• Informacje na temat:

  mikołaj roznerski antek

Artykuły na temat: mikołaj roznerski antek
 • Mikołaj Roznerski: Wiem, jak to jest być bezrobotnym aktorem!

  Mówi, że jest szczęśliwym człowiekiem, bo ma przy sobie dwie osoby, które kocha. Mikołaj Roznerski (35 l.) opowiada nam o swoich sukcesach, ludzkiej zawiści, a także o swoim synku.

 • Namiesza w "M jak miłość"

  Jest zdolny i właśnie postawił kolejny krok w drodze do popularności. Gra jedną z barwniejszych postaci w długiej historii serialu "M jak miłość". Jego bohater łamie kobiece serca, trenuje boks i kłamie jak najęty.

 • Mikołaj Roznerski zatęsknił za byłą?! Są sobie bliscy!

  Mikołaj Roznerski (34 l.) jest tatą siedmioletniego Antosia i to on jest dla niego najważniejszy w życiu. Dla jego dobra coraz częściej widuje się z mamą chłopca, a swoją byłą partnerką.

 • Wielkie zmiany w "M jak miłość"

  Dominika Kluźniak, Bartosz Kasprzykowski i Wojciech Majchrzak dołączają do obsady popularnego serialu. W gościnnej roli wystąpi też Mamed Chalidow. A wraz z nimi pojawią się nowe emocje, przyjaźnie, a także... konflikty.

 • "M jak miłość": Mikołaj Roznerski marzy o... córce

  Mikołaj Roznerski, czyli Marcin Chodakowski z "M jak miłość", nie kryje, że uwielbia być tatą. Choć z mamą swego synka rozstał się kilka lat temu, stara się każdą wolną chwilę spędzać z 6-letnim Antkiem. - Mam nadzieję, że to nie będzie moje jedyne dziecko - mówi aktor.

 • "M jak miłość": Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska szykują się do ślubu?

  Wszystko wskazuje na to, że Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska, czyli Marcin i Iza z „M jak miłość”, wkrótce staną na ślubnym kobiercu. Podobno aktor planuje oświadczyć się ukochanej jeszcze w tym roku!

 • Mikołaj Roznerski wprowadził się do Olgi Bołądź!

  Trzydziestolatek o urodzie amanta, do którego dziewczyny chcą się przytulać - taką opinią cieszy się wśród kobiet Mikołaj Roznerski (32 l.). Jeden z największych przystojniaków w polskim kinie rzadko(...) - para stała się nierozłączna. Związek Mikołaja z lubianą aktorką jest ciągiem wzlotów i upadków, rozstań i powrotów. Półtora roku temu zamieszkali razem, synek aktora, Antek (4 l.), bawił się...

 • Mikołaj Roznerski poprosił ukochaną o rękę!

  Antek, bardzo się lubią. Uwielbiają spędzać ze sobą czas, chodzić z rodzicami do kina, na spacery. Olga, zanim poznała Mikołaja, nie miała szczęścia do mężczyzn. Jej związek z amerykańskim aktorem(...) razem, konsekwentnie unikają rozmów na temat swojego związku. "Mam wspaniałego faceta. Tyle na ten temat" – kwituje aktorka w "Życiu na Gorąco". Tygodnik dowiedział się jednak, że ostatnio Mikołaj...

 • Mikołaj Roznerski: Lekcja miłości

  Jeszcze niedawno wydawało się, że Mikołaj Roznerski (33 l.) wreszcie znalazł kobietę swojego życia. Poważnie myślał, by ustatkować się u boku byłej Miss Polonii Marceliny Zawadzkiej (28(...) jeszcze bardziej zbliżyć ich do siebie, okazała się początkiem końca ich miłości. To kolejny nieudany związek Roznerskiego. Wcześniejsze, z Martą Juras i Olgą Bołądź, również skończyły się porażką...

 • Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska zaręczeni? Ale nowiny!

  Mikołaj Roznerski (35 l.) niedawno dał do zrozumienia, że ma wobec Adriany Kalskiej (33 l.) poważne plany. Czy na jej palcu pojawił się pierścionek?

Wideo na temat: mikołaj roznerski antek
 • Święty Mikołaj

  W odciętej od świata wiosce w Laponii młody Mikołaj traci w wypadku całą rodzinę. Mieszkańcy wioski postanawiają wspólnie zaopiekować się osieroconym chłopcem. Każda rodzina będzie sprawowała pieczę nad nim przez okres jednego roku. W każde kolejne Boże Narodzenie Mikołaj będzie przenosił się do następnego domu. Żeby okazać wdzięczność, chłopiec postanawia obdarowywać dzieci swoich gospodarzy własnoręcznie wykonanymi zabawkami. Z biegiem czasu prezenty pojawiają się na progach większości...

 • Gdzie jest Mikołaj?

  Wyobraźcie to sobie: gigantyczny łoś spada z nieba i zostawiając potężną dziurę w dachu, ląduje prosto w Waszym garażu! Zwierzak nie tylko doskonale opanował umiejętność latania, ale też... mówienia! Cóż, wygląda na to, że Pan Łoś odbywał właśnie kurs podniebnego prawa jazdy ze Świętym Mikołajem. Niestety, sanie, do których był zaprzęgnięty, wymknęły im się spod kontroli... Max (Dennis Reinsma) cieszy się z wizyty niezapowiedzianego gościa, mimo że przestał wierzyć w istnienie Mikołaja już...

 • Uwolnić Mikołaja!

  Święty Mikołaj spowodował wypadek swoimi saniami i jest poszukiwany przez policję. Znajduje schronienie u 9-letniego Toma i jego ojca – Steve'a, który niedawno wyszedł z więzienia, nie chce pakować się w kłopoty i trzyma się od stróżów prawa z daleka. Jednak kiedy Mikołaj trafi za kratki, próbując odbić z przytułku dla zwierząt swojego renifera, Tom zmusi tatę do interwencji. Wspólnie postarają się uwolnić Mikołaja i umożliwić mu powrót do Laponii.