• Informacje na temat:

  mikołaj roznerski dziecko

Artykuły na temat: mikołaj roznerski dziecko
 • Mikołaj Roznerski: Wiem, jak to jest być bezrobotnym aktorem!

  Mówi, że jest szczęśliwym człowiekiem, bo ma przy sobie dwie osoby, które kocha. Mikołaj Roznerski (35 l.) opowiada nam o swoich sukcesach, ludzkiej zawiści, a także o swoim synku.

 • "M jak miłość": Afera w rodzinie

  Matka Darka za wszelka cenę będzie chciała rozdzielić syna i Natalię. Zasugeruje nawet, że to nie on jest ojcem dziecka!

 • "M jak miłość": Mikołaj Roznerski marzy o... córce

  Mikołaj Roznerski, czyli Marcin Chodakowski z "M jak miłość", nie kryje, że uwielbia być tatą. Choć z mamą swego synka rozstał się kilka lat temu, stara się każdą wolną chwilę spędzać z 6-letnim Antkiem. - Mam nadzieję, że to nie będzie moje jedyne dziecko - mówi aktor.

 • Oświadczyny w "M jak miłość"

  Marcin Chodakowski wreszcie dojrzeje do decyzji o małżeństwie i padnie przed Kasią na kolana. Czy kobieta przyjmie jego oświadczyny?

 • "M jak miłość": Roznerski oświadczy się Kalskiej?

  Para po raz pierwszy oficjalnie pokazała się razem podczas prezentacji jesiennej ramówki Telewizji Polskiej. Mikołaj Roznerski, który nigdy nie afiszował się ze swoimi związkami, bardzo poważnie podchodzi do relacji, jaka go łączy z Adrianą Kalską. Według doniesień "Faktu", aktor ma już myśleć o zaręczynach! Czyżby niebawem szykował się ślub?

 • Adriana Kalska w "M jak miłość"

  Sympatyczna aktorka ujmuje wszystkich promiennym uśmiechem. Adrianę Kalską warto zapamiętać, bo być może jej bohaterka Iza już niedługo zajmie miejsce w sercu Marcina Chodakowskiego i stanie się mamą dla Szymka...

 • Mikołaj Roznerski: Kobiety są w stanie skoczyć za nim w ogień. On ma to gdzieś!

  Mikołaj Roznerski (32 l.) w ostatnim czasie niezwykle dba o formę - wstaje o 4.30 i rozpoczyna intensywny "trening uliczny". Co sądzi o swojej popularności i zainteresowaniu płci pięknej?

 • Nowy serial Polsatu "Powiedz tak"

  "Powiedz tak" to opowieść o dwudziestolatkach zaczynających życie na własny rachunek. Ich zderzenie z rzeczywistością czasem jest bolesne, ale częściej - zabawne.

 • Olga Bołądź i Mikołaj Roznerski przyłapani w Sopocie. Miłość kwitnie!

  W związku Olgi Bołądź i Mikołaja Roznerskiego, po chwilowym kryzysie, znowu trwa sielanka. Czy teraz para zdecyduje się na dziecko?

 • Joanna Osyda: Mogę mówić nawet po chińsku

  Joanna Osyda ("Majka", "BrzydUla", "Czas honoru") była czarnym charakterem w serialu "M jak miłość", a teraz spłaca dług wobec Mostowiaków. Aktorka czeka na rolę w filmie, a nieliczne wolne chwile woli spędzać z przyjaciółmi.

Wideo na temat: mikołaj roznerski dziecko
 • "M jak miłość": Szymek - dziecko z chrupkiem

  Aktorzy z serialu „M jak miłość” opowiadają o pracy na planie i wyzwaniach jakim muszą podołać. W dzisiejszej edycji „Kulis…” widzowie mogą również poznać postać Szymka-plastika. Jak mówi (i żartuje) Mikołaj Roznerski: - Szymek-plastik jest bardzo grzeczny. Nic nie mówi, nic się nie rusza, po prostu jest tylko rekwizytem. A jak pracuje się z prawdziwym Szymkiem? I w czym tkwi sukces serialu

 • Święty Mikołaj

  W odciętej od świata wiosce w Laponii młody Mikołaj traci w wypadku całą rodzinę. Mieszkańcy wioski postanawiają wspólnie zaopiekować się osieroconym chłopcem. Każda rodzina będzie sprawowała pieczę nad nim przez okres jednego roku. W każde kolejne Boże Narodzenie Mikołaj będzie przenosił się do następnego domu. Żeby okazać wdzięczność, chłopiec postanawia obdarowywać dzieci swoich gospodarzy własnoręcznie wykonanymi zabawkami. Z biegiem czasu prezenty pojawiają się na progach większości...

 • "M jak miłość": Iza będzie w ciąży!

  Scenarzyści "M jak miłość" znowu zaskoczą widzów! W kolejnych odcinkach serialu TVP2 okaże się, że Iza (Adriana Kalska) zajdzie w ciążę. Dziecko będzie owocem namiętnej nocy, jaką Iza i Marcin (Mikołaj Roznerski) spędzili razem w poprzednim odcinku. Co na ten temat ma do powiedzenia wcielająca się w rolę Izy Adriana Kalska? Zobaczcie!

 • Gdzie jest Mikołaj?

  Wyobraźcie to sobie: gigantyczny łoś spada z nieba i zostawiając potężną dziurę w dachu, ląduje prosto w Waszym garażu! Zwierzak nie tylko doskonale opanował umiejętność latania, ale też... mówienia! Cóż, wygląda na to, że Pan Łoś odbywał właśnie kurs podniebnego prawa jazdy ze Świętym Mikołajem. Niestety, sanie, do których był zaprzęgnięty, wymknęły im się spod kontroli... Max (Dennis Reinsma) cieszy się z wizyty niezapowiedzianego gościa, mimo że przestał wierzyć w istnienie Mikołaja już...

Dyskusje na temat: mikołaj roznerski dziecko