wytrzymają z zaciśniętymi zębami..Zostawić kobietę z bliźniakami samą jak normalne małżeństwa potrzebują pomocy jest karygodne , to już samo mówi jak udawanym tatusiem jest mikołaj -,,dla mnie nie zasługują na dużą literę,kOLEŻANKI SYN TAK SAMO WYCHOWYWANY JAK PODRÓSŁ ZAPYTAŁ KTO JEST JEGO MAMA, BO U TATY

 • Re: "Pierwsza miłość": Mikołaj Krawczyk chce być tatą na medal!

  TAK SAMO JAK MOJ BYLY. Odszedl jak synek nie cale dwa latka mial , bo mu rodzina w karierze przeszkadzala i nie chcial sie nim nigdy zajmowac.. Przychodzil raz na rok i tylko patrzyl na zegarek zeby isc, bo nie chcial sie z synem bawic, nigdy go nigdzie nie zabral, nigdy nie byl na spacerze. TERAZ ZEBY SOBIE WIZERUNEK W PRACY POPRAWIC, BO KOLEDZY WIEDZA, ZE DZIECKO MA /znamy sie i spotykamy